Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

I ja mam pytanie. Wróciłem dzisiaj do GTA Online po dość długiej rozłące i spotkałem cheatera, który postanowił obsypać mnie pokaźną ilością hajsu. Wsiadłem szybciorem do najbliższej fury i odjechałem, bo zwolennikiem cheatowanej kasy nie jestem. Jednak koleś się teleportował na fotel pasażera i znowu obsypał mnie zielonymi. Normalnie powinienem się ucieszyć z bonusa, ale boję się, że R* na takie zachowanie reaguje banem, więc koniec końców wyszedłem z gry. Jak to jest moi mili, czy faktycznie mogę spodziewać się bana za nielegalną kapuchę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana jak najbardziej możesz się spodziewać. Chyba, że masz jakiś dowód na to jak on dawał ci kasę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanko XD

Czy jest jakiś mod, który usunąłby to "buksowanie" tylnymi oponami za każdym razem, gdy dodaję gazu samochodem z miejsca? :D

 

Gra na padzie, wtedy buksowania kół nie ma, auto rusza płynnie. Tylko na klawiaturze ruszamy z piskiem opon :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, znajdą się chętni na jakieś misje w GTA a zwłaszcza na napady tak na godz 19?

 

 

Jak gram na multi to zawsze w sesji tylko dla zaproszonych, by z kumplem grać na spokojnie bez żadnych cheaterów. Wlazłem dzisiaj na zwykłą sesję i jak zobaczyłem co się tam dzieje to o mało mi gały nie powypadały... Ruscy z levelem ponad 8k, teleporty itd itp... Hmm... Witamy w GTA Online... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kwietas

Możemy jutro zagrać, bo też nie mam z kim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To malinowo. Jak możesz to odezwij się do mnie na Steam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo Vram nie sumuje się, kumpel ma sli 2x gtx970 i opcjach gry pokazuje mu dostępne 8gb pamięci graficznej, o co może być kaman ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA tak sobie przestawia. Tak samo zużycie idzie wtedy 2x więc jest to bez znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie o technologię DSR Nvidii w stosunku do opcji skalowania klatek w GTA 5. Lepiej ustawić w panelu sterowania karty graficznej DSR czy skorzystać z kliku wariantów skalowania klatek dostępnych w ustawieniach zaawansowanych w samej grze? Co sprawdzi się lepiej jeśli chodzi o płynność animacji i gdzie obraz będzie się jakościowo prezentował lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chłopaki. Kiedyś tradowałem na steamie GTA5 ale niestety zostałem oszukany pierwszy raz i grę usunięto z konto z powodu problemów z płanością(chargeback/kradziona karta). Teraz mam nową kopie GTA5 na tym samym koncie steam i chciałbym używać jej na tym samym Social Clubie, albo na innym i tu pojawia się problem. Ze starego Social Cluba nie da się usunąć powiązania ze steamem. Z kolei domyślam się, ze jak aktywuje nowy klucz na tym samym social clubie to wyskoczy błąd lub coś innego bedzie niepoprawnie (nie sprawdzałem bo jeszcze się kilka GB ściaga).

 

Ktoś ma jakieś przyżycia co z tym fantem zrobić by móc grać na tym samym koncie steam i tym samym social clubie w drugą kopie GTA5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. W GTA Online zrobilem napad jako przywodca na Humane Labs. Napad ten mialem odpalony przez kilka miesiecy, bo zawsze po drodze jakies problemy byly, albo nie bylo ekipy, albo randomy wychodziky z sesji itp. No mniensza z tym. W kazdym razie udalo mi sie go skonczyc i jak mam odpalic nastepny napad jako przywodca? Problem polega na tym, ze gdy podejde do tablicy to moge jedynie od nowa zaczac skok na Humane Labs... :/ U Lestera moge co najwyzej powtorzyc jeszcze raz ten skok. Help?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mam pytanie do osób, które grają w GTA V na konfiguracji i5 6500 + GTX 970. Jakie macie ustawienia, żeby nie było spadków poniżej 60fps?

Na domyślnych ustawieniach często są dropy do 45-50 fps, zwłaszcza w okolicach Winewood. Chyba, że R coś popsuł w optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mam pytanie do osób, które grają w GTA V na konfiguracji i5 6500 + GTX 970. Jakie macie ustawienia, żeby nie było spadków poniżej 60fps?

Na domyślnych ustawieniach często są dropy do 45-50 fps, zwłaszcza w okolicach Winewood. Chyba, że R coś popsuł w optymalizacji.

