Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, jakbaj napisał:

No ja zapłaciłem raz 6 lat temu , przez ostatnie 2 lata kupiłem może 2 gry które mnie interesowały, bo reszta nie jest dla mnie.  Wiec z tym podejście  kto bogatemu zaborni jest strasznie głupie, wydajemy kase na taka rozgrywkę na którą mamy ochotę, jeśli lepiej bawię się prze grze która ma 10 lat w odświeżonej oprawie za 200 zl niz nowej za 360 która mnie znudzi po 10 godz, to zakup jest opłacalny czy niekoniecznie? No moim zdaniem jak najbardziej tak 

Jak nie masz problemu płacić 2 razy za ten sam produkt to tak jak pisałem wcześniej - kto bogatemu zabroni ? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez całe swoje życie gajmingowe to na PC przeszedłem jedną grę więcej niż raz i była to MAfia. Xboxa kupiłem specjalnie dla  GTA V, później jak wyszła na PC to też kupiłem, i zagrałem może z godzinę. Jakoś nie wracam do starych czy choćby nowszych gier, tak samo mam z filmami, ale co jak co dla tych co kupili na którąś z konsol ze starszych generacji to teraz powinni na nextgeny dostać ją po prostu za friko, choć te 25 zł to jeszcze jest do przełknięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co jak co ale nie oszukujmy się, przy tej cenie to niejedna osoba nawet tutaj to kupi. Jak pudełkowa w kwietniu będzie za tyle co cyfra to sam kupię byle tylko dołożyć do kolekcji i nie musieć robić aktualizacji z wersji PS4 do PS5 jeśli taka będzie :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, cel Rockstara/T2 jest w tym momencie jeden, przenieść w rekordowo krótkim czasie absolutnie każdą jedną mozliwą osobę na XSX/PS5/XSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kris194 napisał:

No nie wiem, cel Rockstara/T2 jest w tym momencie jeden, przenieść w rekordowo krótkim czasie absolutnie każdą jedną mozliwą osobę na XSX/PS5/XSS.

Nie. Ich celem jest ponowne sprzedanie tej samej produkcji z małymi bajerami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Crew 900 napisał:

Nie. Ich celem jest ponowne sprzedanie tej samej produkcji z małymi bajerami :E

Przy cenie 42,25 zl i darmowym Online na PS5 za bardzo się nie obłowią. Do tego kolejne GTA sami już potwierdzili, zegar tyka. Ponadto nowe GTA biorąc pod uwagę prognozy Take Two pojawi się na rynku już za około 1,5 roku. Ostatnie co im teraz potrzeba to ludzi trzymających się blisko 9 letniego sprzętu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kris194 napisał:

Przy cenie 42,25 zl i darmowym Online na PS5 za bardzo się nie obłowią. Do tego kolejne GTA sami już potwierdzili, zegar tyka. Ponadto nowe GTA biorąc pod uwagę prognozy Take Two pojawi się na rynku już za około 1,5 roku. Ostatnie co im teraz potrzeba to ludzi trzymających się blisko 9 letniego sprzętu.

Tylko dlatego, że poszli na współpracę z SONY. Gracze na Xbox nie mogą na to liczyć. Dodatkowo oferta promocyjna jest ograniczona czasowo. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GTA V jest obecnie niemal wiecznie na promocji, dzisiaj chyba dopiero co jedna się skończyła na PSN. Obecna cena sugerowana GTA V to coś jak ceny usługi dostępu do Internetu bez promocji w Orange, mało kto kiedykolwiek ją widział :E

Edytowane przez Kris194
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 7.03.2022 o 17:31, jakbaj napisał:

Wiem ze jest to forum Pc i wielu pecetowców  patrzy na to zupełnie innej pespektywy. Ale dla nas kosnolowców którzy do tej pory grali w V na 30 fps w oprawie nie przystosowanej do 4k oraz znacznie gorzej jakośćiowo niz na Pc, ten remaster to jest na cos na co warto czekać. My nie bawimy się w mody a nie przeceny na stem czy innym Epicu wiec 100 zl na promocji do czerwca to coś co przynajmniej dla mie warto sie skusić jeśli jest sie fanem tej gry i chce sie do niej powrócić po kilku latach. Tym bardziej ze zapowiada sie na prawdę ładnie i, to nawet w porównaniu od Pc !

  https://twitter.com/GTASeries/status/1499874976312221696/photo/1

Dla mnie ten remaster/remake  jest więcej wart niż wszystkie gry które wyszły przez ostatnie kilka lat. Kiedyś kilka lat temu ograłem GTA na pc w full HD ledwo 60 FPS jak miałem chyba GTX 1060 i jak przerzuciłem się na Xboxa zeby w końcu sobie na padzie w wygodnym fotelu i na dużym tv ograć i zobaczyłem te 30 FPS ,poszarpane krawędzie i ogólnie wizualny dramat na konsoli  czekalem na ten upgrade.  W końcu będę mógł sobie pograć na konsoli w dobrej rozdzielczości w 60 FPS. Od dawna chciałem przejść GTA5 ponownie a, że brzydzę się pc do gier ( bo na nim pracuje siedzę przed pc codziennie w ramach remote work od 10 rano do 10 w nocy 6 dni w tygodniu i)  to dla mnie rewelacja, że w końcu na konsoli będę mógł pograć w przyzwoitej jakości rozdzielczości FPS na fotelu konsoli przed dużym tv. Zapłacę i 500 zł za ten komfort .. żeby nie grać w 60 FPS na obrzydliwym pc...

