Skocz do zawartości
Gość Push-up3k

Liga Mistrzów/Liga Europy 2019/2020

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w półfinałach spodziewam się Realu, Bayernu, Barcy i Chelsea, ale kto w tym roku wygra.. cholera wie. Do tej czwórki za kogoś może spokojnie jeszcze Atleti wskoczyć, imo mają mocniejszy skład niż w zeszłym sezonie. Pytanie tylko, czy to był "sezon konia", czy mogą coś takiego powtórzyć.

Real ok, Bayern ok, Chelsea może, Barca raczej nie, chyba, że będą mieć łatwą drabinkę. Tak czy siak w półfinale nie zagrają i Chelsea i Barca, bo na 99% dotrze tam PSG.

 

Jeżeli Barca pokona pierwszą fazę po grupie będę niebywale zdziwiony.

Jak trafią na Zenit, Schalke czy coś na podobnym poziomie, to pewnie przejdą dalej;)

 

Do tej czwórki za kogoś może spokojnie jeszcze Atleti wskoczyć, imo mają mocniejszy skład niż w zeszłym sezonie. Pytanie tylko, czy to był "sezon konia", czy mogą coś takiego powtórzyć.

Zobaczymy, czy Griezmann i Mandzu się tam dopasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torres gra piach, Costa od stycznie br. gra słabo, Drogba to dziad, Fabs nie jest już tym samym zawodnikiem, co 3 lata temu. Kto tam gra dobrze? Terry, Hazard, Curtuois, Matić i Schurrle, reszta to albo piach, albo przeciętniacy pokroju Williana, Oscara czy Azpilicuety. Czemu w pierwszym składzie często gra Ramires, który jest po prostu słaby? Drużyna ma potencjał, grają dość dobrze, ale to jeszcze nie poziom na zwycięstwo LM. Mourinho się chyba zablokował, bo z Jego taktyką też coś nie trybi. Z takim atakiem stawia autobus i gra z kontry... Atletico pokazało, gdzie jest miejsce Torresa i spółki (grających taką taktyką) w ostatnim półfinale LM. Nie oszukujmy się, do poziomu Realu czy Bayernu trochę im brakuje;) Zresztą o czym my mówimy, trener który sprzedaje Lukaku i zostawia Torresa musi mieć nie po kolei w głowie.

Azpilicueta przeciętniak? :E

Predzej Terry teraz jest dziadem.

sklad na kartce jest genialny dla mnie jest to trzeci najlepszy sklad na swiecie po Bayernie i Realu. Ostatnio byl polfinal i to byl pierwszy sezon Mou a teraz Chelsea jest o wiele mocniejsza. Skreslasz ich zbyt pochopnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azpilicueta przeciętniak? :E

Predzej Terry teraz jest dziadem.

sklad na kartce jest genialny dla mnie jest to trzeci najlepszy sklad na swiecie po Bayernie i Realu. Ostatnio byl polfinal i to byl pierwszy sezon Mou a teraz Chelsea jest o wiele mocniejsza. Skreslasz ich zbyt pochopnie.

Terry stary, ale jary i diabolo skuteczny. Azpilicueta może i jest dobry, ale tylko tyle, nic więcej. Chociaż potrafi być rażąco nieskuteczny, tak, moim zdaniem to dalej przeciętniak. Na kartce może być przekozak, ale zakładam, że Real, Bayern i PSG się po Chelsea przejadą, jeśli będą mieli okazję. Wiem, że w zeszłym sezonie Chelsea wyeliminowała Paryżan, ale ci załatali obronę i wzmocnili skrzydła. Chelsea za to kupiło Costę, który od stycznia gra słabo, sprzedali dobrego Lukaku i zostawili Fernando "Nie trafiam z dwóch metrów" Torresa. Moim zdaniem Chelsea na papierze nie wygląda nawet lepiej od Atletico. Zanim mi odpiszesz zwróć uwagę, że to wszystko tylko moja opinia. Jak będzie, przekonamy się niedługo ;)

A co do poprzedniego sezonu, to ledwo wygrali dwumecz z PSG, które było znacznie słabsze, niż teraz.

Edytowane przez Varrenberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terry juz nie jest jary :( dobrze Luis dal opcje dla Bronka i może on grac na srodku obrony obok genialnego Cahilla.

Azpilicueta ma za soba dwa swietne sezony w Chelsea i zawsze na najwyzszym poziomie ogarnial.

Zalatali obrone Luizem :E cool story ;D PSG z cala pewnoscia ma najdroższa obrone na swiecie ale czy najlepsza? Polemizowal bym po czesci mundial zweryfikował.

Costa gra slabo od styczna ale jest ona sto razy pewniejszy od Lukaku ktory moze nie ogarniac gry na poziomie np LM Zwlaszcza psychicznie.

PSG mocniejsze Chelsea tez mocniejsza i to ja fakty kto jest 'bardziej mocniejszy' to zobaczymy. Ja prognozuje minimum 1/2 dla Chelsea.

na kartce trzecie miejsce w praktyce? zobaczymy. Ja nie skreslam ich tak radykalnie i z taka pewnoscia jak ty.

Edytowane przez MoNoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

W sumie PSG jakby wygrało to w sumie ciekawa sytuacja. Nie lubię żabojadów, ale ich jedyny tryumf był w 93', kiedy wygrało OM. Było jeszcze 5 finalistów. Ostatnie było Monaco w 2004 roku.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Chelsea - Arsenal, zapamiętajcie ten post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea jeszcze bardzo możliwe, lecz Arsenal się spali gdzieś maximum w 1/4, ale prawdopodobnie odpadniu już w 1/8.

Finał nie wiem jaki może być. Ale najlepsza 4 to pewnie Real, Bayern, Chelsea, i ktoś czwarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal to bedzie czarny kon tej edycji, moja krysztalowa kula tak mowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o drugich sezonach Mourinho. To nie jest jakiś mit, Chelsea "musi" być dobra w tym sezonie i imo mogą zgarnąć ligę i w LM ew. odpaść w 1/2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W półfinale będą Real, PSG, Bayern i Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia bedzie w 1/2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Liverpool praktycznie na poczatku nie odpadnie, za dlugo czekalem zeby nie moc sie nacieszyc :(

 

A co do czarnego konia, jak dla mnie Man City, poczatki w Lidze Misiow mieli slaby ale poprawiaja sie, dziwne ze nikt o Man City nie wspominal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

City ma tendencje takie, że pewnie nie wyjdą z grupy, ale pozostałe Arsenal, Chelsea i Odio L'pool jak najbardziej wyjdą. I nie wiedzieć czemu beniaminek wypadnie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool z tymi transferami na LE to powinien się cieszyć jak wyjdą z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez dx3g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ma ktoś jakąś transmisję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Przy tej grze Celticu, myślę, że można Legię już wpisać do następnej rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...