 

Jeżeli masz włączoną synchronizację pionową, musisz grę zminimalizować i powrócić by włączyło się potrójne buforowanie, bo się domyślnie nie chce załączyć i dlatego są spadki fps. Jest też ustawienie jakość Trawy czy jakoś tak, ustaw se maks na wysokie, bo bardzo wysokie już powoduje duże spadki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nadal jest to samo. Jakieś 3-4 miesiące temu grałem na słabiutkim sprzęcie (q8200 gtx750) i dropów nie było. Oczywiście ustawienia były średnio-wysokie, ale nadal bez dropów.

Wydaje mi się, że jednak coś jest nie tak z optymalizacją. No chyba, że moja obecna konfiguracja jednak nie ma szans na utrzymanie stałych 60 fpsów.

 

Obecne ustawienia graficzne

Benchmark z frapsa:

Frames: 22167 - Time: 370471ms - Avg: 59.835 - Min: 42 - Max: 63

Edytowane przez Hahah208

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich momentach masz te spadki ?

 

Ale stawiam na procesor. Szkoda, że masz w zablokowany mnożnik, byś mógł podkręcić i zobaczyć wtedy...

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem podczas gwałtownego skrętu, albo gdy podczas jazdy uderzę w coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem podczas gwałtownego skrętu, albo gdy podczas jazdy uderzę w coś.

 

A podczas tych spadków z dysku gra nic nie doczytuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA mam na ssdku, także nie powinno to być chyba problemem, tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na procesor. U siebie na domyślnym taktowaniu też tak miałem. Podkręciłem do 4.50 Ghz i praktycznie cały czas mam stałe 50 fps z minimalnymi spadkami.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jednak pora zejść trochę z ustawieniami graficznymi.

Zastanawia mnie tylko ten film:

. Może po prostu koleś nagrywał w takim miejscu, że narzut na procesor jest mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanko, czy rockstar podczas kolejnych aktualizacji wprowadzał jakieś zmiany graficzne do gry ? Sprzęt mam jak w sygnaturce, natomiast zakupiłem oryginalną pudełkową grę i mniej więcej jestem w połowie gry, lecz czuje, że im dalej idzie postęp w grze to gra zaczyna coraz bardziej lagować, ciąć się. Miałem kiedyś pobranego pirata tej gry, pirat zawierał wszystkie poprawki z początku jak gra została wypuszczona na PC, dziś jak kupiłem pudełko i mam ściągnięte wszystkie aktualki to jest problem, którego na piracie nie było. Ustawienia są ustawione wszystkie na najniższe co się dało, włączoną mam synchronizacje pionową oraz ustawiłem direct 10, bo na 10.1 i 11 pojawiały się artefakty w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie, mam pytanko, czy rockstar podczas kolejnych aktualizacji wprowadzał jakieś zmiany graficzne do gry ? Sprzęt mam jak w sygnaturce, natomiast zakupiłem oryginalną pudełkową grę i mniej więcej jestem w połowie gry, lecz czuje, że im dalej idzie postęp w grze to gra zaczyna coraz bardziej lagować, ciąć się. Miałem kiedyś pobranego pirata tej gry, pirat zawierał wszystkie poprawki z początku jak gra została wypuszczona na PC, dziś jak kupiłem pudełko i mam ściągnięte wszystkie aktualki to jest problem, którego na piracie nie było. Ustawienia są ustawione wszystkie na najniższe co się dało, włączoną mam synchronizacje pionową oraz ustawiłem direct 10, bo na 10.1 i 11 pojawiały się artefakty w grze.

Jakoś w to nie wierze na moim poprzednim kompie wogóle nie mogłem grac nawet na najniższych ze względu zbyt małą ilością ramu (miałem 4gb).

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
włączoną mam synchronizacje pionową

 

To wyłącz, na słabszych PC'tach przy bardziej wymagających grach VSync potrafi nieźle namieszać : P

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakoś w to nie wierze na moim poprzednim kompie wogóle nie mogłem grac nawet na najniższych ze względu zbyt małą ilością ramu (miałem 4gb).

 

Obecnie u mnie użycie ramu na Windows 8.1 z włączonym GTA nie przekracza 3,5gb, zazwyczaj to jest 3gb.

 

To wyłącz, na słabszych PC'tach przy bardziej wymagających grach VSync potrafi nieźle namieszać : P

 

 

Dzięki :D Czuję różnicę i teraz to działa o niebo lepiej :D

Edytowane przez cegulla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie programem zewnętrznym bloknąc kl/s jeśli za bardzo skaczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...