Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

ale pewnie nie obejdzie sie bez poczatkowych bugow :E

przecież bugi sa już zintegrowane w każdej nowej grze :E wiec GTA sie nie będzie wychylać ,

 

 

kiedy Premiera ? , może faktycznie pominiecie WD okaże się dobrym wyborem

Edytowane przez VSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na GTA5 będzie można w końcu spokojnie porównać możliwości PS4 vs PC czyli ile faktycznie w PS4 jest tej "tajemnej" mocy :cool: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera ma być ponoć w listopadzie.

Jeśli chodzi o wymagania to już rok temu teoretycznie wypłynęły:

Konfiguracja minimalna:

 

Procesor: Core 2 Duo 3.0 GHz lub trzyrdzeniowy odpowiednik AMD z taktowaniem 3.50GHz

Pamięć operacyjna: 4 GB

Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 560 1024MB lub Radeon 6870 1024MB

Dysk twardy: 45 GB

System operacyjny: Windows Vista, 7 lub 8

 

Konfiguracja rekomendowana:

 

Procesor: Intel Core i5 3.40GHz lub AMD X8 FX-8350 4.00GHz

Pamięć operacyjna: 8 GB

Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 570 1,5GB lub ATI Radeon 6950 1GB

Dysk twardy: 45 GB

System operacyjny: Windows Vista, 7 lub 8

 

Tylko jeżeli będą chcieli podrasować grafikę i nie rezygnować z tych wszystkich smaczków, albo nie męczyć graczy doczytywaniem obiektów w polu widzenia to patrzeć jak te podane za rekomendowane będą minimalnymi. Ogólnie rzecz biorąc to nawet minimalne wymagania są spore i co z tego, że ja np mam mocny procek, jak mam GTX560 przez co teoretycznie łapię się na minimum, a w WD przynajmniej na średnich w FHD pogram :P

 

Po za tym widać ewidentnie kto jakie podzespoły faworyzuje i pod podzespoły jakich firm je optymalizuje, szczególnie jeśli chodzi o karty graficzne ;)

Edytowane przez LeBomB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się tak samo, jak gdy czekałem na przesyłkę z wersją na Xboxa :o Chyba, jedyna gra, którą dwa razy zamówię w preorderze :D

Mogli ogłosić to, dzień przed premierą Watch Dogs, ciekawe jaki miało by to wpływ na sprzedaż :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie mogli by ogłosić premiery GTA V i WD jednocześnie , tak to wygląda jakby UBI miał swoje najkrótsze 5 min i znowu Roczne podsumowanie będzie na czerwono :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korsarze z zatoki na całym świecie uczcili tą wiadomość szklaneczką rumu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wymagania to już rok temu teoretycznie wypłynęły:

Tiaaa, z pewnością są to wiarygodne dane :P

 

Po za tym widać ewidentnie kto jakie podzespoły faworyzuje i pod podzespoły jakich firm je optymalizuje, szczególnie jeśli chodzi o karty graficzne ;)

Ale co widać? Stwierdzasz fakt na podstawie plotek sprzed roku? Półtora roku przed premierą? Nie żartuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. ;) Już nie mogę doczekać się enb series i masy modów. :D Oby tylko optymalizacja była dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pustkowia które były płaską teksturą na x360 mają trawę, do tego zwiększono ruch uliczny. Kupuję oryginała i będę czekał na coraz lepsze mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie mogli by ogłosić premiery GTA V i WD jednocześnie , tak to wygląda jakby UBI miał swoje najkrótsze 5 min i znowu Roczne podsumowanie będzie na czerwono :E

Co mieli sprzedać to już w większości sprzedali, zresztą ostatnio chwalili się, że zanotowali historycznie najlepszy sprzedażowy wynik na debiucie nowej marki. Swoją drogą, ciekawe jest to, że UBI zaczyna niemal w każdej nowej grze próbować stworzyć jakąs namiastkę sandboxa... A co do GTA fajnie, że wychodzi i tyle. Szacunek, że starają się zrobić na nowe platformy jednak coś więcej niż tylko podbić rozdzielczość tekstur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. ;) Już nie mogę doczekać się enb series

 

No to raczej się ENB raczej nie doczekasz, bo pewnie V będzie x64 only ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA i WD maja zbliżony Profil Gry (tak w zarysie) wiec całkiem możliwe ze UBI odnotował w 2Q zysk ale jak to się będzie w skali rocznej przekładać zobaczy sie w 2015r :P ,

należy pamiętać ze GTA ma dużo więcej zwolenników możliwe nawet ze V będzie również interesująca jak IV pod względem Modów które przyciągają jak magnez kolejnych Graczy a tym samym dodatkowy zysk dla producenta , wcale bym się nie zdziwił ze niektóre Mody mogą być nawet sponsorowane :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakaś gra dla której warto będzie kupić PS4...ups, to dział pc :E

 

Choć w sumie to na jesieni się trochę tego typu tytułów pojawi, tzn takich dla których warto kupić konsolę.

