Skocz do zawartości
Akozz

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

VPAbIP5l.jpg

Developer: Ubisoft Montreal

 

Publisher: Ubisoft

 

Platformy: PC, XBOX ONE, PLAYSTATION 4

 

Data Wydania: 2015

 

http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/

 

 

- Opis Gry -

 

Rainbow Six Siege to następca a raczej zastępca, skasowanego Rainbow 6: Patriots. Siege ma być nastawione na multiplayer i tryb kooperacji. Gracze podzieleni na dwa zespoły po 5 osób, wcielą się w rolę oddziału SWAT lub przestępców. Na razie ujawniono tryb odbijania zakładników w którym "źli" fortyfikują się w typowym amerykańskim domostwie, do tego celu używają wszelkiego rodzaju pułapek i wzmocnień. Następnie antyterroryści mają za zadanie odbić zakładników. Gra ma obfitować w możliwości destrukcji wszelkiego rodzaju, strzelanie przez ściany, niszczenie mebli czy nawet samych ścian ma być codziennością.

 

Pierwszy trailer pokazany na E3 był dość mocno w klimatach filmu akcji (przynajmniej moim zdaniem), natomiast dalsze gameplaye pokazują że rzeczywista rozgrywka w Siege faktycznie jest nieco wolniejsza, taktyczna i bardziej realistyczna. Czy będzie to godny następca starych gier z serii ? czy może kolejna rewizja starej gry napakowana akcją i wybuchami ? Zobaczie materiały i oceńcie sami. Czas pokaże.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogłaby być dobra gra jak by się bardziej skupili na realiźmie, a mniej na efektowności. No, ale to Ubi...

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powrot legendy ;) ciekawe czy bedzie taktyczny jak stare wersje czy jak ostatnie juz mocno nastawione na akcje

w gameplay ktory widzialem jakis czas temu bylo troche tego i tego ale wszystko sie okaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze na taki realizm w tej osłonie nie ma na co liczyć bo to już niestety nie te czasy ale mysle ze jednak nie bedzie aż tak źle zobaczymy jak będzie premiera.

 

A multi szczególnie zapowiada fajnie.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem sie na Alfe, ciekawe czy przyjma moja skromna osobe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem zapka do bety, dzisiaj ogarnę to coś powiem więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalem, wieczorem tez sprawdze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na streamach (Lirik, Sacriel) to mocno, mocno średnie.

 

Poczekamy zobaczymy, bo takie taktyczne podejście do walki w ciasnych lokacjach jest fajne. R6 to była dobra seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay podobał mi się, chciałbym osobiście pyknąć, raczej nie kupie bo jest wiele innych ciekawych gierek ale wiadomo :E zagram chętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem zapka do bety, dzisiaj ogarnę to coś powiem więcej :D

Chyba do alphy a nie bety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał odsprzedać klucz to info na priwa :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi mail, że się dostałem do Alphy, ale nie wiem skąd teraz, to ściągnąć. I żadnego kodu nie dostałem. Grał już ktoś z Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi mail, że się dostałem do Alphy, ale nie wiem skąd teraz, to ściągnąć. I żadnego kodu nie dostałem. Grał już ktoś z Was?

 

To jest połączone z Uplay. Zaloguj się do swojego konta i w bibliotece gier będziesz miał Alphę RBS do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest połączone z Uplay. Zaloguj się do swojego konta i w bibliotece gier będziesz miał Alphę RBS do pobrania.

Odpalam właśnie tego klienta i nie ma zakładki biblioteka. Jest 'gry' 'win' 'free' 'shop' i w żadnej z nich nie mam RSS

 

Edit: Już śmiga, zalogowałem się najpierw na złe konto w UPLAY, miałem drugi dawno temu zakładane.

Edytowane przez FaZiMoDo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi nie chce się ściągać, nie idzie w ogóle, napisane jest że musze włączyć połączenie internetowe wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi nie chce się ściągać, nie idzie w ogóle, napisane jest że musze włączyć połączenie internetowe wtf?

 

Może w trybie offline jesteś ? ale wtedy nie wiem czy by ci się klient zaktualizował o te pozycję. Mi się alpha właśnie kończy pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już gram.. ktoś ma pomysł jak zmutować mikrofon w grze ? ... albo najlepiej cały voice chat wyłączyć ?

 

edit. strasznie widać że to alpha.. mnóstwo rzeczy nie działa.. albo działa nie tak jak powinno ;/

 

btw pro tip jak wybieracie loadout to klikajcie accept bo się nie doczekacie..

Edytowane przez krew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka gra się sprawdzi, z kumplami oczywiście fajna zabawa, ale tylko z nimi, tak to każdy robi co chce i kampienie jest wymuszane trybem gry. Do tego u mnie gra wygląda jak CS 1.6 bo mam wszystko na low i nie moge zmienić i 150 fps :E

Edytowane przez Bartg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ma jakiś potencjał,ale pewnie tylko w przypadku kiedy będziemy mieli swoich ludzi do gry.

Bo z randomami to wiadomo ze będzie rożnie ;)

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie to będzie problem, zawsze jak potrzeba jakieś ekipy to gry to złożenie takiej ekipy jest problemem, a nawet jeśli taką już masz to po drugiej stronie nie trafisz na taką samą przez kupę czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj chwilkę po pracy. Zdecydowanie widać że to alpha, brak opcji ustawień grafiki, sporo baboli itp. Natomiast gra śmiga jak masło u mnie, w sumie przy obecnej grafice to nic dziwnego bo wygląda bardzo przeciętnie by nie powiedzieć że słabo. Jedna rzecz która od strony wizualnej jest super to efekt wysadzanych drzwi i ścian. Wygląda rewelacyjnie i daje masę frajdy.

 

Co do samego gameplayu to nie sam feeling gry, broni itp, jeżeli ktoś wie o co mi chodzi, to jakoś się specjalnie nie wyróżnia. Liczyłem że bronie i samo strzelanie będzie trochę "cięższe" że tak powiem. Muszą to jeszcze dopracować. Fajny jest podział na etap planowania i potem samą akcję ale moim zdaniem planowanie powinno trwać trochę dłużej. Wtedy obydwa zespoły miały by więcej czasu na bardziej taktyczne podejście do sytuacji. Teraz to jest trochę chaotyczne.

 

Potwierdza się to co czułem już po pierwszych trailerach i gameplayach. Absolutnym wymogiem do sensownej gry jest komunikacja głosowa z w miarę zgranym zespołem oraz bardzo dobre opanowanie mapy. Bez tych dwóch czynników nie tylko gra się mało fajnie ale i sama gra traci wiele z tego co może zaoferować jeżeli spełni się te dwa czynniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...