Forum PCLab.pl: Liga Mistrzów/Liga Europy 2019/2020 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (250 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Liga Mistrzów/Liga Europy 2019/2020 Tryumfatorzy LM/LE 18/19: L'pool/Chelsea Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 30 Lipiec 2014 - 22:57

Ranking UEFA

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 01 Czerwiec 2019 - 22:12

#2 Użytkownik jest niedostępny   PwnT^ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Lipiec 2014 - 23:21

MU zdobędzie puchar, eot

#3 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Lipiec 2014 - 23:24

Zobacz postPwnT^, o 31 Lipiec 2014 - 00:21, napisał(a):

MU zdobędzie puchar, eot

Legia ma większe szanse.

#4 Użytkownik jest niedostępny   PwnT^ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Lipiec 2014 - 23:25

:(

#5 Użytkownik jest niedostępny   solid 

• FCB
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 00:09

Oby została podtrzymana klątwa w postaci kolejnego sezonu bez obrony tytułu :)

Ten post był edytowany przez solid dnia: 31 Lipiec 2014 - 00:09

#6 Użytkownik jest niedostępny   TmK 

• HM
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 00:11

Niee, teraz jest idealny moment na jej przerwanie :E

#7 Użytkownik jest niedostępny   solid 

• FCB
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 00:16

Właśnie o to się boję, bo skład macie jeszcze lepszy :E

#8 Użytkownik jest niedostępny   PwnT^ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 00:16

Teraz czas na angielski final

#9 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 00:26

Ja myślę, że bez Realu i PSG się w półfinale nie obejdzie, a finał coś czuję, że będzie angielsko-włoski.

#10 Użytkownik jest niedostępny   Varrenberg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 00:59

Zobacz postPush-up3k, o 31 Lipiec 2014 - 00:26, napisał(a):

finał coś czuję, że będzie angielsko-włoski.

Nie wiem na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski, to jest po prostu niemożliwe. Kto z Italii miałby być w finale? Słaby Juventus, od którego zaraz odejdzie Vidal, czy może Roma, która bardzo odstaje od Bayernu czy Realu?
Najlepiej prezentuje się Real i obstawiam, że nawet jeśli nie wygrają, to dojdą do finału. W dodatku doszedł do nich Kroos, moim zdaniem jeden z najlepszych pomocników na świecie. Bayern jak zwykle wygląda bardzo dobrze i też jest faworytem. Atak Barcelony może okazać się piekielnie skuteczny, bo obok Messiego i Neymara gra teraz Suarez. Wiem, że mają dziury w obronie, moim zdaniem faworytami nie są, ale z Juve czy Romą powinni dać sobie radę. PSG ma fenomenalny atak - Ibra i Cavani + połatali resztę składu, może dojdzie do nich Di Maria. Raczej jeden z faworytów. A kto z Anglii? Liverpool? Nie. ManU? Raczej też nie, klub jest w przebudowie. Man City? W LM rażą brakiem skuteczności. Moim zdaniem w finale będzie Real vs Bayern albo Real vs PSG. Mogę się mylić, ale na pewno nie bardziej niż Ty, typując finał angielsko-włoski.

Zobacz postPwnT^, o 31 Lipiec 2014 - 00:16, napisał(a):

Teraz czas na angielski final

Też bym chciał zobaczyć Man Utd w finale, ale myślę, że przygotowanie drużyny zajmie Van Galowi trochę więcej czasu.

Ten post był edytowany przez Varrenberg dnia: 31 Lipiec 2014 - 00:59

#11 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 01:22

Zobacz postVarrenberg, o 31 Lipiec 2014 - 01:59, napisał(a):

Nie wiem na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski, to jest po prostu niemożliwe.

Równie niemożliwe co Inter w 2010. Napisałem tak, bo dawno nikogo z Włoch nie było i by mi się podobało, żeby ktoś z Włoch trafił do finału. Nie dziękuj.

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 31 Lipiec 2014 - 01:40

#12 Użytkownik jest niedostępny   Starh 

• kawaii
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 01:55

Włosi się będą cieszyć jak w ogóle z grupy wyjdą, a ty tutaj o finale LM :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

#13 Użytkownik jest niedostępny   Varrenberg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 03:31

Zobacz postPush-up3k, o 31 Lipiec 2014 - 01:22, napisał(a):

Równie niemożliwe co Inter w 2010. Napisałem tak, bo dawno nikogo z Włoch nie było i by mi się podobało, żeby ktoś z Włoch trafił do finału. Nie dziękuj.

No nie wiem. Wtedy w Interze grali min. Eto'o, Militio, Sneijder i Motta a na bramce stał Cesar. Eto'o był wtedy bardzo bramkostrzelny, to samo Militio, Sneijder był w życiowej formie i ciągnął ten klub (i nie tylko, Oranje na mundialu też) do przodu, Motta też miał życiówkę, a Cesar był jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Do tego na ławie siedział Mou, a teraz? Żadna drużyna w Italii nie może równać się z tamtym Milano. Rozumiem, że jesteś kibicem Juve, ale póki co, to żyjesz marzeniami. To jest w tym sezonie nierealne.

#14 Użytkownik jest niedostępny   MoNoX 

• Mt 10,33
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 04:13

Zobacz postVarrenberg, o 31 Lipiec 2014 - 01:59, napisał(a):

A kto z Anglii?

Chelsea?

#15 Użytkownik jest niedostępny   Varrenberg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 06:49

Zobacz postMoNoX, o 31 Lipiec 2014 - 04:13, napisał(a):

Chelsea?

Torres gra piach, Costa od stycznie br. gra słabo, Drogba to dziad, Fabs nie jest już tym samym zawodnikiem, co 3 lata temu. Kto tam gra dobrze? Terry, Hazard, Curtuois, Matić i Schurrle, reszta to albo piach, albo przeciętniacy pokroju Williana, Oscara czy Azpilicuety. Czemu w pierwszym składzie często gra Ramires, który jest po prostu słaby? Drużyna ma potencjał, grają dość dobrze, ale to jeszcze nie poziom na zwycięstwo LM. Mourinho się chyba zablokował, bo z Jego taktyką też coś nie trybi. Z takim atakiem stawia autobus i gra z kontry... Atletico pokazało, gdzie jest miejsce Torresa i spółki (grających taką taktyką) w ostatnim półfinale LM. Nie oszukujmy się, do poziomu Realu czy Bayernu trochę im brakuje;) Zresztą o czym my mówimy, trener który sprzedaje Lukaku i zostawia Torresa musi mieć nie po kolei w głowie.

Ten post był edytowany przez Varrenberg dnia: 31 Lipiec 2014 - 06:53

#16 Użytkownik jest niedostępny   exootic 

• :ASD
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 07:55

Będzie finał Real - Bayern, Lewandowski strzeli 8 bramek, każdy orlik nazwą ku jego czci, miesiąc później dostanie niemieckie obywatelstwo.

#17 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 09:00

Zobacz postVarrenberg, o 31 Lipiec 2014 - 04:31, napisał(a):

No nie wiem. Wtedy w Interze grali min. Eto'o, Militio, Sneijder i Motta a na bramce stał Cesar. Eto'o był wtedy bardzo bramkostrzelny, to samo Militio, Sneijder był w życiowej formie i ciągnął ten klub (i nie tylko, Oranje na mundialu też) do przodu, Motta też miał życiówkę, a Cesar był jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Do tego na ławie siedział Mou, a teraz?

Tak, tak, tak. Co za brednie. Ja dobrze pamiętam jakie były wtedy nastroje. Eto był po za formą w słabej lidze, Milito był właściwie dla większości No Name, tak jak teraz Immobile, Sneijder był odpadem z Realu (tak samo jak Robben), Motta odszedł z Barcelony do Genui, bo był za słaby, Cesara właściwie nikt po za włoskimi kibicami nie doceniał, reszta ekipy to były jakieś leszcze, Mou był wypalony, Inter i Serie A były słabe (co roku ten sam mistrz, który nic nie potrafi ugrać, a pozostałe kluby nie istnieją), Mundial był dopiero po tym sezonie. Nikt na nich nie stawiał. Tamte włoskie kluby walczyły zaledwie o możliwość wyjścia z grupy - zupełnie tak samo jak teraz. Dopiero ludzie ich zauważyli jak wygrali z Barceloną, bo awans z Chelsea uznali za porażkę Chelsea, a nie siłę Interu. Do ubiegłorocznego tryumfu Bayernu, był to najlepszy tryumfator jakiego pamiętam, dodatkowo nikt się ich w takim miejscu nie spodziewał. Zresztą, tego samego sezonu Bayern też wystrzelił z formą i też nikt na nich nie stawiał. Atletico w tym roku, zresztą też nikt tak daleko nie widział.