Edytowane przez WPW
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, WPW napisał:

Dla mnie ten remaster/remake  jest więcej wart niż wszystkie gry które wyszły przez ostatnie kilka lat. Kiedyś kilka lat temu ograłem GTA na pc w full HD ledwo 60 FPS jak miałem chyba GTX 1060 i jak przerzuciłem się na Xboxa zeby w końcu sobie na padzie w wygodnym fotelu i na dużym tv ograć i zobaczyłem te 30 FPS ,poszarpane krawędzie i ogólnie wizualny dramat na konsoli  czekalem na ten upgrade.  W końcu będę mógł sobie pograć na konsoli w dobrej rozdzielczości w 60 FPS. Od dawna chciałem przejść GTA5 ponownie a, że brzydzę się pc do gier ( bo na nim pracuje siedzę przed pc codziennie w ramach remote work od 10 rano do 10 w nocy 6 dni w tygodniu i)  to dla mnie rewelacja, że w końcu na konsoli będę mógł pograć w przyzwoitej jakości rozdzielczości FPS na fotelu konsoli przed dużym tv. Zapłacę i 500 zł za ten komfort .. żeby nie grać w 60 FPS na obrzydliwym pc...

Również grałem w GTA V na Xbox 360 co więcej nigdy nie ukończyłem więc chętnie nadrobię zaległości w 60 klatkach na XSX.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS5 jest za 42 zł razem z online więc jak dla mnie super, już sam HDR dużo zmieni a do tego dochodzi ray traycing i nie okrojony jak w DL2. Jest RT oświetlenia odbić i cieni. Do tego na PS5 gra wykorzystuje haptyczny kontroler PS5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hennepin napisał:

Na PS5 jest za 42 zł razem z online więc jak dla mnie super, już sam HDR dużo zmieni a do tego dochodzi ray traycing i nie okrojony jak w DL2. Jest RT oświetlenia odbić i cieni. Do tego na PS5 gra wykorzystuje haptyczny kontroler PS5.

Gdzie za tyle jest? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu konsoli PS5.

20220310-113626.jpg

Edytowane przez hennepin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to GTA V jest już przestarzałe i ma przestarzałe mechaniki, gra ma praktycznie 9 lat. Poprawa grafiki niewiele tutaj pomoże bo gra jest drewniana i ma słabą fizykę :kwasny:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, CzarnaPietruszka napisał:

Tak swoją drogą to GTA V jest już przestarzałe i ma przestarzałe mechaniki, gra ma praktycznie 9 lat. Poprawa grafiki niewiele tutaj pomoże bo gra jest drewniana i ma słabą fizykę :kwasny:.

:lol2: co Ty człowieku opowiadasz? Mechaniki i fizykę ma lepszą od 90 % gier wypuszczonych od tego czasu.

CP vs GTAV w tubie i wszystko na temat.

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AndrzejTrg napisał:

:lol2: co Ty człowieku opowiadasz? Mechaniki i fizykę ma lepszą od 90 % gier wypuszczonych od tego czasu.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że już w dniu premiery wszyscy narzekali na fizykę w tej grze?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe grałem na premierę, jakiś miesiąc czy dwa po niej, i nie przypominam sobie jakichkolwiek problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, samsung70 napisał:

RT? 

a czy jest jakis update co doda RT na PC? 

To nie jest żaden RT, dodali kilka oświetleń i nazwali to RT, ściągnij pierwszy lepszy mod graficzny na PC i też to będziesz miał.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, hennepin napisał:

Z poziomu konsoli PS5.

20220310-113626.jpg

Kupujesz ten Remaster GTA V dla Next-Gena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dozorca napisał:

To nie jest żaden RT, dodali kilka oświetleń i nazwali to RT, ściągnij pierwszy lepszy mod graficzny na PC i też to będziesz miał.

Przecież te mody wyglądają tragicznie, woda zalana ulicą, przegięta skala renderowania HBAO, kontrast na full i to niby jest RT?.

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Kupujesz ten Remaster GTA V dla Next-Gena?

Już kupiłem :). Żadne mody nie zastąpią HDR czy RT.

Edytowane przez hennepin
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Dozorca napisał:

To nie jest żaden RT, dodali kilka oświetleń i nazwali to RT, ściągnij pierwszy lepszy mod graficzny na PC i też to będziesz miał.

 

14 godzin temu, hennepin napisał:

Już kupiłem :). Żadne mody nie zastąpią HDR czy RT.

To w końcu ma być ten RT czy nie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być, śledzenie promieni, odblaski i cienie. Będą dwa tryby z RT ten natywny 4k będzie w 30 fps i wykorzystywał 3 techniki RT, kolejny to będzie mix czyli dynamiczne 4K i jakiś Ray traycing (pewnie odbicia albo cienie) no i będzie jeszcze tryb wydajności 60 fps w skalowanym 4k, do tych wszystkich trybów dochodzi HDR, 3D Audio i wykorzystanie haptyki z kontrolera PS5.

Edytowane przez hennepin
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...