Forum PCLab.pl: Liga Mistrzów/Liga Europy 2019/2020 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (250 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Liga Mistrzów/Liga Europy 2019/2020 Tryumfatorzy LM/LE 18/19: L'pool/Chelsea Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 31 Lipiec 2014 - 09:42

Zobacz postVarrenberg, o 31 Lipiec 2014 - 10:23, napisał(a):

Eto przeszedł z Barcy i w interze zdobył drugi tytuł LM pod rząd.

Tutaj przesadziłem, choć wyraźnie z początku nie grał na pełni sił.

Militio był znany i w świetnej formie, w Genui w ostatnim sezonie przed przejściem władował 24 bramki i przeszedł za 25 baniek.

Milito był znany, ale Gabriel. Diego, był uznawany za za słabego by grać w lepszym klubie, a król strzelców w słabym klubie w słabszej lidze do ludzi nie przemawiał.

Poza tym nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale Immobile nie jest żadnym "No Name".

Oczywiście, że jest No Name. Wystarczyło mi czytanie opinii ludzi przy okazji jego transferu do BVB. Większość nawet nie wie jakiej charakterystyki on jest, jeśli w ogóle cokolwiek o nim słyszała przed ogłoszeniem zainteresowania ze strony BVB. Większości zresztą wystarcza, że jest Włochem, żeby go nie doceniać.

Motta był klasowym zawodnikiem, to Ty bredzisz. A z barcy odszedł, bo ta była w kompletnej przebudowie.

Odszedł z Barcelony, bo znaleźli się lepsi na jego miejsce, co dla większości było jasną informacją, że jest za słaby.

Sneijder był odpadem z Realu, fakt, ale już tam pokazywał, że jest b. dobrym zawodnikiem. To tak, jakbyś teraz napisał, że Sanchez jest odpadem z Barcelony.

Sanchez odchodzi (do silnego klubu, a nie nudnego mistrza w słabszej lidze), by Suarez mógł przyjść, przy czym my teraz po Mundialu wiemy, że Sanchez jest w wysokiej formie.

A Cesar? Bramkarz roku serie A 2008/2009, zwycięstwo w pucharze konfederacji itp. Faktycznie nikt go nie doceniał. Co Ty za brednie piszesz? Przecież to był już dawno uznany bramkarz.

Świat może, ale nie u nas.

Mou radził sobie dobrze, nie wiem po czym wnioskujesz, że był wypalony.

To nie ja wnioskuję, że był wypalony, tylko ludzie mieli takie nastroje. Wystarczy, że po wielu sezonach w Chelsea nie udawało mu się wygrać LM, a w Interze pierwszy sezon miał cieniutki.

Napoli ostatni raz pokazało ząbki z Cavanim, w zeszłym sezonie byli ogólnie przeciętni+. Na stówę nic nie namieszają.

Tak, dlatego nie wyszli z trudnej grupy.

Jesteś zaślepiony miłością do włoskiego futbolu i tyle.

Tak, dlatego ja z tego punktu widzenia pamiętam bardzo dobrze co ludziom chodziło po głowie, kiedy Inter tryumfował. Ja nie piszę co ja myślałem o tamtej sytuacji. Ja opisuję to co pamiętam, że ludzie pisali o tamtej sytuacji.

Po za tym, ja nie jestem zaślepiony miłością do włoskiej piłki. Ja tam lubię tylko Juventus. Większości klubów nienawidzę, a obserwuję i nieraz doceniam siłę, bo taki stan naturalnie mi pasuje.

Ja staram się być obiektywny.

Nie, nie jesteś obiektywny i nie możesz. To co sami pamiętamy jest zazwyczaj silnie subiektywne.

Zobacz postVarrenberg, o 31 Lipiec 2014 - 10:26, napisał(a):

Ale nie wtedy, kiedy top jest tak obsadzony.

Były określone potęgi, które dla takich klubów miały być zaporą nie do przejścia i nie było ich wcale mało.

I było tak jak napisałem - włoskie kluby na czele z Interem były traktowane jak ci, którzy odpadną w 1/8 lub wcześniej i takie coś się właśnie działo. Popytasz przeciętnego Kowalskiego, to powie Ci dokładnie to samo, że nikt się tego nie spodziewał. Spytaj się też kibiców Interu, oni szczególnie widzieli tryumf w LM jako coś nierealnego. Tymczasem oni nie tylko wygrali LM, ale też zanotowali najlepszy sezon w historii.

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 31 Lipiec 2014 - 09:59

#22 Użytkownik jest niedostępny   Varrenberg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 10:28

Oczywiście, że jest No Name. Wystarczyło mi czytanie opinii ludzi przy okazji jego transferu do BVB. Większość nawet nie wie jakiej charakterystyki on jest, jeśli w ogóle cokolwiek o nim słyszała przed ogłoszeniem zainteresowania ze strony BVB. Większości zresztą wystarcza, że jest Włochem, żeby go nie doceniać.

Jak dla kogo, śledziłem Jego losy w poprzednim sezonie i zapowiada się naprawdę dobrze. Poza tym on nie jest nieznany dla kibiców, tylko dla ignorantów. Jak można nie wiedzieć kim jest król strzelców Serie A?

Sanchez odchodzi (do silnego klubu, a nie nudnego mistrza w słabszej lidze), by Suarez mógł przyjść, przy czym my teraz po Mundialu wiemy, że Sanchez jest w wysokiej formie.

Z tym silnym klubem, to bym się kłócił. Dawno nic wygrali (poza Pucharem w zeszłym roku, jeśli mnie pamięć nie myli). Ogólnie Arsenal to właśnie taki średniak+.

Świat może, ale nie u nas.

Nie mogę mówić za wszystkich, ja dobrze wiedziałem kto to jest i bardzo go sobie ceniłem.

To nie ja wnioskuję, że był wypalony, tylko ludzie mieli takie nastroje. Wystarczy, że po wielu sezonach w Chelsea nie udawało mu się wygrać LM, a w Interze pierwszy sezon miał cieniutki.

Ale to dalej był Mou. Przecież żaden trener, nawet najlepszy nie jest ciągle w czołówce. Nie liczmy proszę takich jak Guardiola, co miał napakowany zespół i do tego minimum 2 miejsce w lidze miał jak w banku, bo konkurencji brak.

Tak, dlatego nie wyszli z trudnej grupy.

W której nie było nawet jednego półfinalisty.

Ja opisuję to co pamiętam, że ludzie pisali o tamtej sytuacji.

W poprzednim sezonie też wielu skazywało Atletico na pożarcie przez Barcelonę czy Chelsea, a jak było każdy wie. Po prostu ludzie są zaślepieni wielkimi markami. Trudno było nie dostrzec, że Atletico grało naprawdę super futbol.

Były określone potęgi, które dla takich klubów miały być zaporą nie do przejścia i nie było ich wcale mało.

Były, ale rzadko były to kluby tak totalnie bezkompromisowe jak teraz Real czy Bayern.

Ja nie jestem zaślepiony wielkimi markami, ale teraz obserwujemy coś naprawdę nieprzyjemnego - pieniądz gra za dużą rolę w futbolu. Przecież i tak mocny Real wydał już potężne pieniądze na wzmocnienia. PSG też szasta pieniędzmi, a ma jeszcze wydać 80 baniek na Di Marię. Kiedyś też się wydawało dużo pieniędzy, ale teraz te sumy są coraz potężniejsze i to dystansuje czołówkę od reszty stawki. Ile w tym sezonie było już transferów powyżej 40 baniek? Costa, Suarez, Rodriguez, zaraz dojdzie Di Maria. Man Utd planuje zakup Vidala, PSG pozyskało Luiza za 50 baniek. Te sumy są chore. Romelu Lukaku przeszedł za chyba 30 baniek. Kiedyś za tyle kupowało się topowców. W związku z takim rozwojem sytuacji coraz ciężej będzie się wybić słabszym, mniej zamożnym klubom. A do czego piję? Do tego co już napisałem. Nie dość, że topowcy mieli i tak już mocną ekipę, to teraz jeszcze dołożyli do pieca.
Lubię włoską piłkę, chciałbym, żeby Juventus (tak, to mój ulubiony Włoski klub) wygrał LM, ale jeszcze nie teraz. A patrząc na to, co dzieje się w zarządzie, to chyba w ogóle nie za prędko się tego doczekam.

Ten post był edytowany przez Varrenberg dnia: 31 Lipiec 2014 - 10:29

#23 Użytkownik jest niedostępny   motiff 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 10:35

Zobacz postPwnT^, o 31 Lipiec 2014 - 01:16, napisał(a):

Teraz czas na angielski final

Po tym co pokazali Anglicy, możliwy, jak będą składy bez angielskich nazwisk, w finale i tak zagrają zmęczeni sezonem, niekoniecznie najlepsi.

