Skocz do zawartości
lavey

GTA V PC / Grand Theft Auto 5

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograłem chwilę. Przeszedłem prolog, a potem Franklinem pierwszą misję. Teraz widzę w Social Clubie, że postęp w grze to 0.00% i każda inna statystyka = 0. Jestem w pracy i nie mogę sprawdzić, ale jak mi się gra nie zapiała z jakiegoś powodu to się wkurzę :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przeszło 30 godzin odwiedzam ten temat licząć na opis wrażeń z rozgrywki, optymalizacji, ciekawych rozmów o mechanice, co nowego względem konsol itd. Niestety od tego czasu odpierd#$ się tutaj festiwal paniki i tragedii ludzkich, kilakdziesiąt stron wymieniania się gorzkich żali odnośnie transferów i instalacji, czy tak trudno zrobić osobny temat o problemach technicznych który by odsiał 99% rzeczy z tego tematu i pozostawił by go ludziom którzy mają ochotę podyskutowac o gameplay'u? bo nie stety tacy ludzie sa w mniejsości i giną pod potopem dziesiątków postów na minute traktujących o tym jak bardzo się nie da na ten < tutaj wstaw coś o transferze, instalacji, patchu, dostępności s sklepie, kurierze, odbiorze w media markt, śwędzacym rowie podczas wpatrywania się w ekran pobierania>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też spróbować zmiany nazwy konta. Też są tutki na sieci - trochę więcej roboty, ale nie trzeba się przelogowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali, że zmiana istniejącego konta nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wszystko działa, łącznie z instalacją i pobieraniem patcha zajęło mi to 6 godzin, a dzisiaj elegancko mogę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to Rockstar chyba sie przeprosi z pc'tami na długo :D

 

Raczej nigdy się na nie nie obraził, ale do około 43 mln sprzedanych na konsolach daleka droga ;) Wynik raczej dziwić nie może, ja sam pewnie nie wytrzymam i kupię, mimo że grałem kilkaset godzin na ps3 i nie mam topowego komputera.

Edytowane przez Bartg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przeszło 30 godzin odwiedzam ten temat licząć na opis wrażeń z rozgrywki, optymalizacji, ciekawych rozmów o mechanice, co nowego względem konsol itd. Niestety od tego czasu odpierd#$ się tutaj festiwal paniki i tragedii ludzkich, kilakdziesiąt stron wymieniania się gorzkich żali odnośnie transferów i instalacji, czy tak trudno zrobić osobny temat o problemach technicznych który by odsiał 99% rzeczy z tego tematu i pozostawił by go ludziom którzy mają ochotę podyskutowac o gameplay'u? bo nie stety tacy ludzie sa w mniejsości i giną pod potopem dziesiątków postów na minute traktujących o tym jak bardzo się nie da na ten < tutaj wstaw coś o transferze, instalacji, patchu, dostępności s sklepie, kurierze, odbiorze w media markt, śwędzacym rowie podczas wpatrywania się w ekran pobierania>

Wejdź w dział konsolowy tam możesz poczytać o grze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali, że zmiana istniejącego konta nie pomaga

Nie pomaga, wiem bo próbowałem nazwa konta się zmienia ale folder z dokumentami zostaje. Trzeba robić nowe konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a jakbym zrobił formata na windows 8.1 to wystarczy ze nowe konto nazwe bez polskich znakow? Jest szansa ze nie bede musial usuwac gry skoro mam ją na innym dysku niz systemowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie przewijał się temat słabego modelu jazdy - imho jest o niebo lepszy niz ten poduszkowiec z GTA IV. Daje frajde i jest arcadowy. Co najważniejsze nie przeszkadza w rozgrywce, nie iryuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usługi sieciowe Rockstar są obecnie niedostępne. Spróbuj później lub... Ma ktoś taki komunikat? Kończę instalację no i nie mogę bo mi takie coś wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w to DPD..

 

Zamówiłem w poniedziałek GTA 5 z media expert, wybrałem opcję dostawa jutro (czyli we wtorek), a oni we wtorek mi napisali, że błąd w sortowaniu przesyłka dojdzię w środę.

