Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vulc

Gamescom 2014

Rekomendowane odpowiedzi

QB to taki alan wake z zatrzymywaniem czasu + totalny samograj... dla mnie BOOOORING :P IMO tylko ex Lary mnie zachęcił.

A Lara nie? Jak kontynuacja ma wygladac jak ostatni TR, to dziekuje...

A sony wali o 19 z dup Last Guardian i nikt nie pamięta dziś o larze.... :E

byłaby beka. :E

A, zapomniałem. Jeszcze Below mi sie bardzo podobało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sony wali o 19 z dup Last Guardian i nikt nie pamięta dziś o larze.... :E

A ja twierdzę że Sony tak samo jak M$ nic nie pokaże, totalnie nic :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, w przypadku Tomb Raidera to za co tak naprawdę Microsoft zapłacił? :E Jedynka była w sam raz na jeden raz, czterech liter nie urwała. Jeszcze się przejadą na tym pomyśle. Zresztą według SE poprzedni Tomb sprzedał się poniżej oczekiwań. Ograniczenie sequela do jednej konsoli średnio raczej wyniku nie poprawi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

QB - myślałem, że to będzie coś więcej, a to jest timeshift z Maxem. Widać po rozgrywce, że dobrze się w to gra - zabawa z zatrzymywaniem czasu zawsze jest fajna - ale to miała być jakaś bomba, a tu nic nowego. Mam nadzieję, że historia będzie dobre prowadzona jak w Max Payne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, w przypadku Tomb Raidera to za co tak naprawdę Microsoft zapłacił? :E Jedynka była w sam raz na jeden raz, czterech liter nie urwała. Jeszcze się przejadą na tym pomyśle.

Dla mnie była w top 2 tamtego roku... zaraz po TLoU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczą że im gra napędzi sprzedaż konsoli(co z tego że pierwsza część lepiej sprzedała się na konsole sony, pomijając już fak że i tak ogólnie SE było niezadowolone z liczby sprzedanych kopii), swoją drogą nawet nie wiadomo czy to jest crossgen czy tylko na nowe konsole. Wszędzie tylko xbox exclusive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

QB - myślałem, że to będzie coś więcej, a to jest timeshift z Maxem. Widać po rozgrywce, że dobrze się w to gra - zabawa z zatrzymywaniem czasu zawsze jest fajna - ale to miała być jakaś bomba, a tu nic nowego.

Od poczatku było wiadomo, co to będzie.

Przynajmniej nie mydlą oczu jak to było z Alanem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie była w top 2 tamtego roku... zaraz po TLoU.

No u mnie by się nawet nie zmieściła w top 10. Tak to działa. ;) Co oczywiście nie wyklucza tego, że Rise może się okazać znacznie lepszym tytułem... tylko na Xboksa One. :E

http://abload.de/img/tomb88zjh.png

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halo, Quantum Break, Horizon 2, Ori, Below i Sunset zapowiada się nieźle. Szkoda że Microsoft nie pokazał więcej nowości i niespodzianek. Liczyłem na Gearsy czy Scalebound albo Mercury a tutaj nic. No nie powiem żeby mi d.... urwało. Ale źle też nie było.

Daję 7/10 :thumbup:

Zobaczymy jak Sony i EA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak narazie to dla mnie nic ciekawego M$ nie zaprezentowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gaf w tej chwili działa? Bo mi nie :E

Działa, temat o TRze ma już tam 30 stron xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze w temacie Tomba - ciekawe co z Xboksem 360? Ograniczenie tak głośnej gry do jednej platformy? Tak, do premiery trochę konsol się jeszcze sprzeda, ale to i tak będzie kropla w morzu przy teoretycznych zyskach ze wszystkich platform. Grubo musiał Microsoft posmarować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reboot sales according to VGChartz (no digital sales).

PS3 - 2.22m

360 - 1.71m

PS4 - 460k

PC - 270k

Xbone - 170k

śmiechłem jak to zobaczyłem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vulc, nowy Tomb tworzony jest tylko z mysla o nowych konsolach. Stare nigdy nie wchodzily w grę.

Stalker, VGchartz to akurat mało wiarygodne źródło, ale fakt, ostatni TR na PS4 sprzedal sie kilka razy lepiej niz na XO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vulc, nowy Tomb tworzony jest tylko z mysla o nowych konsolach. Stare nigdy nie wchodzily w grę.

Nie śledziłem losów tej gry, bo na razie mnie średnio interesuje. Czytałem za to gdzieś, że old-genowa edycja nie jest wykluczona, ale właśnie sobie przypomniałem, że takie plotki pojawiły się, bo Amazon umieścił wersje na X360 i PS3 na swojej stronie.... W tej sytuacji Microsoft musi pokładać naprawdę spore nadzieje w tym tytule. One sprzedaje się gorzej od PS4, ostatnia część sprzedawała się gorzej na konsolach tej marki. No cóż, może w tym szaleństwie jest metoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm może jest jeszcze cień nadziei

Jeszcze nie ma co tracić nadziei... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie nie jestem pewien czy to tylko na xbone, nawet przy zapowiedziach mówili tylko xbox exclusive

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekamy do 19 i oby Sony się postarało. Jak najmniej indorów (jak już, to te najbardziej obiecujące i to w formie krótkich zajawek) + jak najwięcej exów i chociażby krótki gameplay z U4 (takie moje życzenie :E )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, może w tym szaleństwie jest metoda.

Tak samo zmusi to ludzi do kupna x1 jak ninny z capcomem zmusiły do zakupu GC (residenty). Czyli nijak.

Tylko seria oberwie wizerunkowo (już oberwała) / sprzedażowo (to akurat kontruje kasa M$, ale co z kolejnymi częściami?) / studio dostanie pomyjami (już dostaje) i znów będzie trzeba kombinować z jakimś ributem TR w stronę f2p mmo na mobilki czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm może jest jeszcze cień nadziei

exclusive on Xbox for holiday 2015

Może ex konkretnie na święta 2015, może w znaczeniu, że zostanie wydany w tym okresie. Microsoft i Crystal Dynamics w oświadczeniu wyrazili się raczej jasno. Meh, niech się dzieje co chce, koniec świata to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem prasowkę od Microsoftu i tam również jest napisane tak, jak podał Geoff:

"Gra Rise of the Tomb Raider będzie dostępna w 2015 roku wyłącznie na konsole Xbox" (nawet nie ma uściślenia, że chodzi o One, więc może jednak gra wyjdzie na X360).

Dla porównania - w przypadku Quantum Break jest wyraźnie podkreślone, że gra wyjdzie TYLKO na Xbox One.

Myślę, że to jednak czasowa wyłączność (kilkumiesięczna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...