Edytowane przez 2sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakaś gra dla której warto będzie kupić PS4...ups, to dział pc :E

 

Choć w sumie to na jesieni się trochę tego typu tytułów pojawi, tzn takich dla których warto kupić konsolę.

Raczej sprawić sobie nowego kompa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na modernizację kompjutera :( Jedna z bardzo niewielu gier single player warta uwagi, na xboxie przeszedłem, ale na PC również zakupię w preorderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograne na PS3, jednakże na PC też chętnie spróbuję. Może wreszcie ta gra popchnie mnie do modernizacji, choć dziadki i5-750 i GTX470 nadal dzielnie walczą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna wiadomość! Ja także nie znam kompletnie fabuły bo stwierdziłym, że na tym crapie jakim jest X360 lub PS3 nie będę grał. Wiadomo nie od dziś że na tych konsolach gra była wykastrowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę późno wstałem. Ale tak budzić mogę się codziennie :E teraz tylko trzymać kciuki za optymalizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah teraz będzie wywyższanie się, jaka to wersja na konsole była wykastrowana, a wydana rok później na PC będzie miała lepszą trawę i tekstury :E I oczywiście nikomu nie przeszkadzało czekanie ponad rok czasu ;) Ja może kupię mimo ogrania na ps3 singla i 100 levelu w multi właśnie dla Online - na PC może być świetna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie cyz nie pozyczyc xboxa i gta5 ale wstrzymalem sie, fabuly nie znam poza tym zadaniem z napadem na jubilera, czekam na gta online w gta4 byla masakra z cziterami i pirackimi wersjami, ciekawe czy uda im sie to rozwiazac w tej wersji lepiej, raportowanie przez gfwl tez nie dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah teraz będzie wywyższanie się, jaka to wersja na konsole była wykastrowana, a wydana rok później na PC będzie miała lepszą trawę i tekstury :E I oczywiście nikomu nie przeszkadzało czekanie ponad rok czasu ;) Ja może kupię mimo ogrania na ps3 singla i 100 levelu w multi właśnie dla Online - na PC może być świetna zabawa.

Obejrzyj trailer nowej wersji. Poprawione zostało dużo, chociaż i tak gra jest nadal brzydka. Tutaj moderzy będą mieli pole do popisu.

Xbox ma wydajność tostera, więc z czym do ludzi?

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby multi bylo bardziej rozbudowane na pc, wiec powiedzmy z 60++ graczy na mapie albo mniejsze mapy jak to bylo w 4, bo szukanie sie na calej mapie w 16 osob bylo imo slabe.

Oczywiscie aby optymalizacja byla lepsza a nie ze za 2-3 lata bedzie pc ktory to jakos uciagnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazneijsze zeby była dobra optymalizacja tak jak w maxpayne3 i do szczescia wiecej nie trzeba ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mówiłem że na konsoli grał nie będę, ale potem zakupiłem PS3 dla GT5 i GT6, tak się złożyło że kumpel mi piątkę pożyczył no i poszło... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to lista zmian

 

- powiększono rysowanie mapy (draw distance)

- poprawiono wygląd roślinności, tekstur, detali,

- wiecej pojazdow porusza sie na drogach,

- nowe zwierzęta,

- nowe efekty pogodowe,

- ulepszenie systemu obrażeń,

- ulepszenie GTA Online dla nowej generacji: nowe miejsca pracy, nowe bronie, nowe pojazdy, nowe możliwości tworzenia postaci,

- tryb Online będzie aktualizowany (tak jak do tej pory),

- możliwość przeniesienia postaci i ich umiejętności z GTA Online (Xbox 360 i PS3) na najnowsze urządzenia (PS4, Xbox One i PC),

- zaawansowany edytor filmów dla wersji PC,

- nowy system uszkodzeń,

- nowe oświetlenia,

- obsługa wysokich rozdzielczości,

- poprawiono wiele trójwymiarowych modeli.

 

To już coś wiecej niz jakiś remaster :D.

 

Panowie powoli trzeba mysleć nad gangiem w multi :)

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...