 

Dzisiaj jest środa, wstaję rano - wchodzę aby zobaczyć jak przesyłka idzie, a tam nadal pusto więc znowu do nich napisałem. A ci znowu swoje, że błąd w sortowaniu i prawdopodobnie przesyłka dojdzię w czwartek :)

 

Tak codziennie będą mi pisać przez miesiąc?

 

u mnie szybko od nich przyszło napisali w poniedzialek wieczorem o wysyłce a rano już mam paczke

Edytowane przez suprafull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Social club nie obsługuje polskich znaków typu ł ć ż, jaką masz nazwę użytkownika w Windowsie?

Wiem o tym ale ja mam konto bez polskich znakow.

Na reddit czytalem, ze jakis launcher Asia jest wazacy zamiast 12 MB (zamiast 18) ale w pracy jestem to nie sprawdze.

Idzie sie wku***c z tym rockstarem juz.

 

Program SOcial CLu UI przestal dzialac I NIE WIADOMO DLACZEGO- rockstar? super partia ku**o.

 

 

Kupilem za 170zl w empiku ale opyle za 150, kod nie uzywany(woj, lodzkie) bo nawet social club mnie nie wpuscil

!!!!!

 

 

EDYCJA

 

Ogolem mam problem z partycja systemowa.

Mam wolne jakies hmm 400 mb ? (tak slownie czterysta). Moze podczas instalacji- reinstalacji directX i tych gowien Microshit 2008 C+ cos nie trybi ? Mysle o reinstalu windy na wieksza partycje.

NIE MAM SP1 ale kumpel tez nie maa mu smiga - jak u was z tym SP 1 ?? to wazne

Edytowane przez PełenLuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a jakbym zrobił formata na windows 8.1 to wystarczy ze nowe konto nazwe bez polskich znakow? Jest szansa ze nie bede musial usuwac gry skoro mam ją na innym dysku niz systemowy ?

Nie będzie trzeba instalować, np. Zamiast Łukasz daj Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie przewijał się temat słabego modelu jazdy - imho jest o niebo lepszy niz ten poduszkowiec z GTA IV. Daje frajde i jest arcadowy. Co najważniejsze nie przeszkadza w rozgrywce, nie iryuje.

 

 

dokladnie jest bardzo przyjemny nie trzeba walczyć z pojazdem jak w gta 4 to było dla mnie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem ?? Pomóżcie http://imageshack.com/a/img673/4033/2A8OQJ.png

 

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: GTA5.exe

Wersja aplikacji: 1.0.323.1

Sygnatura czasowa aplikacji: 5527f187

Nazwa modułu z błędem: GTA5.exe

Wersja modułu z błędem: 1.0.323.1

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 5527f187

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 00000000011c0490

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 3e91

Dodatkowe informacje 2: 3e91e661423d408434901fff5fab77aa

Dodatkowe informacje 3: a467

Dodatkowe informacje 4: a4670b83fc0090f5c8452bf39d2a9dcb

Edytowane przez adrian139

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada z ta optymalizacja ? pogram sensownie na 4gb ramu q8600 i gtx280 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jest bardzo przyjemny nie trzeba walczyć z pojazdem jak w gta 4 to było dla mnie super

 

Szkoda, że nie mam IV , chętnie zrobiłbym taki test. Pograć godzinę w IV i potem przejsć na V. Wrażenie może być kolosalne (abstrahując od innych elementów niż model jazdy) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie trzeba instalować, np. Zamiast Łukasz daj Lukasz

 

 

A z windows 8.1 to nie jest tak ze musze zmienic nazwe tez przez internet ? Czyli zamiast formatować cały dysk z grami wywalam ręcznie wszystkie foldery (steam, origin), zostawiam folder z grą gta V i przy instalacji na nowym systemie wybieram tą sciezke i powinno byc cacy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jest bardzo przyjemny nie trzeba walczyć z pojazdem jak w gta 4 to było dla mnie super

 

