Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewny "problem" jak miałem gtx660ti to w gta nie miałem blokady fps i np w budynku około 110 a w nocy na mieście około 89.

Kupiłem gtx 970 i już stałe 60fps na wszystkich ustawieniach. Jak tą blokadę usunąć ?

 

Wyłącz synchronizację pionową (ang: vertical sync) w panelu nvidia. Powinno rozwiązać twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie dało fps spadły do 42 a po śmierci postaci fps wynoszą 3-9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na windows 10 x64? Ostatni raz grałem na win 7, teraz zainstalowałem na "dziesiątce" i jakież było moje zdziwienie kiedy zauważyłem, że moja klawiatura nie działa, a w dodatku alt + tab powoduje zawieszenie się gry...

 

Ma ktoś taki problem? Z tego co znalazłem w necie, niektórzy dostali taki ficzer wraz z którąś z aktualizacji windowsa, dodam że mam podpięty pad od Xone i on działa normalnie w grze, ale klawiatura za nic nie chce. jedynie alt tab, ale on powoduje freeze gry, gra na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Win10 X64 i zarówno na 290X jak i 980 żadnych problemów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już, to problem z sterownikiem od pada, Microsoft coś namieszał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, krótkie pytanie. Chciałbym kupić GTA V po taniości jakąś używkę albo klucz.

W gry online praktycznie nie gram więc nie za bardzo znam temat. Klucz gry jest jakoś przypisany do konta na RGSC? Na co patrzeć żeby się nie naciąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cene.. jak liczysz, że kupisz gre za 20zł to się rozczarujesz :) Klucz RSGC kosztuje 135zł i podejrzerwam więcej niż 50zł taniej nic sensownego nie kupisz. Taniej nowe można kupić z aktywacją przez VPN ale to na własne ryzyko, nie wiem jak patrzy na to Rockstar ale Steam banuje.

Z własnego doświadczenia wiem, że takie rzeczy czasem wykrywają, kolega założył nowe konto na Steam i kupił na nim gift w amerykańskim sklepie bo było kilkanąście % taniej niż w euro, wysłał gift na swoje własne konto i tam aktywował.. Po kilku dniach dostał maila, że grę mu usuwają, dostał bana na handel na kilka miesięcy i krótkiego maila w którym mu pogrozili palcem w stylu "jeszcze raz i inaczej pogadamy" :D

Edytowane przez Ford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie sie dwoch chetnych na heisty tak na godz. 20? Team Speak obowiazkowy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cene.. jak liczysz, że kupisz gre za 20zł to się rozczarujesz :) Klucz RSGC kosztuje 135zł i podejrzerwam więcej niż 50zł taniej nic sensownego nie kupisz. Taniej nowe można kupić z aktywacją przez VPN ale to na własne ryzyko, nie wiem jak patrzy na to Rockstar ale Steam banuje.

Z własnego doświadczenia wiem, że takie rzeczy czasem wykrywają, kolega założył nowe konto na Steam i kupił na nim gift w amerykańskim sklepie bo było kilkanąście % taniej niż w euro, wysłał gift na swoje własne konto i tam aktywował.. Po kilku dniach dostał maila, że grę mu usuwają, dostał bana na handel na kilka miesięcy i krótkiego maila w którym mu pogrozili palcem w stylu "jeszcze raz i inaczej pogadamy" :D

Klucz RGSC za 135 zł - to z jakiejś oficjalnej dystrybucji czy z allegro? Ewentualnie może mógłbyś zarzucić linkiem?

A co z wersjami BOX? Namierzylem parę na olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz RGSC za 135 zł - to z jakiejś oficjalnej dystrybucji czy z allegro? Ewentualnie może mógłbyś zarzucić linkiem?

A co z wersjami BOX? Namierzylem parę na olx.

Nie mam pojęcia z jakiej dystrybucji, sam kupiłem klucz bodajże z jakiejś brazylijskiej strony przed premierą za 120zł :E Najważniejsze jest, aby taki klucz nie posiadał ograniczeń regionalnych (nie trzeba używać VPN do jego aktywacji) i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do gry online na poziomie około lvl40

 

mój nick: Michael_00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie GTA V.

 

Wiecie może gdzie mogę znaleźć nagrany filmik z polskimi napisami pokazujący ten występ w "Chwała lub chała"?

Mam na myśli ten pierwszy występ, a nie ten z córką głównego bohatera.

To była świetna piosenka.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie GTA V.

 

Wiecie może gdzie mogę znaleźć nagrany filmik z polskimi napisami pokazujący ten występ w "Chwała lub chała"?

Mam na myśli ten pierwszy występ, a nie ten z córką głównego bohatera.

To była świetna piosenka.

Ehh. Tak ciężko było poszukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten filmik, który zapodałeś ma wspólnego z moim pytaniem? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmie jest "występ".

Nawet nie przeczytałeś tego co napisałem.

 

Wiadomo, że pytałem się o ten występ wokalisty z Chwała lub Chała (ta rzewna ballada).

Widziałem ten występ na youtube, ale tylko w wersji na małym telewizorze i z widocznym bohaterem, a nie o to mi chodziło.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! chcialbym sie zapytać co moze byc problemem występowania crashy i artefaktow i to ze budynki laduja sie strasznie powoli w GTA 5 posiadam zestaw i5 2300 gtx 960 nowy zasilacz Zalamana 600 W. Wszystko chodzilo dobrze, az pewnego razu jak gdzies tydzien nie gralem zaczely sie dziac takie rzeczy, czy moze to byc winna tego ze minimalnie podkrecalem karte graficzna msi afterburnerem ? Czy sa tego inne powody? Dodam ze w innych grach nie ma takiego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już co chwile gra się crashuje ,ktoś wie jak rozwiązać problem

 

t5k8if.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tą poniższą balladę. Świetna piosenka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wit34jw

Najczęściej wadzi OC (jak jest jakiekolwiek - cofnij, just in case), później uszkodzenie plików - wtedy weryfikacja. Czasami też przeszkadzają różne programy z overlay'em - afterburnery, steam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno wylaczylem OC jak sie zorientowalem ze cos jest nie tak i nadal dzieja sie cuda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem przerwe od gta z 2 miesiace. Odpalilem launchera i pobralem update. Gra straszne dlugo ładuje singiel, ktory strasznie sie tnie. Online zaladowalo sie dopiero w trybie awaryjnym. Pytanie co jest nie tak i jak do cho***ry gra sama sie moge zepsuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jeśli gra ma cały czas szarpania to po wczytaniu gry zminimalizuj ją na kilkanaście sekund do pulpitu i wróć. Powinno pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanko XD

Czy jest jakiś mod, który usunąłby to "buksowanie" tylnymi oponami za każdym razem, gdy dodaję gazu samochodem z miejsca? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...