Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, ja jako typowy polaczek skorzystałem z darmowego GTA i tyle, inaczej też bym nie tknął tej platformy, gdyż nie miałem wcześniej takiej potrzeby. Zapewne będę polował na interesujące mnie darmowe gry, aż do chwili, kiedy Epic mnie poinformuje: "Lamusie, dosyć tych darmowych gier dla Ciebie, kup coś od nas wreszcie!" lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Więc na bazie czego Twoja opinia?

Ukradli Metro Exodus :E Tak mi ciśnienie wtedy podnieśli że hej :mad2: Powiedziałem sobie wtedy że kijem tego epica nie dotknę ;)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tu możliwości siadania na ławeczkach, leżakach przy basenach...Jeszcze większa immersja by się przydała bigsmile.gif

Posunąłem fabułę do przodu, gram Trevorem. Na ganku naczepy sztajchnąłem się jakąś gąbką, co leżała na stole. Trevor zemdlał, obudził się na jakimś wzgórzu daleeeeko, i dodatkowo podczas poruszania myszką dookoła postaci, Trevor cały się tak jakby rozmywa...To ma niby oznaczać, że jest naćpany, czy cuś? To minie? Wkurza mnie o scratchhead.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brakuje mi tu możliwości siadania na ławeczkach, leżakach przy basenach...Jeszcze większa immersja by się przydała bigsmile.gif

Posunąłem fabułę do przodu, gram Trevorem. Na ganku naczepy sztajchnąłem się jakąś gąbką, co leżała na stole. Trevor zemdlał, obudził się na jakimś wzgórzu daleeeeko, i dodatkowo podczas poruszania myszką dookoła postaci, Trevor cały się tak jakby rozmywa...To ma niby oznaczać, że jest naćpany, czy cuś? To minie? Wkurza mnie o scratchhead.gif

Trevor to jest gość :thumbup::):lol2::E Ja tam go polubiłem :)

Ps. Prawdopodobnie jest na haju,nie pamiętam już dokładnie

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tu możliwości siadania na ławeczkach, leżakach przy basenach...Jeszcze większa immersja by się przydała bigsmile.gif

Posunąłem fabułę do przodu, gram Trevorem. Na ganku naczepy sztajchnąłem się jakąś gąbką, co leżała na stole. Trevor zemdlał, obudził się na jakimś wzgórzu daleeeeko, i dodatkowo podczas poruszania myszką dookoła postaci, Trevor cały się tak jakby rozmywa...To ma niby oznaczać, że jest naćpany, czy cuś? To minie? Wkurza mnie o scratchhead.gif

 

On ma kilka takich jazd na haju, ale nie tylko on Michael też ma. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to rozmycie wkrótce minie? Bo nie wiem czy nie wgrać poprzedniego sejwa bez tej jazdy scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to rozmycie wkrótce minie? Bo nie wiem czy nie wgrać poprzedniego sejwa bez tej jazdy scratchhead.gif

A co robiłeś że to ma, myślę że minie u mnie zawsze mija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kilka postów wyżej możesz wyczytać - wąchnąłem się jakąś gąbką ze stołu, który znajdował się na ganku naczepy...Po chwili Trevor upadł, i przeniósł się daleeeeeko na jakieś wzgórze z małą chatką szczerbaty.gif Niestety zdąrzyłem prawie pieszo stamtąd wrócić do naczepy, zajęło mi to z godzinę, a obraz podczas obrotu myszką wciąż rozmywa się wokół Trevora kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak w tej grze danemu gościowi podmienić samochód? Zawsze jest ten domyślny. Nawet jak dam samochód do garażu to on jest tam do czasu kiedy go gdzieś nie zostawię albo nie rozwalę. A ten zawsze wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze danemu gościowi podmienić samochód? Zawsze jest ten domyślny. Nawet jak dam samochód do garażu to on jest tam do czasu kiedy go gdzieś nie zostawię albo nie rozwalę. A ten zawsze wraca.

 

Aspekt gry z autami leży i kwiczy. Wyjechałem daleko na północ, poza tereny miejskie, był tam jakiś dom na wzgórzu, po dojechaniu i obejściu domu dookoła, me domyślne auto Trevora zniknęło! Taxi nie chciała tam przyjechać, żadnego innego pojazdu na posesji nie było, i musiałem pieszo złazić z tej góry kwasny.gif Lubię się bujać na piechotę po świecie sandboksów, ale jak jest na co popatrzeć, a tu pustka, góry i drzewa. Wkurzyłem się kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aspekt gry z autami leży i kwiczy. Wyjechałem daleko na północ, poza tereny miejskie, był tam jakiś dom na wzgórzu, po dojechaniu i obejściu domu dookoła, me domyślne auto Trevora zniknęło! Taxi nie chciała tam przyjechać, żadnego innego pojazdu na posesji nie było, i musiałem pieszo złazić z tej góry kwasny.gif Lubię się bujać na piechotę po świecie sandboksów, ale jak jest na co popatrzeć, a tu pustka, góry i drzewa. Wkurzyłem się kwasny.gif

Ja nie mam z tym problemów, teraz szukam drugiego zbiega, jest ciekawie, te misje mi się podobają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumiaków rasuje / moduje graficznie GTA5?

Zapodałem sobie Natural Vision mod, bo niezmodowana gra nawet w max ustawieniach to jednak bieda. Do tego dorzuciłem jeszcze Real California Architecture. Dodaje autentyczne budynki plus takie smaczki jak napisy na drogowskazach itp. Na pewno na tym nie koniec, bo jest jeszcze całą masa pojazdów do dodania, ale na początek wystarczy.

Jakbyś się zdecydował, to NV trzeba instalować na niezmodowana grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Stjepan, jak możesz nie mieć takich problemów? Tobie auta nie znikają? shocked.gif Przecież też mam grę z Epica, zero modów, bo w nie wiem jak je instalować...

@Myst, wiesz może gdzie znajdę jakiś poradnik po polsku jak podmienić auta na wersję Epic? Widziałem na YT niby poradniki po angielsku, ale każdy gada co innego, raz mówią że żeby podmienić auta trzeba mieć jakiś Scripthook, a innym razem gadają, że tylko OpenIV wystarcza do podmianki scratchhead.gif

Edytowane przez bumbumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta znikają, ale sobie znajduje inne, to jest GTA :E trzeba je kraść. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie na szczycie jakiejś góry shcoorła szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem sobie Natural Vision mod, bo niezmodowana gra nawet w max ustawieniach to jednak bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myst, wiesz może gdzie znajdę jakiś poradnik po polsku jak podmienić auta na wersję Epic? Widziałem na YT niby poradniki po angielsku, ale każdy gada co innego, raz mówią że żeby podmienić auta trzeba mieć jakiś Scripthook, a innym razem gadają, że tylko OpenIV wystarcza do podmianki scratchhead.gif

Nie znam żadnego polskiego poradnika, pozatym mam wersję Steam i nie wiem czy są jakieś różnice w modowaniu względem Epic. Sam korzystałem po prostu z Readme ściągniętego razem z modem NV.

Tych modow dodawajacych samochody jest tyle, że sam nie wiem co wybrać. Mają nawet betoniarkę Kenworth :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w Online to nie działa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myst, dziękuję za odpowiedź. Niestety dla mnie, wyczytałem, że GTA na Epicu rządzi się własnymi prawami, i trza kombinować by mody zadziałały. Ale głosów na jest wiele, stąd te rozbieżności kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie na szczycie jakiejś góry shcoorła szczerbaty.gif

Wjechałem na najwyższą górę GTA, moto crossem, całkiem fajne widoczki. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie takie rozmycie w prawym dolnym rogu?

 

Zapodaj skrina, porównam u siebie.

@Stjepan, uważaj byś nie sturlał się z tej góry! lol2.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie takie rozmycie w prawym dolnym rogu?

 

Nic takiego nie miałem.

Zapodaj skrina, porównam u siebie.

@Stjepan, uważaj byś nie sturlał się z tej góry! lol2.gif

 

Zjechałem na dół spokojnie, rowerem też się fajnie jeździ. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...