Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę dłużej z tym modem i jest bardzo fajny. Zmienia nie tylko grafikę, ale także poprawia fizykę jazdy, stłuczek, urazów kiedy biegamy pieszo itp. Po prostu została przywrócona fizyka z GTAIV i jeszcze odrobinę bardziej "urealniona". Mi się to podoba, bo fizyka w GTAV została mocno uproszczona względem GTAIV. Jeśli chodzi o grafikę, to też jest na plus, mi osobiście najbardziej się podoba ten preset Redux(light). Wszystko wygląda bardzo fajnie i nie jest taki oczojebny jak inne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy próbie uruchomienia gry "Program przestał działać". Ahh zawsze wiatr w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żonglujemy 7-mioma płytami raz jeszcze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź mnie nic nie mów, za góra dwa miesiące pełny format będzie leciał i znowu instalacja GTA V :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja więcej czasu poświęciłem na instalację niż samą gre :E

Po reinstalacji działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram z tym modem i owszem fizykę tam poprawili, ale w niektórych miejscach trochę przesadzili. Np kopiąc nogą auto można je nieźle rozwalić, po dłuższym kopaniu wygląda jakby co najmniej jakiegoś porządnego dzwona zaliczyło. :P Miejmy nadzieję, że może to naprawią w kolejnej wersji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia moda czy samej gry, ale włączenie MSAA x2 powoduje okropne zacięcia, z 60 FPS spada do 30 i z powrotem 60 i tak co parę sekund, rwie i szarpie okrutnie. Z tego wszystkiego odpaliłem grę w 1440p dzięki DSR (monitor a w zasadzie telewizor mam FHD) i jako tako to teraz wygląda, choć krawędzie i tak poszarpane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Spadki 60-30-60 są spowodowane przez v-sync.

Jeśli grasz w ustawieniach gdzie wydajność spadnie poniżej 60kl/s to automatycznie v-sync ogranicza wydajność do 30kl/s. Jeżeli wydajność skoczy w miejscu powyżej 60kl/s to znowu v-sync blokuje wydajność na 60kl/s.

Jak chcesz uniknąć tego typu spadków to na chwilę zminimalizuj grę do pulpitu i po powrocie nie będziesz miał blokady do 30kl/s ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest standard nawet bez modów. Zaraz po uruchomieniu zawsze gra tnie okrutnie. Dopiero jak ja zminimalizuję do pulpitu i zmaksymalizuję z powrotem, to zaczyna działać normalnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Spadki 60-30-60 są spowodowane przez v-sync.

Jeśli grasz w ustawieniach gdzie wydajność spadnie poniżej 60kl/s to automatycznie v-sync ogranicza wydajność do 30kl/s. Jeżeli wydajność skoczy w miejscu powyżej 60kl/s to znowu v-sync blokuje wydajność na 60kl/s.

Jak chcesz uniknąć tego typu spadków to na chwilę zminimalizuj grę do pulpitu i po powrocie nie będziesz miał blokady do 30kl/s ;)

W 1440p mi spada do ~50 FPS a nie 30 jak z tym MSAA w FHD.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko kupiłem klucz gta V, aktywowałem go w RGSC, pobrało mi 65 giga, i problem zaczyna się gdy chce odpalić gta online to ciągle mi się włącza pobieranie 35 giga danych, jedynie mogę grać w trybie offline. Szukałem na internecie czy ktoś ma taki problem ale nie znalazłem rozwiązania.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra próbuje pobrać aktualizację a gdy dochodzi do końca to komunikat, że program przestał działać

Podpis problemu:
 Nazwa zdarzenia problemu:	BEX64
 Nazwa aplikacji:	GTAVLauncher.exe
 Wersja aplikacji:	1.0.791.2
 Sygnatura czasowa aplikacji:	577beb03
 Nazwa modułu z błędem:	StackHash_623b
 Wersja modułu z błędem:	0.0.0.0
 Sygnatura czasowa modułu z błędem:	00000000
 Przesunięcie wyjątku:	0000000187a39245
 Kod wyjątku:	c0000005
 Dane wyjątku:	0000000000000008
 Wersja systemu operacyjnego:	6.1.7601.2.1.0.256.48
 Identyfikator ustawień regionalnych:	1045
 Dodatkowe informacje 1:	623b
 Dodatkowe informacje 2:	623ba244bfa1f10f6ad30af281c99c1b
 Dodatkowe informacje 3:	9040
 Dodatkowe informacje 4:	9040f5e54db996eb608798c1d7003240

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do napadów. Nick: TomelePF

Edytowane przez Tomele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe dlc się ściąga 2,2 gb , crashuje gre.

Kilka razy scrashowało ale już działa.

Edytowane przez wit34jw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne motocykle z genialna kustomizacja :) Na razie musze sprzedac towar z CEO zeby kupic ktorys Clubhouse, bo tanie nie sa, aczkolwiek dobrze, ze motory nie kosztuja po milion (oprocz Hakouchu drag :E).

 

Aha Faggio teraz wy-mia-ta :D

 

Ct6o0ypXYAAZrwt.jpg

 

 

20161004032050_1.jpg

 

 

20161004032037_1.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie wiecej (pod warunkiem zainwestowania porzadnie), bo mozesz miec 5 biznesow na raz. Standardowo najlepiej ze znajomymi, albo w pustej publicznej sesji. Najlepiej kupić oczywiście siedzibe i biznesu blisko Paleto Bay z dala od miasta, mniejsza szansa, ze ktos bedzie na Ciebie polował za kazdym razem. Poza tym tamtejsze rejony bardziej pasuja na prowadzenie gangu motocyklowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem grę wczoraj po kilku dniach przerwy, zaktualizował się RGSC i gra nie chce już się uruchomić. Cały czas wywala niby jakiś błąd serwera. Chyba będę musiał zaciągnąć jakiegoś cracka, bo w multi i tak nie gram, a ciągle ściągają mi się jakieś durnoty do multi i często muszę po tym reinstalować grę, bo nie działa. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to nowe DLC ale bez moda lipa. Wszyscy kupują najdroższy klub który jest na tej samej lokacji i sępy tylko kampią aż ktoś wyjdzie a w gangu tak samo jak w CEO nie ma pasywki. kwasny.gif

Szkoda że znowu szef zarabia kupę kasy a współpracownicy wielkie g.... ale i tak jest lepiej niż przy associate dla CEO.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się zaktualizowała i znów przy wczytywaniu Program przestał działać. Z tym Reduxem nie da się normalnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLA WSZYSTKICH KTÓRYM REDUX NIE DZIAŁA PO UPDATE

 

 

KYLO REN IS HANS SON, KYLO KILLS HAN SOLO KYLO REN IS HANS SON, KYLO KILLS HAN SOLO

 

After doing some googling on how to get this mod working, I finally got this mod to work for me with the Biker Update.

 

1. Reinstall your GTAV so you get a clean installation.

 

2. Follow the appropriate steps to install GTAV Redux including the Day 1 patch.

 

3. Go to your GTAV Directory/update/x64/dlcpacks/ copy the mpbiker folder and put that in to your mods folder.

 

4. Update your GTAV Script hook, the latest release was Oct 5, 2016 for version 1.0.877.1. You just have to copy and paste the dinput8.dll and ScriptHookV.dll into your main GTAV directory.

 

5. You need to download this gameconfig patch which contains an updated gameconfig.xml which you use OpenIV to replace the xml file located at: GTAV / mods / update / update.rpf / common / data. Ofcourse back up your gameconfig.xml thats in there and then press edit mode and copy / paste over the modified gameconfig.xml

 

The file is located here: https://www.gta5-mods.com/misc/gameconfig-for-patch-1-0-757-2-update-at-each-r-update

 

I did not have to delete x64a or anything like that. I just did these exact steps and I am able to play GTA V Redux finally!

 

Thanks to thePain from the gtaVRedux comments section for pointing out the gameconfig.xml update and Killer Penguino in this discussion thread for pointing out key steps in order to fix the crashes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...