Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może odpalał już na i4690k(stock) oraz GTX 770 2GB? Mi jakoś na 1080p i normal/high chodzi kiepskawo, mimo że mam gre na SSD. Z tego co czytałem, to niektórym nawet na GTX 760 gra chodzi w 50-60klatkach.

Edytowane przez nvk4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne za czym możemy tęsknić to właśnie te wgniecenia.

 

Dlatego ja czekam na mody. Niestety, ale model zniszczeń rodem z Watch Dogs sprawia, że dla mnie GTA V traci trochę na jakości.

 

Tym bardziej, że ten nowy edytor wideo daje całkiem fajne możliwości. Już sobie wyobrażam filmiki rodem z takich klasyków jak "Mistrz kierownicy ucieka" czy "Cannonball Run" - ale nie przy tym konsolowym modelu zniszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to ja między innymi głównie czekałem właśnie na rozbudowaną możliwość dewastacji samochodów a tutaj widzę lipa :D

 

No nic dziś przed pracą idę do empiku po moje gtav i ocenię wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Nie chce przeszukiwac całego tematu.

 

Czego mam oczekiwac po i7-4770k + 8GB RAM + 770GTX 2GB w FullHD ??

Edytowane przez Michal86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przeszukiwac całego tematu.

 

Czego mam oczekiwac po i7-4770k + 8GB RAM + 770GTX 2GB w FullHD ??

Z tego co wcześniej wyczytałem to 60 fps ale czasami z dropami do 40-50 przy grubszych akcjach,

 

najlepiej jak sam sprawdzisz

 

Ja tam powyłączam parę zbędnych dla mnie bajerów (m.in wygładzanie krawędzi) i myślę że te 60 fps utrzymam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przeszukiwac całego tematu.

 

Czego mam oczekiwac po i7-4770k + 8GB RAM + 770GTX 2GB w FullHD ??

 

Niczego. Serwery są tak zapchane, że nie idzie dociągnąć 5 GB patcha. Poza tym gra ssie - na ulicach jest pustawo, a model zniszczeń jest jak z konsoli. R* jak zwykle podkoloryzowało temat.

 

Ja pooglądałem parę filmów i już mi cały hype opadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie szkoda, że nic nie zrobili w temacie tego modelu zniszczeń jak i fizyki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować gre na laptopa: Intel Core i7-4700MQ, grafika gtx 850m 4gb, 16 gb ram ? Będzie to przyzwoicie chodzić chociaż w rozdzielczości 1600x1200, nie licze na full hd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF :E. A kiedy oni niby obiecywali nowy model zniszczeń? Komuś się chyba coś przyśniło i teraz ma pretensje o nie wiadomo co :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie szkoda, że nic nie zrobili w temacie tego modelu zniszczeń jak i fizyki :/

No własnie, szkoda że zrobili port, a nie grę od nowa, jak śmieli zatajac tą informację. Skandal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzęcie w sygnaturze stałych 60 fps to nie mam i nawet drop o 1 fps jest odczuwalny w grze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF :E. A kiedy oni niby obiecywali nowy model zniszczeń? Komuś się chyba coś przyśniło i teraz ma pretensje o nie wiadomo co :E

 

No chyba jednak coś obiecywali w tym temacie:

 

“Grand Theft Auto V for PC will take full advantage of the power of PC to deliver across-the-board enhancements including increased resolution and graphical detail, denser traffic, greater draw distances, upgraded AI, new wildlife, and advanced weather and damage effects for the ultimate open world experience.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli z tego co widzę nawet na moim lapku idzie w to pograć z małymi cięciami w ustawieniamiach pewnie. i7 quad, 8970 4gb, 8gb ram. Nie mam nic przeciwko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram na jednym Gtx 980 z dobrym fps z ustawieniami na maksa łącznie z dodatkami od nvidi czyli miękkie cienie i TXAA?

W 1080p spokojnie.

Ja chwilę pobawiłem się rano ustawieniami. Wygląda na to, że jest >60fps w ustawieniach:

- 1080p + MSAAx2 + TXAA

- 1440p - bez AA

Reszta na max. + dodatkowe bajery.

Zastanawiam się, który z powyższych trybów wybrać... Co będzie lepsze jeśli lubię ostry obraz?

 

W 4K 980 niestety już niedomaga - cały VRAM zajęty.

 

Wydaje mi się, że gra ma też spore wymagania odnośnie procka - nawet z wyłączonym vsync obciążenie GPU nie jest często maksymalne. Mam i7-4770k@4.5GHz.

 

BTW. Dokończenie instalacji ze steama zajęło jakieś 15-20 minut (rozszyfrowanie plików + dociągnięcie ok. 200MB).

Naprawdę współczuję tym, którzy ciągną grę z SC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak coś obiecywali w tym temacie:

"damage effects" może znaczyć cokolwiek, nie napisali że vehicle damage effects. Ten fragment sobie ludzie dopowiadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Gra naprawdę mocno śmierdzi portem?

 

Bo jeżeli tak, to nie wiem czy jest sens wydawac na nią 170 zł skoro przeszełem ja z 2 lata temu na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF :E. A kiedy oni niby obiecywali nowy model zniszczeń? Komuś się chyba coś przyśniło i teraz ma pretensje o nie wiadomo co :E

 

Było coś kiedyś wspominane, że kiepski model zniszczeń był spowodowany tym, iż na więcej nie mogły sobie pozwolić konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phenom 965 + MSI 7770, 4gb ram, rozdzielczość 1080p.

Mówicie, że są szanse na niskie/średnie w 30fps ? :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"damage effects" może znaczyć cokolwiek, nie napisali że vehicle damage effects. Ten fragment sobie ludzie dopowiadają ;)

 

Tak czy inaczej to jest spory krok w tył w porównaniu do GTA IV. Słuszne były oczekiwania, że w pecetowej wersji ten element zostanie poprawiony. Dlaczego? Bo kiepski model zniszczeń miał być efektem słabej mocy starych konsol.

 

Jak widać pecetom też brakuje tej mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
“Grand Theft Auto V for PC will take full advantage of the power of PC to deliver across-the-board enhancements including increased resolution and graphical detail, denser traffic, greater draw distances, upgraded AI, new wildlife, and advanced weather and damage effects for the ultimate open world experience.”

W sumie nic nie wspomnieli o samochodach tylko ogólnie o całym świecie w grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej to jest spory krok w tył w porównaniu do GTA IV. Słuszne były oczekiwania, że w pecetowej wersji ten element zostanie poprawiony. Dlaczego? Bo kiepski model zniszczeń miał być efektem słabej mocy starych konsol.

 

Jak widać pecetom też brakuje tej mocy...

A ja bym chciał pokój na świecie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał pokój na świecie :E

 

To zacznij go budować. Dobrze zrobisz. Natomiast GTA 5 to tylko gra. Droga, co najmniej parę miesięcy spóźniona na PC.

 

Dlatego z punktu widzenia pecetowego gracza kilka miesięcy dodatkowego oczekiwania wyjdzie tylko in plus: spokój na serwerach, praca moderów, implementacja patchy, niższa cena.

 

No, ale są osoby, które poczuły kisiel w majtach, czego najlepszym dowodem jest ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy 6Gb ram do tej gry czy lepiej miec 8Gb ? Detale high :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy 6Gb ram do tej gry czy lepiej miec 8Gb ? Detale high :)

 

Z tego co widzę, to gra potrafi pożreć nawet 7 GB ramu. Tak więc 6 może być na styk. Szczególnie jeśli ktoś instaluje na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...