Szkoda, że nie mam IV , chętnie zrobiłbym taki test. Pograć godzinę w IV i potem przejsć na V. Wrażenie może być kolosalne (abstrahując od innych elementów niż model jazdy) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to chyba sufit na łeb spadł :D. Gość w GTA grał od rana do nocy i jeszcze obudził się w nocy, by trochę pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobralem patch "bokiem", wrzucilem do folderu z gra i nic. Dalej chce te 5GB pobierac. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, przelecialem ok 800 postow i praktycznie ani nednego o gameplayu, same żale i narzekania, #PCMR

 

 

Do rzeczy, gra faktycznie jest nieźle zoptymalizowana, ale cudów to tu nie ma. Najważniejsze czyli tekstury niewiele różnią się od PS4, jest za to sporo dodanych efektów, ale ogólnie nie umywa się to do chociażby AC Unity stąd wymagania takie, a nie inne.

 

Gra podobnie jak czwórka kiepsko chodzi na 2 jajkach, na 4 płynie juz bardzo fajnie. Ci którzy narzekają na stutter, szczególnie przy starszych i5 pewnie mają wolne pamięci 1333/1666, szybsze sporo daja w kwestii płynności.

 

Odnośnie ruchu ulicznego to nie wiem kto Wam nawciskał bajek o jego wielkiej gęstości na PC kiedy algorytm w GTAV działa tak, że podczas jazdy jest puściej, a gdy zwolnimy, chodzimy w danym obszarze to on się miejscowo zageszcza tam gdzie jesteśmy my - inaczej by zarżnął sprzęt.

 

Sama gra bardzo przyjemna, to w koncu stare dobre GTA :D I na prawdę polecam grać na padzie, jazda na klawiaturze to jest jakiś skrajny masochizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w dział konsolowy tam możesz poczytać o grze :E

 

Bardzo celna uwaga, gratuluję. ;)

 

Na PC po kupnie gry to sobie można, ale najwyżej pogadać na forum o DNS-ach, podmianach konta, torentach, kretynizmie rockstara który po latach tworzenia gry zapomniał że bywają ludzie którzy nie są angolami i mają własną kulturę, język. No ale gdzie, przecież u nich nie ma czegoś takiego jak: ń, ś, ź, ó, ę, ą.

 

Co radzą, ano utwórz se debilu z europy wschodniej nowe konto, a jak. Oczywiście instalacje zaczynaj od nowa i jest pewne prawdopodobieństwo że instalator ruszy, bynajmniej nie stu procentowe.

A jak już utworzysz te konto i stracisz kupę czasu na żonglerkę płytami to się okaże że i tak nici bo serwery nie wyrabiają i patcha 5 GB ściągnąć się nie da. Acha, no i do tego może dojść masa innych problemów o których piszą forumowicze.

 

Podsumowując: gra już na samym początku rozczarowuje. A kiedy w nią sobie pogram, a cholera wie. Co to ich obchodzi, ode mnie kasa poszła.

 

Mają racje ci którzy chwalą konsole za prostotę i wygodę użytkowania, coraz bardziej przychylam się do ich opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, przelecialem ok 800 postow i praktycznie ani nednego o gameplayu, same żale i narzekania, #PCMR

 

Alek mnie zawiódł, zawsze spamował nas screenami w 12k, a teraz chyba gra go wciągnęła i przepadł jak kamień w wodę :heu:

 

Odnośnie ruchu ulicznego to nie wiem kto Wam nawciskał bajek o jego wielkiej gęstości na PC kiedy algorytm w GTAV działa tak, że podczas jazdy jest puściej, a gdy zwolnimy, chodzimy w danym obszarze to on się miejscowo zageszcza tam gdzie jesteśmy my - inaczej by zarżnął sprzęt.

Jezu w końcu ktoś powiedział coś w tej kwesti, myślałem że NDA jest. Możesz wrzucić tak ze dwa screeny jak wyglądają ulice kiedy faktycznie sobie chodzimy po nich ew. stoimy? Chyba, że nie różni się to od wersji z ps4/xbone.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...