Taki schemat sprawia, że to jest najlepszy moment na to, żeby Napoli Beniteza zawojowało i oni już rok temu pokazali ząbki. Dodatkowo sama Roma i Juve nie mają słabszej od nich paki. Wszystko jest kwestią szczęścia i wpadnięcia w odpowiedni rytm.

Warto sobie takie niespodzianki zapamiętać, bo niespodziewani finaliści nie są rzadkością.

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 31 Lipiec 2014 - 09:23

#18 Użytkownik jest niedostępny   Varrenberg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 09:23

Zobacz postPush-up3k, o 31 Lipiec 2014 - 09:00, napisał(a):

Tak, tak, tak. Co za brednie. Ja dobrze pamiętam co się wtedy pisało. Eto był po za formą w słabej lidze, Milito był właściwie dla większości No Name, tak jak teraz Immobile, Sneijder był odpadem z Realu (tak samo jak Robben), Motta odszedł z Barcelony do Genui, bo był za słaby, Cesara właściwie nikt po za włoskimi kibicami nie doceniał, Mou był wypalony, Inter i Serie A były słabe (co roku ten sam mistrz, który nic nie potrafi ugrać), Mundial był po tym sezonie. Nikt na nich nie stawiał. Tamte włoskie kluby walczyły zaledwie o możliwość wyjścia z grupy - zupełnie tak samo jak teraz. Dopiero ludzie ich zauważyli jak wygrali z Barceloną.

Taki schemat sprawia, że to jest najlepszy moment na to, żeby Napoli Beniteza zawojowało i oni już rok temu pokazali ząbki.

Brednie? Raczej masz problemy z pamięcią. Eto przeszedł z Barcy i w interze zdobył drugi tytuł LM pod rząd. Militio był znany i w świetnej formie, w Genui w ostatnim sezonie przed przejściem władował 24 bramki i przeszedł za 25 baniek. Poza tym nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale Immobile nie jest żadnym "No Name". Motta był klasowym zawodnikiem, to Ty bredzisz. A z barcy odszedł, bo ta była w kompletnej przebudowie. Sneijder był odpadem z Realu, fakt, ale już tam pokazywał, że jest b. dobrym zawodnikiem. To tak, jakbyś teraz napisał, że Sanchez jest odpadem z Barcelony. A Cesar? Bramkarz roku serie A 2008/2009, zwycięstwo w pucharze konfederacji itp. Faktycznie nikt go nie doceniał. Co Ty za brednie piszesz? Przecież to był już dawno uznany bramkarz. Mou radził sobie dobrze, nie wiem po czym wnioskujesz, że był wypalony. Napoli ostatni raz pokazało ząbki z Cavanim, w zeszłym sezonie byli ogólnie przeciętni+. Na stówę nic nie namieszają. Jesteś zaślepiony miłością do włoskiego futbolu i tyle. Ja staram się być obiektywny. A kiedy był mundial to doskonale wiem ;)

Ten post był edytowany przez Varrenberg dnia: 31 Lipiec 2014 - 09:24

#19 Użytkownik jest niedostępny   maslak 

• Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 09:24

Taka sprawa natury technicznej ManU nie gra w tym roku w pucharach :E (PwnT^ o Ciebie nie chodzi :P)

#20 Użytkownik jest niedostępny   Varrenberg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 09:26

Zobacz postPush-up3k, o 31 Lipiec 2014 - 09:00, napisał(a):

Warto sobie takie niespodzianki zapamiętać, bo niespodziewani finaliści nie są rzadkością.

Ale nie wtedy, kiedy top jest tak obsadzony.

Zobacz postmaslak, o 31 Lipiec 2014 - 09:24, napisał(a):

Taka sprawa natury technicznej ManU nie gra w tym roku w pucharach :E (PwnT^ o Ciebie nie chodzi :P)

O kurczaki, faktycznie :E Już się przyzwyczaiłem, że co roku grają i zapomniałem, że byli 7.

• (250 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »