Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

Na rgsc to samo. Teraz ciągle grę wykrzacza w różnych momentach. Około 30 minut temu kończyłem napad i ciach - wykrzaczyło po raz nty. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, jak to jest z tym napadem the cayo perico, po każdym zakończonym napadzie trzeba robić wszystko od nowa?? całe przygotowanie do napadu i tak za każdym razem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2020 o 19:51, Stjepan napisał:

Wyszedł duży patch do GTA V dzisiaj, GTA Online Summer Special, niecałe 2GB.

Da się już odpalić offline to GTA dla jednego gracza bez uruchamiania tych wszystkich "lanczerów" (od EPIC i/lub Rockstar), czy nadal śmietnik potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kyle_PL napisał:

Da się już odpalić offline to GTA dla jednego gracza bez uruchamiania tych wszystkich "lanczerów" (od EPIC i/lub Rockstar), czy nadal śmietnik potrzebny?

Nadal potrzeba te luanchery mieć.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2021 o 09:41, Kyle_PL napisał:

Da się już odpalić offline to GTA dla jednego gracza bez uruchamiania tych wszystkich "lanczerów" (od EPIC i/lub Rockstar), czy nadal śmietnik potrzebny?

Dlatego wolę GTA na konsoli. Launchery dobijają mnie psychicznie na PC.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tylko 1920x1080 i 30FPS (ze spadkami)? Wolę już 2560x1440 przy 60FPS na PC.

Edytowane przez Kyle_PL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak regulować opcje w modzie Redux?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V wiecznie żywe ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

GTA V wiecznie żywe ?

 

Ryzen 9 3900x 4,5Ghz on all cores, Corsair Vengeance 32Gb, ASUS TUF RTX 3090 @ 2100mhz, Crucial mx500 2TB.

To ja już podziękuję ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, azgan napisał:

GTA V wiecznie żywe ?

 

Wszystko się błyszczy jak psu jajca, do rzeczywistości jeszcze daleka droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

Wszystko się błyszczy jak psu jajca, do rzeczywistości jeszcze daleka droga.

Ale masz już za to 8K o którym często wspominasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, azgan napisał:

GTA V wiecznie żywe ?

 

To tak sztucznie i biednie wyglada, ze ta gra wdg mnie wyglada jeszcze gorzej niz bez tych modow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Ale masz już za to 8K o którym często wspominasz ?

Tylko że mi nie chodzi o 8K, ale o te odbicia, to jak gówno wygląda, wyjdź do dużego miasta, zobacz w nocy jak to wygląda, nic się tak głupio nie błyszczy.

Tu zdjęcie z prawdziwego Nowego Jorku w nocy. :E Nic się nie błyszczy tak że oczy wypala. :E

nyc-night-2.jpg?resize=1024,768&ssl=1

https://kaifornia.pl/nowy-jork-noca-miasto-ktore-nigdy-nie-zasypia/

Edytowane przez Stjepan666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Stjepan666 napisał:

Tylko że mi nie chodzi o 8K, ale o te odbicia, to jak gówno wygląda, wyjdź do dużego miasta, zobacz w nocy jak to wygląda, nic się tak głupio nie błyszczy.

 

Bo "efekty" to tylko narzędzia, a narzędzia należy umiejętnie / należycie stosować.
Dobry magik od szopa tak powygina obraz, że nie przypomina w niczym oryginału a... nawet się nie zorientujesz, że paluchy wpychał.
Jak się młody dorwie do szopa, to i cienie, i poświaty, i flary i Zenek Martyniuk na górze, takie disco polo - byle było widać! ;)

Z RT, jak i innymi efektami, jak wysmakowane i realne, to "phiii... tyle kasy za takie nic, tyle fps za takie nic!?", a jak discopolowo po gałach przywalisz, aż pali - to WOW! Ale czad! No teraz to wygląąąąąda! ;) 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Bo "efekty" to tylko narzędzia, a narzędzia należy umiejętnie / należycie stosować.
Dobry magik od szopa tak powygina obraz, że nie przypomina w niczym oryginału a... nawet się nie zorientujesz, że paluchy wpychał.
Jak się młody dorwie do szopa, to i cienie, i poświaty, i flary i Zenek Martyniuk na górze, takie disco polo - byle było widać! ;)

Z RT, jak i innymi efektami, jak wysmakowane i realne, to "phiii... tyle kasy za takie nic, tyle fps za takie nic!?", a jak discopolowo po gałach przywalisz, aż pali - to WOW! Ale czad! No teraz to wygląąąąąda! ;) 

Ja wolę wysmakowane bliżej realizmu niż disco z pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Stjepan666 napisał:

Ja wolę wysmakowane bliżej realizmu niż disco z pola.

No to jest nas dwóch (+ pewnie @Ryszawy), ale my rynku RT raczej nie wyczerpiemy ;)

Nawiasem mówiąc, czasami da się przyłapać real na "nienaturalnym" RT ;)
Kiedyś aż sobie fotę pyknąłem z myślą - film? HBO? - nie to, tak to się w realu nic nie świeci ;)
A jednak... czasami ;) (ale mógł to być też oczywiście i FX i postprocess, no... ale we wtelewizorze było) ;)

f5JByIH.jpg

 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu GTA 5 + LCPDFR w grze bardzo wolno wczytują się tekstury. Dodam, że mam wgranych 7 nowych policyjnych pojazdów. Nie wiem w czym tkwi problem gdyż mam dość mocny sprzęt. na YT niektórzy mają znacznie więcej modów i nie mają takich problemów. Wiecie w czym może leżeć problem i jego rozwiązanie ? Dodam, że w grze odpalanej bez LCPDFR wszystko działa.

Edit: Udało się to ogarnąć.

Edytowane przez lemur20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam pytanie do napadu solo na Cayo.
Dawno temu robiłem do niego przygotowania i nie pamiętam. Nie mam w śród narzędzi, czy jak to się tam nazywa na statku podwodnym, przecinarki plazmowej i podczas napadu nie ma tym samym opcji wykradzenia klejnotów z tej gabloty. Czemu tak jest? Wydawało mi się, że to była misja wymagana w terenie, nie zaś opcjonalna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2021 o 16:17, Kyle_PL napisał:

... tylko 1920x1080 i 30FPS (ze spadkami)? Wolę już 2560x1440 przy 60FPS na PC.

Ja ostatnio z posuchy ponownie zacząłem grać w "gta five". Z tym że zwykła wersja bez modów na razie.
Odpalam złoty środek [5k] tzn: 5120x2880 z racji że sławne 4k to za mało a wspomniana rozdziała to złoty środek. I tak wszędzie grubo powyżej 60fps.

W dobie gdzie 8k dają tv to wydaje się sensowne i spokojnie pozwala pograć, mnie nie rajcuje granie "8k/30fps". Suma sumarum gra nawet bez modów pieknie wygląda z wszystkim na maksa nawet w sumie mogłbym nawet wyłączyć antyaliasing ale lata z nimi .
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2021 o 19:12, Stjepan666 napisał:

zobacz w nocy jak to wygląda, nic się tak głupio nie błyszczy.

Bo nie ma deszczu,  dobierasz sobie foto dogodne do twojej odpowiedzi. Wszystko zalezy od pory, ilosci odbijanego swiatla oraz ilosc mokrej nawierzchni, Ty pokazales inna sytuacje na zdjeciu, Azgan ten inna, obie poprawne bo roznia sie calkowicie czynnikami o ktorych wspomnailem wiec porownywanie ich jest bez sensu. Na codzien tez potrafi sie wszystko blyszczec i odbijac.

 

 

Nic sie nie swieci i nie blyszczy :lol2:

 

BtYVPaD.png

f97603j.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2021 o 07:50, kosiarz66 napisał:

Odpalam złoty środek [5k] tzn: 5120x2880 z racji że sławne 4k to za mało a wspomniana rozdziała to złoty środek. (...) nawet w sumie mogłbym nawet wyłączyć antyaliasing ale lata z nimi .
 

Jaki masz ekran?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A gta 5 dalej zarabia góry pieniędzy :D

Nie dziwię się bo dobrze zaprojektowany świat, działa na każdym sprzęcie i można dobrze się pobawić ze znajomymi w tym wirtualnym świecie.

Nie ma takich gier na rynku więc wszyscy grają w gta 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, z tym brakiem świecenia to trzeba być niezłym piwniczakiem, by nie wiedzieć, jak potrafi się "świecić" w deszczu asfalt, płyty chodnikowe albo kostka brukowa.

Oczywiście nie zawsze, bo wiele zależy od samego materiału, jego porowatości i chłonności, np. stare chodniki asfaltowe z czasów PRL-u błyszczały się słabo, bo dużo wody wsiąkało w pory materiału i nie tworzył się cienki film na powierzchni, odbijający światło.  Natomiast współczesne płyty chodnikowe, a - w nieco mniejszym stopniu - także popularna kostka bauma, bardzo mocno potrafią się świecić. Podobnie nawierzchnia ulic..

Dochodzi do tego także kwestia kąta patrzenia oraz pory dnia i intensywności opadów - tego, jak jasne jest niebo.

Dlatego można mieć wrażenie, że "rzeki zamiast asfaltu" w MotoGP od Milestone są przegięte... no i faktycznie miejscami są, ale nowy asfalt w deszczowy dzień z gęstymi, jasnymi chmurami wygląda praktycznie tak samo. Czasem ciężko dostrzec pasy na jezdni - podobnie jak w The Crew, tylko że w The Crew też przesadzono nieco z efektem, a właściwie z tym, że nie zanika wraz ze zmianą perspektywy i tuz przed pojazdem oraz nie staje się mniej jaskrawy wraz z rosnącą odległością.

Podobnie jest z odbijaniem słońca przez suchy asfalt. Wielu wielbicieli simów uważa, że to tani, przesadzony efekt w niektórych grach, tymczasem często jadąc pod słońce rano czy późnym popołudniem, zwłaszcza latem, widzi się dokładnie taki sam "przegięty" efekt na suchej nawierzchni.

Natomiast nie widać go oczywiście praktycznie nigdy na transmisjach z zawodów, bo kamery TV patrzą pod innym kątem.
No i oczywiście nie każdy tor odbija słońce dokładnie tak samo, nawet w letnie popołudnie.

To jest pewnie problem, w realu nie każda ulica, nie każdy chodnik. i nie zawsze świecą się tak samo. W grach, jeśli już to robią, to trudno o zróżnicowanie. 

Czemu się świecą? Także dlatego, że to potęguje wrażenie głębi, obraz staje się mniej płaski i w pewnym sensie bardziej realistyczny. Pamiętacie jaka była różnica w odbiorze grafiki w Watch Dogs pomiędzy deszczowym dniem albo słonecznym późnym popołudniem, a słonecznym środkiem dnia? Modele, tekstury, szczegółowość świata w grach nadal nie są gotowe, by wyglądać realistycznie z płaskim, jednorodnym światłem.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2021 o 10:44, Kyle_PL napisał:

Jaki masz ekran?

postanowiłem nie uzywać ds-ra na tv oraz/monitorach:Predator X38P/oraz XB271HU/ips.

Do testowania używałem stary już. Ale chyba jedyny taki monitor natywne 5k jeśli tak to można nazwać: LG 27MD5KL-B na ips.
Oto twoja odpowiedź na zadane pytanie.

Ps: monitor jest ojca a że na razie nie korzysta, to skorzystałem.

Edytowane przez kosiarz66
Zmiana tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...