Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HabbaR&CabbaCo

Razer Chimaera 5:1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Mam problem ze słuchawkami , komp po optyku połączony jest ze stacja dokująco , kombinowałem z ustawieniami i nie wiem czy robie cos nie tak czy poprostu słuchawki są jakies wadliwe , na codzien po tym kablu podlaczone sa z 5500 i nie ma zadnych problemow , ktos moze doradzi ????

 

 

dodam ze przypadkowo raz odpaliły po czym testowalem ich zasieg itd . , po 6 m traciły zasieg , sluchac bylo trzaski przerywany glos itd , wcale nie dalo sie słuchać , moze ma to cos wspolnego z tym ze teraz nie moge ich odpalic ? sluchawki mam 2 dzien :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślij na gwarancję, albo zwracaj do sklepu, coś pada. Przy okazji masz szansę się nawrócić i kupić coś porządniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupione bylo w sklepie internetowym , specjalnie sie nie orientuje ale moge żądać wymiany czy tylko serwis pozostał ?>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz słać na serwis. Masz 10 dni na zwrot towaru do sklepu. Oczywiście nie może być zniszczony etc. Pieniądze dostaniesz i kupisz coś, co rzeczywiście działa i nie sprawia problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz słać na serwis. Masz 10 dni na zwrot towaru do sklepu. Oczywiście nie może być zniszczony etc. Pieniądze dostaniesz i kupisz coś, co rzeczywiście działa i nie sprawia problemów.

mam rozumiec ze mimo rozpakowanego sprzętu i prób jego użytku mogę zwrócić i oddadzą kase ?

 

 

na marginesie mam w planach Beyerdynamic DT 990 ale to w przyszlym roku moze .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersje 990 pro, moge polecic, nie gralem na nich ale sluchanie muzyki vs koss ur40 to poezja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...