Forum PCLab.pl: Homefront: The Revolution - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (6 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Homefront: The Revolution

#21 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 23 Lipiec 2014 - 23:17

Czyli będzie kolejny benchmark nie gra? Niech może w końcu zainwestują w elementy które u nich kuleją. :E

#22 Użytkownik jest niedostępny   HDR'o 

• Już tylko 10,5 zarzutów na nowe forum z 11stu :P
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Lipiec 2014 - 00:26

Przecież Ryse wcale nie wygląda jakoś super, a już na pewno nie lepiej niż C3 (w wersji na PC oczywiście) :hmm:

#23 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Lipiec 2014 - 00:28

I?
No to tym bardziej... Skoro zewsząd płyną informacje, że Ryse po za aspektami wizualnymi nie stoi niczym, to Twoje twierdzenie w ogóle wbija tę grę w ziemie. :E

Ten post był edytowany przez crush dnia: 24 Lipiec 2014 - 00:29

#24 Użytkownik jest niedostępny   Akozz 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Lipiec 2014 - 07:19

Zobacz postcrush, o 24 Lipiec 2014 - 00:17, napisał(a):

Czyli będzie kolejny benchmark nie gra? Niech może w końcu zainwestują w elementy które u nich kuleją. :E

Nie wiem jakie było Ryse bo nie grałem ale Crysisy zawsze prezentowały bardzo dobry poziom. C2 i 3 były całkiem spoko (może bez startu do np. Metro LL ale mimo wszystko bardzo solidne FPSy) natomiast Crysis 1 to jeden z najlepszych FPSów w jakie grałem. Uważam iż gry Cryteku niesłusznie są krytykowane za bycie benchmarkami. Owszem wyglądają przepięknie ale też zawsze prezentują przyzwoity poziom, moim skromnym zdaniem nie raz lepszy niż konkurencyjne shootery na rynku chwalone za sam nie wiem co, nazw wymieniać nie muszę.

Natomiast w samym artykule bardziej chodzi o to że o ile Ryse było bardzo liniowym doświadczeniem to nowy Homefront ma być grą z sporym otwartym światem. I pomimo tej różnicy Crytek chciałby aby grafika mimo to była na wysokim poziomie. Cała rozmowa jest też w kontekście wysokich kosztó stworzenia Ryse, w sporej cześci chodzi o ogromny nakład włożony w detale takie jak animacje itp które potem nie do końća są od razu widoczne dla gracza a kosztują. Nie chcą powtózyć tego błędu i wydać kupy kasy na Homefronta.

Z dotychczas zaprezentowanych gameplayów gra zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję że finansowe problemy i zmiany w kadrze nie zniweczą tego projektu bo dobra gra się szykuje. A nwet gdyby było tak rze Crytek faktycznie robił by jedynie benchmarki, a tak nie jest, to od czasu do czasu potrzebny jest taki "Crysis" żeby popchnąć przemysł gier do przodu.

#25 Użytkownik jest niedostępny   Adi-C 

• Zombrex user
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Lipiec 2014 - 07:50

Zacznijmy od tego czy ta gra w ogóle będzie, paczonc na to co się dzieje w krajteku. W tej chwili to wcale nie jest pewne...

#26 Użytkownik jest niedostępny   Myst 

• Element podły, animalny.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Lipiec 2014 - 07:54

Zobacz postAkozz, o 23 Lipiec 2014 - 23:14, napisał(a):

http://www.totalxbox...s-good-as-ryse/

Crytek chce żeby Homefront wyglądało tak dobrze jak Ryse. Więcej w linku.

Crytek chciec sobie moze, w tej chwili wyglada na to, ze predko zadnej gry nie ukoncza.

#27 Użytkownik jest niedostępny   Myst 

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Lipiec 2014 - 17:34

Wyglada, ze Homefront moze jednak powstac. Deep Silver oglosilo przejecie marki od Cryteka.
PCGamer
Pytanie na jakim silniku teraz gra bedzie powstawac?

#28 Użytkownik jest niedostępny   Akozz 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Lipiec 2014 - 20:37

http://www.eurogamer...ont-from-crytek

Myst mnie uprzedził. No chyba na tym samym silniku co powstawało ? Nie sądzę żeby przenoszenie dość już zaawansowanych prac na nowy silnik się opłacało. Ważne że nowy Homefront znalazł inwestora i powstanie. Wielu członków Crytek UK przechodzi do nowej ekipy więc powinno pójść gładko.
Deep Silver też sam w sobie jest dobrą wiadomością. No i to by było chyba na tyle jeżeli chodzi o plotki że Sony kupi homefront i będzie to ex na ps4 :E

"Several staff members" will remain in Austin to provide support on CryEngine, while others will migrate to Frankfurt and continue their work on Hunt.

To apropos na jakim silniku będzie. Rozumiem że zostaje Cryengine.

Ten post był edytowany przez Akozz dnia: 30 Lipiec 2014 - 20:40

#29 Użytkownik jest niedostępny   Adi-C 

• Zombrex user
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Lipiec 2014 - 22:26

Zobacz postAkozz, o 30 Lipiec 2014 - 20:37, napisał(a):

"Several staff members" will remain in Austin to provide support on CryEngine, while others will migrate to Frankfurt and continue their work on Hunt.

To apropos na jakim silniku będzie. Rozumiem że zostaje Cryengine.

Ale tu nie mowa na jakim silniku będzie Hunt, a Homefront :E Też na "h" :E ale nie to samo. Austin nie ma nic wspólnego z homefrontem.

Głupia sytuacja ogółem, crytek dorobił się przydomku crytanic. To chyba tyle w temacie wysokobudżetowych crysisów, chyba że amd/nv zrobią zrzutę.
Nom.

Najgorsze że prawa do darksiders ma nordic a nie deep silver, teraz byłaby idealna sytuacja- austin zostają niejako na lodzie, a tak robiliby darksiders3 na zlecenie ds... Niby chodziły ploty że cośtam będzie się w temacie dziać, ale teraz to nie wiadomo- część ludzi tam będzie kombinować nad cryengine, a część odejdzie i znajdzie pracę gdzie indziej, nie sądzę że wielu zdecyduje się na relokację do germanów. Pewnie odejdą np. artyści czy dizajnerzy, bo do czego oni do prac nad silnikiem, z kolei jak przyjdzie do robienia ds3 to ich właśnie najbardziej zabraknie...
No ale trzeba być dobrej myśli, może nordic im to zleci, tym bardziej teraz jak roboty raczej potrzebują. Pytanie czy krajtek im pozwoli, skoro teraz na 90% przerzucą się na online only, f2p itp.
Darks. nie było raczej jakimś specjalnym sukcesem.

EDIT

ploty

http://kotaku.com/so...week-1613456108

Crytek USA's senior staff, including studio head David Adams, quit over a week ago because they weren't getting paid, according to people familiar with goings-on at the company.

As of last week, the bulk of the studio—which employed 30-35 people—was gone, and as a result of their departure, Crytek was forced to shift development of Hunt (pictured above) to their Frankfurt office.

without a cash injection, Crytek USA's staff stopped going to work, sources say. And last week, the studio's senior leadership quit. Some have already taken new jobs, as I've confirmed by their Linkedins and conversations with sources.

"Everyone at that studio was incredibly talented, and they got scooped up quickly by studios that actually pay their employees," said one person connected to Crytek USA.

LOL, to tyle - crytek będzie teraz robił onlajnową/mobilną chałturę.
Może jak się na tym dorobią, to postanowią dla hecy spalić te dolary w piecu pt. crysis4. Ale raczej nie.

Ten post był edytowany przez Adi-C dnia: 30 Lipiec 2014 - 22:46

#30 Użytkownik jest niedostępny   scratix 

• 01011001
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 11:42

I kolejne zasłużone (przynajmniej graficznie) studio idzie do piachu. :kwasny:

#31 Użytkownik jest niedostępny   qjin 

• Przy Tawernie pod Pijanym Kogutem
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 31 Lipiec 2014 - 11:56

Ale co się dziwić. Ich najlepszą grą był pierwszy Far Cry, reszta produkcji z ich portfolio była słaba lub co najwyżej przyzwoita/dobra. Crysisy nigdy nie sprzedawały się zbyt dobrze, marne zainteresowanie silnikiem CryEngine, nie najlepsze decyzje. Gdyby sprzedali prawa do marki Ryse Microsoftowi, to może firma byłaby nieco podratowana, bo dostaliby niemałe pieniądze za wyłączność i stworzenie Ryse 2, a tak... po co zatrzymywać tak słaby tytuł tylko dla siebie.

Homefront 2 w rękach Deep Silver to może i nie najgorsza wiadomość, ale już studio, które tym się zajmie? Jestem sceptyczny, choć kto wie, Deep Silver zaczyna wyrastać na kogoś więcej niż tylko wydawcę, a to powinno cieszyć. Silnik pozostaje ten sam, jak i zawartość. Od nowa przecież gry nie będą robić.

#32 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 12:02

No cóż, nie szkoda mi ani Cryteku, ani samej gry. ;) Ten pierwszy przysłużył się branży, ale głównie w sposób, który jakoś specjalnie mnie nie interesuje, natomiast Homefront - jak już pisałem - niespecjalnie mnie kręci.

#33 Użytkownik jest niedostępny   Akozz 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 13:07

Zobacz postqjin, o 31 Lipiec 2014 - 12:56, napisał(a):

Ale co się dziwić. Ich najlepszą grą był pierwszy Far Cry, reszta produkcji z ich portfolio była słaba lub co najwyżej przyzwoita/dobra. Crysisy nigdy nie sprzedawały się zbyt dobrze, marne zainteresowanie silnikiem CryEngine, nie najlepsze decyzje. Gdyby sprzedali prawa do marki Ryse Microsoftowi, to może firma byłaby nieco podratowana, bo dostaliby niemałe pieniądze za wyłączność i stworzenie Ryse 2, a tak... po co zatrzymywać tak słaby tytuł tylko dla siebie.

