Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zajc665

Stary PC+Monitor, a Laptop do 2000pln. Proźba o poradę.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam obecnie PC: Q6600@3,6Ghz, Radeon HD 6850 1GB, 2x2GB A-Data Vitesta 1066, Zasilacz XFX PRO 550W, Płyta głowna P35 DQ6, HDD660GB + Monitor LG e2370bf IPS FHD.

 

Chiałbym sprzedać sam PC. Kupić laptop FHD do 2500zł i podłączyć go do mojego monitory aby to działało w Full HD. Głownym celem byłyby gry i oczywiście internet, filmy. Głównym celem tej przesiadki jest radykalne zmniejszenie poboru energi elektrycznej. ;)

1. Czy waszym zdaniem za te pieniądze bd w stanie kupić taki laptop? Jeżeli tak to proszę o podanie modelu. Najlepiej Lenovo ;)

2. Ile jest wart mój PC?

3. Jakie jest wasze zdanie na temat tego mojego pomysłu?

 

 

Byłbym szczęśliwy gdyby działał na takim laptopie nadchodzący wielkimi krokami Wiedzmin 3 i inne nowe gry. Co do detali to mogą być słabe w grach byle można płynnie pograć ;) Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie

2. nie wiem, nie ten dział

3.marny pomysł

 

a.d wiedżmin 3... - za 2 k kupisz laptopa na którym w2 będzie chodził na low/ z medium bdą problemy... a o w3 juz w ogole nie wspominam........

Ofc mowie o rozdzielczosci HD 1366x768...

FHD to totalna abstrakcja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup i5 4440 i GTX750 TI. Możesz poczekać na nowe karty od AMD lub Nvidii, ale to pewnie jeszcze kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dobrze ;/ Za 3 tys da rade? Tyle max mogę wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mieć wydajności komputera :)

Lepiej zainwestować w stacjonarkę, tylko to nie ten dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi panowie :) Widzę, że nie ma sensu taki manewr i puki co zostane przy aktualnym PC. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...