Skocz do zawartości
Akozz

Homefront: The Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tematu, to cieszmy się ,że firmy nie przejął Ubi bo dopiero byśmy mieli kupę a nie grafikę. Tak to jest jakaś szansa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał dobrą grafikę w gierkach mobilnych. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem każdy ma swój gust ale mi jedynka się podobała :) Pod każdym względem.

Dlugosc rozgrywki mi osobiscie nie przypadla do gustu :E

Ale pozatym tez uwazam, ze gralo sie bardzo przyjemnie, swietny pomysl ze scenariuszem plus fajne multi. Az sie prosi, zeby to pociagnac i rozwinac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta grafika wygląda tragicznie mimo tak dobrego silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to to wcale nie jest offtop, tylko skrycie prowadzona, rewolucyjna partyzantka w jedynie słusznej obronie Dobrego Imienia Pierwszego Crysisa, więc bez marudzenia mi tu. Wszystko zgodnie z tematem.

 

 

Kaman. Toć nie można w grze z 2007 tylu opcji gameplayowych jakie miał krajzis nazwać przeciętnością, to jest przegięcie.

W fps-owym standardzie było wtedy że możesz sobie kurczakiem rzucać do przeciwników? No dobra, serio- tagowanie przeciwników i przekradanie się tak że nikt nawet nie wiedział że tu byłeś? Sam kombinezon- przecież to była nowość, i to pozytywna. Mogłeś przepłynąć pół etapu naokoło na "pożyczonej" łódce, albo przejechać go jeepem, albo skradać się krzakulcami. Tudzież normalnie iść środkiem drogi, i za każdym razem będziesz miał inną grę. Napotkanych przeciwników możesz potraktować nie tylko standardowo- kulką, ale też wspomnianym wyżej kurczakiem, beczką czy taczką. Albo kawałkiem palmy, którą można "pociąć" na kawałki i rzucać dla hecy.

Ot taki standardowy w grach feature.

 

Spróbuj tak w halo.

:E

 

Do ufortyfikowanych od frontu punktów można się dostać np. skacząc po kamieniach na tyłach owego punktu, uważając żeby z kamieniem nie pomylić, i nie naskoczyć na przechadzającego się nieopodal żółwia, ani nie zostać pociachanym przez wesołe stadko krabów na plażyczce.

A mówiłem o fizyce? Gościa w domku można potraktować przez ścianę jakimś małym przedmiotem typu frezarka, czy np. wjechać samochodem bo i to przecież nie nasza chata, co się powstrzymywać. Przecież tak można długo. Otwarte mapy zawsze są wartością samą w sobie, brak standardowej dziś rynny i pomagierów biegnących przed nami itd itp.

 

To są wszystko rzeczy których już się nie robi. Nazywać je "standardowym" jest...

 

Ogólnie- narzekacze, mam dla was piosenkę podsumowującą ile ma wspólnego z prawdą to co mówicie.

 

 

Toż to było już dostępne w latach 80" w grach na automatach :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu gameplayu z eurogamera to będzie średniak wiec może w promocji wyłowi i sprawdzi ale ten pokaz slajdów :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w piewszego Homefronta i był fajną grą, tylko szybko się nudził. Mam nadzieję, że deweloper nauczył się na błędach, bo seria ma jakiś potencjał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nauczył i na pewno niewiele się zmieniło od marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem kilka recenzji i raczej słabo to wyszło :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tak, nie posmarowali, nie są Ubisoftem ani innym EA, więc gra jest kiepska. To nic, że dokładnie to samo spece z IGN mogliby napisać o FarCry 4, to nic... (Fabuła w FC3/FC4 była dobra? Naprawdę? Przekonująca też była? Ja przepraszam, ale - choćby w trójce - twist w postaci gwałtów homoseksualnych i B.A. jako nasz przeciwnik to za mało)

 

Na pewno kiedyś kupię. Wygląda na fajnego shootera single, w końcu w mieście, a nie na polu, w końcu z ludzkimi przeciwnikami. Pomysł na fabułe ciut za mocno pokręcony, ale wszystko fajnie wygląda i wydaje sie przyjemne

Sami spece z IGN napisali chyba, że się fajnie strzela. No ta, tylko posterunki powtarzalne... Coś mi to przypomina...

 

Ach nie, kolejny single CoD na pewno jest lepszy, ten z BF: Hardline też :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta a recenzje graczy też są celowo zaniżone, tam podobno AI się wiesza na przeszkodach jak szalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tych jeszcze nie przeglądałem. Oczywiście, jeśli są takie błędy techniczne, to należy je wytknąć i obniżyć ocenę, ale ja odnoszę się do czegoś innego.

 

chociaż jak widzę i o tym, choćby na IGN, wspomnieli, i faktycznie, jest słabo. Szkoda.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak ma wyglądac cry enigme 4 to ja dziękuje:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału może nie ma ale nie jest też źle...Przegrałem 3 pierwsze godziny i 20e które wydałem nie żałuje.Tyle ta gra jest warta,cena na steamie to pomyłka. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału może nie ma ale nie jest też źle...Przegrałem 3 pierwsze godziny i 20e które wydałem nie żałuje.Tyle ta gra jest warta,cena na steamie to pomyłka. :lol2:

Gdzie za tyle kupiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

on zawsze kupuje od ruskich z aktywacją vpn, plati com

Edytowane przez mindstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwowzór grało mi się nieźle, fajny klimacik, choć gra zakończyła się zanim się rozkręciła.

Tutaj widzę ciekawe podejście, FC2/3/4 ogrywałem mega.

ALE nie za 140zł... za 70zł do pomyślenia. Jak spaczują : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrnąłem jakoś do 3/4 gry i odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrnąłem jakoś do 3/4 gry i odpuściłem.

Taka nuda czy jakies bugi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pograć na Steam przez 3 dni w ramach free weekendu.

Bardzo chętnie o ile mi dopłacą albo dadzą darmową grę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak rozumiem w multi, a co mi po multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania też jest dostępna.

 

From 10 AM PT (6PM BST, 7PM CEST) Thursday 08th September until 1PM PT (9PM BST, 10PM CEST) Sunday 11th September, players will be able to download and jump into both the Single Player and Resistance Mode sections including the 2 brand new missions, Boom Patrol and Indy Forever.
Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...