#24 Użytkownik jest niedostępny   TmK 

• HM
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 11:05

Ja w półfinałach spodziewam się Realu, Bayernu, Barcy i Chelsea, ale kto w tym roku wygra.. cholera wie. Do tej czwórki za kogoś może spokojnie jeszcze Atleti wskoczyć, imo mają mocniejszy skład niż w zeszłym sezonie. Pytanie tylko, czy to był "sezon konia", czy mogą coś takiego powtórzyć.

#25 Użytkownik jest niedostępny   rymek1987 

• AntiMADRIDISTA ;)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 11:23

Jeżeli Barca pokona pierwszą fazę po grupie będę niebywale zdziwiony.

#26 Użytkownik jest niedostępny   Varrenberg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 12:34

Zobacz postTmK, o 31 Lipiec 2014 - 11:05, napisał(a):

Ja w półfinałach spodziewam się Realu, Bayernu, Barcy i Chelsea, ale kto w tym roku wygra.. cholera wie. Do tej czwórki za kogoś może spokojnie jeszcze Atleti wskoczyć, imo mają mocniejszy skład niż w zeszłym sezonie. Pytanie tylko, czy to był "sezon konia", czy mogą coś takiego powtórzyć.

Real ok, Bayern ok, Chelsea może, Barca raczej nie, chyba, że będą mieć łatwą drabinkę. Tak czy siak w półfinale nie zagrają i Chelsea i Barca, bo na 99% dotrze tam PSG.

Jeżeli Barca pokona pierwszą fazę po grupie będę niebywale zdziwiony.

Jak trafią na Zenit, Schalke czy coś na podobnym poziomie, to pewnie przejdą dalej;)

Zobacz postTmK, o 31 Lipiec 2014 - 11:05, napisał(a):

Do tej czwórki za kogoś może spokojnie jeszcze Atleti wskoczyć, imo mają mocniejszy skład niż w zeszłym sezonie. Pytanie tylko, czy to był "sezon konia", czy mogą coś takiego powtórzyć.

Zobaczymy, czy Griezmann i Mandzu się tam dopasują.

#27 Użytkownik jest niedostępny   MoNoX 

• Mt 10,33
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 14:54

Zobacz postVarrenberg, o 31 Lipiec 2014 - 07:49, napisał(a):

Torres gra piach, Costa od stycznie br. gra słabo, Drogba to dziad, Fabs nie jest już tym samym zawodnikiem, co 3 lata temu. Kto tam gra dobrze? Terry, Hazard, Curtuois, Matić i Schurrle, reszta to albo piach, albo przeciętniacy pokroju Williana, Oscara czy Azpilicuety. Czemu w pierwszym składzie często gra Ramires, który jest po prostu słaby? Drużyna ma potencjał, grają dość dobrze, ale to jeszcze nie poziom na zwycięstwo LM. Mourinho się chyba zablokował, bo z Jego taktyką też coś nie trybi. Z takim atakiem stawia autobus i gra z kontry... Atletico pokazało, gdzie jest miejsce Torresa i spółki (grających taką taktyką) w ostatnim półfinale LM. Nie oszukujmy się, do poziomu Realu czy Bayernu trochę im brakuje;) Zresztą o czym my mówimy, trener który sprzedaje Lukaku i zostawia Torresa musi mieć nie po kolei w głowie.

Azpilicueta przeciętniak? :E
Predzej Terry teraz jest dziadem.
sklad na kartce jest genialny dla mnie jest to trzeci najlepszy sklad na swiecie po Bayernie i Realu. Ostatnio byl polfinal i to byl pierwszy sezon Mou a teraz Chelsea jest o wiele mocniejsza. Skreslasz ich zbyt pochopnie.

#28 Użytkownik jest niedostępny   Varrenberg 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 15:19

Zobacz postMoNoX, o 31 Lipiec 2014 - 14:54, napisał(a):

Azpilicueta przeciętniak? :E
Predzej Terry teraz jest dziadem.
sklad na kartce jest genialny dla mnie jest to trzeci najlepszy sklad na swiecie po Bayernie i Realu. Ostatnio byl polfinal i to byl pierwszy sezon Mou a teraz Chelsea jest o wiele mocniejsza. Skreslasz ich zbyt pochopnie.

Terry stary, ale jary i diabolo skuteczny. Azpilicueta może i jest dobry, ale tylko tyle, nic więcej. Chociaż potrafi być rażąco nieskuteczny, tak, moim zdaniem to dalej przeciętniak. Na kartce może być przekozak, ale zakładam, że Real, Bayern i PSG się po Chelsea przejadą, jeśli będą mieli okazję. Wiem, że w zeszłym sezonie Chelsea wyeliminowała Paryżan, ale ci załatali obronę i wzmocnili skrzydła. Chelsea za to kupiło Costę, który od stycznia gra słabo, sprzedali dobrego Lukaku i zostawili Fernando "Nie trafiam z dwóch metrów" Torresa. Moim zdaniem Chelsea na papierze nie wygląda nawet lepiej od Atletico. Zanim mi odpiszesz zwróć uwagę, że to wszystko tylko moja opinia. Jak będzie, przekonamy się niedługo ;)
A co do poprzedniego sezonu, to ledwo wygrali dwumecz z PSG, które było znacznie słabsze, niż teraz.

Ten post był edytowany przez Varrenberg dnia: 31 Lipiec 2014 - 15:21

#29 Użytkownik jest niedostępny   MoNoX 

• Mt 10,33
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 15:45

Terry juz nie jest jary :( dobrze Luis dal opcje dla Bronka i może on grac na srodku obrony obok genialnego Cahilla.
Azpilicueta ma za soba dwa swietne sezony w Chelsea i zawsze na najwyzszym poziomie ogarnial.
Zalatali obrone Luizem :E cool story ;D PSG z cala pewnoscia ma najdroższa obrone na swiecie ale czy najlepsza? Polemizowal bym po czesci mundial zweryfikował.
Costa gra slabo od styczna ale jest ona sto razy pewniejszy od Lukaku ktory moze nie ogarniac gry na poziomie np LM Zwlaszcza psychicznie.
PSG mocniejsze Chelsea tez mocniejsza i to ja fakty kto jest 'bardziej mocniejszy' to zobaczymy. Ja prognozuje minimum 1/2 dla Chelsea.
na kartce trzecie miejsce w praktyce? zobaczymy. Ja nie skreslam ich tak radykalnie i z taka pewnoscia jak ty.

Ten post był edytowany przez MoNoX dnia: 31 Lipiec 2014 - 15:47

#30 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 15:55

W sumie PSG jakby wygrało to w sumie ciekawa sytuacja. Nie lubię żabojadów, ale ich jedyny tryumf był w 93', kiedy wygrało OM. Było jeszcze 5 finalistów. Ostatnie było Monaco w 2004 roku.

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 31 Lipiec 2014 - 15:55

#31 Użytkownik jest niedostępny   PwnT^ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 16:06

Final Chelsea - Arsenal, zapamiętajcie ten post

#32 Użytkownik jest niedostępny   Dlord 

• I wanna be a milionaire...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 16:11

Chelsea jeszcze bardzo możliwe, lecz Arsenal się spali gdzieś maximum w 1/4, ale prawdopodobnie odpadniu już w 1/8.
Finał nie wiem jaki może być. Ale najlepsza 4 to pewnie Real, Bayern, Chelsea, i ktoś czwarty

#33 Użytkownik jest niedostępny   PwnT^ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 17:16

Arsenal to bedzie czarny kon tej edycji, moja krysztalowa kula tak mowi

#34 Użytkownik jest niedostępny   TmK 

• HM
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 17:16

Pamiętajcie o drugich sezonach Mourinho. To nie jest jakiś mit, Chelsea "musi" być dobra w tym sezonie i imo mogą zgarnąć ligę i w LM ew. odpaść w 1/2.

#35 Użytkownik jest niedostępny   Raj. 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 20:20

W półfinale będą Real, PSG, Bayern i Chelsea.

#36 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 20:23

Legia bedzie w 1/2 :E

#37 Użytkownik jest niedostępny   DonMateok 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Lipiec 2014 - 22:50

Mam nadzieje ze Liverpool praktycznie na poczatku nie odpadnie, za dlugo czekalem zeby nie moc sie nacieszyc :(

A co do czarnego konia, jak dla mnie Man City, poczatki w Lidze Misiow mieli slaby ale poprawiaja sie, dziwne ze nikt o Man City nie wspominal.

#38 Użytkownik jest niedostępny   PwnT^ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Sierpień 2014 - 01:02

Bo oni nie wyjda z grupy :E

#39 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Sierpień 2014 - 01:15

City ma tendencje takie, że pewnie nie wyjdą z grupy, ale pozostałe Arsenal, Chelsea i Odio L'pool jak najbardziej wyjdą. I nie wiedzieć czemu beniaminek wypadnie najlepiej.

#40 Użytkownik jest niedostępny   PowerOfIce 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Sierpień 2014 - 10:16

Liverpool z tymi transferami na LE to powinien się cieszyć jak wyjdą z grupy.

• (250 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »