Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę sobie pograłem i... nie ogarniam za cholerę tych wyścigów kaskaderskich. Gdzie się podziały dobre standardowe wyścigi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie pograłem i... nie ogarniam za cholerę tych wyścigów kaskaderskich. Gdzie się podziały dobre standardowe wyścigi. :/

Dalej są przecież nikt ich nie usunął, po prostu są mniej popularne bo ludzie wolą stunty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już działa :thumbup:

Na szczęście u mnie też. Zaskoczony byłem szybką reakcją support'u Rockstar

 

Mam nadzieję, że już nie będzie takich akcji. Chociaż kto wie, ponoć strasznie dużo jest wbit na konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej są przecież nikt ich nie usunął, po prostu są mniej popularne bo ludzie wolą stunty.

No wiem, ale nie rozumiem tego zajarania się nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale nie rozumiem tego zajarania się nimi.

Mi przypominają czasy MTA:SA Race, większość wyścigów tak właśnie wyglądała :P Też jak mam do wyboru zwykły wyścig albo stunt to wolę zagrać stunta. Może po prsotu po mieście za dużo się jeździ we freeroam i wyścigi w tych samych lokacjach nie są takie ciekawe jak coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już działa :thumbup:

Czy Tobie też ktoś zmienił nick w Social Club i teraz go nie możesz zmienić? GTAV już też mi działa, ale ID gracza dalej nie mogę zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Tobie też ktoś zmienił nick w Social Club i teraz go nie możesz zmienić? GTAV już też mi działa, ale ID gracza dalej nie mogę zmienić.

Załóż kolejny ticket GTA Online/PC/Social Club i że prosisz o zresetowanie timera od zmiany nicka bo ktoś Ci zmienił jak się włamał na konto czy co się tam stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Tobie też ktoś zmienił nick w Social Club i teraz go nie możesz zmienić? GTAV już też mi działa, ale ID gracza dalej nie mogę zmienić.

 

problemu z nickiem akurat nie miałem ale z tego co widziałem na supporcie rockstara to tez paru osobom nicki pozmieniało także podejrzewam że jak ich zaalaarmujesz to powinni szybko się tym zająć skoro sprawa dotyczy większej ilości osób. ogólnie jakaś dziwna sprawa że nagle jakas wybrana część graczy doznała takich problemów a reszta gra bez zmian.

Edytowane przez BigTiger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę się od tygodnia by ustawić w tej grze monitoring z MSI Afterburner, czy komuś się to udało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak AB i RTSS ustawiles bo to działa od premiery GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie proces PlayGTA a sam GTA5.exe

dodatkowo możesz też luncher dodać i mu klatki na 30 zablokować, kiedyś pomagało :)

Stealth i Custom Direct wyłącz

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Zrobiłem jak radziłeś, ale dalej nic nie wyświetla, chyba przeinstaluję MSI Afterburner, nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah, zaktualizuj RTSS, obecna wersja to 6.6.0 a AB 4.3

wywal całkowicie AB+RTSS i zainstaluj najnowszą wersję.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i ściągam z Rockstara. Przez większość czasu leci około 4 Mbps. Mam WiFi N przez które wyciągam więcej, 5+ z miejsca gdzie siedzę. Trochę brakuje. Tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominix1910, dzieki za pomoc, problem właśnie był w tym o czym napisałeś.

Tera muszę sobie to jeszcze dopracować co chce wyświetlać, nie wiem jak taktowanie CPU dodać.

 

W szoku jestem grając bez wskaźnika fps- prawie wszystko na full, miałem wrażenie że mam z 90 klatek, wszystko płynne się wydawało i dropów było brak. Po odpaleniu fps bardzo się zdziwiłem, skacze między: minimum 32, max 57, hehe. Dochodzę do wniosku że G-SYNC robi naprawdę super robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pełnego pakietu polecam HWinfo, tam jest bardzo dużo opcji do pokazania w OSD.

Jest odpowiednia zakładka co ma być pokazywane więc czy taktowanie (dla pojedyńczego rdzenia/wątku) czy użycie itp itd :)

tutaj mały przykład:

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak ktoś chce porobić napady to niech napisze na pw. Akurat zarezerwuję sobie parę wieczorków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pełnego pakietu polecam HWinfo, tam jest bardzo dużo opcji do pokazania w OSD.

Jest odpowiednia zakładka co ma być pokazywane więc czy taktowanie (dla pojedyńczego rdzenia/wątku) czy użycie itp itd :)

tutaj mały przykład: Mój link

 

 

Link mi nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak ktoś chce porobić napady to niech napisze na pw. Akurat zarezerwuję sobie parę wieczorków.

Ja chce cały weekend mozemy grać :> Masz jakiegoś TS czy trzeba znaleźć/postawić? jakby co to ja oferuję serwer mumble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie ile moge dostac za konto rockstar social club z gta v? moze ktos stad bylby zainteresowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie ile moge dostac za konto rockstar social club z gta v? moze ktos stad bylby zainteresowany?

https://allegro.pl/listing?string=konto%20social%20club%20gta%20v&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-3-0222

Zależy też jaki masz poziom w GTA Online i ile kasy.. Bo gołe konto to bym za więcej niż 50 nie sprzedawał, sam klucz można kupić w promocji za niecałe 90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...