Homefront 2 w rękach Deep Silver to może i nie najgorsza wiadomość, ale już studio, które tym się zajmie? Jestem sceptyczny, choć kto wie, Deep Silver zaczyna wyrastać na kogoś więcej niż tylko wydawcę, a to powinno cieszyć. Silnik pozostaje ten sam, jak i zawartość. Od nowa przecież gry nie będą robić.

IMO Crysis 1 to jeden z najlepszych FPP ostatnich 10 lat, a gry Cryteku zawsze trzymały poziom, może nie były rewolucyjne poza grafiką ale oferowały bardzo dobry gameplay. Moim zdaniem Crytek padł ofiarą własnej sławy w pewnym sensie. Poszła fama że pierwszego Crysisa nawet NASA nie może odpalić na High co nie było prawdą. A kolejne części traktowano jako benchmarki a nie gry. A Crysisy było o wiele ciekawsze od wielu gier konkurencji które zdobywały lepsze wyniki, chyba nie trzeba pisać co mam na myśli...

A pomijając wszystko to pionierzy technologi na rynku gier tez są potrzebni. Wielu zapomina że tutaj nie chodzi tylko o grafikę ale i fizykę, system zniszczeń, animacje itp. Mówienie że jest to nie istotne jest jak mówienie że auto ma jeździć, nie ważne co ma pod maską, ma być wygodne.

#34 Użytkownik jest niedostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 15:50

"IMO Crysis 1 to jeden z najlepszych FPP ostatnich 10 lat"
Dokładnie!
Dopiero trójkę, paradoksalnie chwaloną bardziej niż dwójka z powodu rozmachu i fałszywej swobody, nazwałbym benchmarkiem. Chociaż PC-ty były już mocniejsze, więc nie zarzynała ich jak jedynka.
A moze o to chodzi - więcej CoD-a w crysisie i na forach entuzjazm. Ale z kolei starych fanów jedynki to wkurzyło - anwet jeśli końcowka jedynki to był chaotyczny pozbawiony klimatu rozpierdziel na miaerę nowego CoD-a

#35 Użytkownik jest niedostępny   HDR'o 

• Już tylko 10,5 zarzutów na nowe forum z 11stu :P
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 20:13

Zobacz postscratix, o 31 Lipiec 2014 - 12:42, napisał(a):

I kolejne zasłużone (przynajmniej graficznie) studio idzie do piachu. :kwasny:

Dokładnie, to nie gry Ubi, których by się nie żałowało

Ten post był edytowany przez HDR'o dnia: 31 Lipiec 2014 - 20:13

#36 Użytkownik jest niedostępny   Myst 

• PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 20:40

Czy ja wiem.Crytek juz dawno nic sensownego nie pokazal, wiec jakos mi ich nie zal :E

#37 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 20:43

Zobacz postAkozz, o 31 Lipiec 2014 - 14:07, napisał(a):

IMO Crysis 1 to jeden z najlepszych FPP ostatnich 10 lat, a gry Cryteku zawsze trzymały poziom, może nie były rewolucyjne poza grafiką ale oferowały bardzo dobry gameplay.

Pod względem graficznym na pewno, pod każdym innym już IMO nie bardzo. Jedynka przeciętna gameplay'owo i fabularnie, kolejne też nie powaliły, choć zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu. :)

Zobacz postHDR'o, o 31 Lipiec 2014 - 21:13, napisał(a):

Tak, zwłaszcza że Ubi ma "trochę" więcej dobrych gier na koncie, z których kilka wypada lepiej niż cały, dość ubogi dorobek Cryteku. Ostatnie lata choćby to sporo konkretnych tytułów. Nie wiem więc o czym mówisz.

Ten post był edytowany przez Vulc dnia: 31 Lipiec 2014 - 20:43

#38 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 21:27

Zobacz postHDR'o, o 31 Lipiec 2014 - 21:13, napisał(a):

Dokładnie, jest tak jak mówisz.
Właśnie dlatego też Crytek dogorywa, a Ubi chwali się dobrą sprzedażą nowej marki. :thumbup:

#39 Użytkownik jest niedostępny   Adi-C 

• Zombrex user
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 22:04

Kto zrzędzi na pierwszego krajzisa ten pała :E

#40 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 22:23

Zobacz postAdi-C, o 31 Lipiec 2014 - 23:04, napisał(a):

Kto chwali pierwszego krajzisa ten pała :E

Fixed. :cool: :P Za to tytuł adekwatny (podmieniając jedną literkę) - mnie kryzys dopadł po kilku godzinach błąkania się po tej nudnej wyspie. Najlepiej wspominam napisy końcowe. :E

Ten post był edytowany przez Vulc dnia: 31 Lipiec 2014 - 22:24

• (6 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »