Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Anannke

[2500 zł] 13" laptop dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie szukam lapka w stylu Lenovo ThinkPad Edge e330 ale nie mogę już nigdzie znaleźć ani tego modelu ani jakiegolwiek podobnego. Pomoże ktoś? :)

 

Podsumowanie wymagań:

cena do 2500zł

przekątna do 13"

procesor NIE wlutowany w płytę główną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP Elitebook 2560p

HP Elitebook 2570p

Hm, nie bardzo mogę znaleźć nowe w cenie poniżej 2500zł. Raczej podobna sytuacja jak z ThinkPadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie vostro 3360

http://www.x-kom.pl/p/175323-notebook-laptop-13-3-dell-vostro-3360-i5-3337u-4gb-500-zloty.html

 

Gabaryty podchodzące pod ultrabooka a jednocześnie jest dobrze wykonany.

Dzięki ale to jednak procek w obudowie bga. Szukam lapka, którym procek nie padnie przez zimne luty zaraz po gwarancji. Bedę musiał namówić koleżankę na większy model jednak... albo na kupno używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale to jednak procek w obudowie bga. Szukam lapka, którym procek nie padnie przez zimne luty zaraz po gwarancji. Bedę musiał namówić koleżankę na większy model jednak... albo na kupno używki.

 

Sorka, nie doczytałem, że ma być wymienialny :P

Tylko, dziwię się, że boisz się problemów związanych z prockami bga.

 

Rozumem, że proces technologiczny doprowadził do tego, że w trosce o środowisko nie używamy ołowiu... Ale...

Jeżeli kupujesz nowego lapka to w przypadku np vostro masz 3 lata gwarancji. Przedłużasz sobie na 5lat i o nic się nie martwisz.

 

Ja bym się nie pchał w używki. Chociaż pokroju elitebooków nie są złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumem, że proces technologiczny doprowadził do tego, że w trosce o środowisko nie używamy ołowiu... Ale...

Jeżeli kupujesz nowego lapka to w przypadku np vostro masz 3 lata gwarancji. Przedłużasz sobie na 5lat i o nic się nie martwisz.

 

Ja bym się nie pchał w używki. Chociaż pokroju elitebooków nie są złe.

Nie pomyślałem, o rozszerzaniu gwarancji - fakt. Inna sprawa jest potem gdy się chce takową gwarancję wyegzekwować. Chociaż u Della chyba nie powinno być z tym problemów :P Sam natomiast miałem dwa netbooki i oba padły poł roku po gwarancji mimo iż nie były wyjątkowo mocno użytkowane (od tego mam pieca) i dlatego wolę teraz dmuchac na zimne. Zwłaszcza, że w czasach mody na "cienkość" z chłodzeniem też bywa różnie. Ale dzięki za pomysł, jak nie spodoba się ten HP to będę szukał dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależnie też jakie lapki kupowałeś. Lepsze jakościowo biznesówki przeważnie są też mniej awaryjne.

 

Oczywiście nie zmienia to faktu, że zawsze może się trafić model, który padnie po pół roku...

Ale wtedy odsyłasz na gwarancję a w przypadku della i gwarancji NBD to oni przysyłają kuriera do Ciebie. Więc nie widzę problemu w egzekwowaniu gwarancji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy NBD technik przyjeżdża i naprawia lapka w domu. Często używane Elitebooki posiadają gwarancję on-site trzeba poprosić o numery seryjne i można sprawdzić na stronie HP, czy gwarancja jest off-site (D2D) czy on-site (ala NBD Della). On-site jest kilka wariantów, jeśli jest należy sprawdzić czy są jakieś ograniczenia, ogólnie wszystko jest ładnie na stronie HP opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy NBD technik przyjeżdża i naprawia lapka w domu.

 

Ofc, ale jeżeli problem jest "wymagający" to zabiera ze sobą lapka.

W każdym razie przyjeżdża ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...