Skocz do zawartości
IssueGirl

Problem z Overmax Vertis Famy 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak mówi tytuł mam problem z TYM telefonikiem. Telefon został zakupiony 3-2 miesiące temu. Telefon wyłączył się dziś i nie reaguje na żaden sposób (wyjmowanie i wkładanie baterii, karty sim itd.). Znajoma mówi ,że na parę godzin przed całkowitym wyłączeniem "szwankował" - poziom głośności zmieniał się sam. Mówiła ,że telefon wcześniej działał w porządku i bez zarzutów. Karty SIM i pamięci nie wywalało, nie było zwarć. Jeżeli ktoś mógłby znać przyczynę problemu, byłabym wdzięczna.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Panowie, szybkie pytanie o Wasze podejście i strategię - systematycznie realizujecie zyski wymieniając zarobione eth na usd/pln czy trzymacie z myślą o lepszym kursie? Dolar obecnie również słabiutki więc chyba lepiej potrzymać USD z myślą o lepszym kursie - po zmianie warty w WH może rynki wzmocnią trochę ich walutę. Jakieś przemyślenia jaki może być horyzont czasowy obecnej hossy na krypto? Obecnie ładnie można sprzęt sfinansować ale pozostaje pytanie czy za tydzień bańka nie pęknie i dupa Wiem, że wszystko to gdybania ale ciekaw jestem Waszych przemyśleń i podejścia do tematu.
    • No to jak nie działają na XMP to albo uszkodzone, albo niekompatybilne. Tego bez sprawdzenia w innym sprzęcie stwierdzić jednoznacznie się nie da. Bios je widzi wynika z tego. Stare ci działają?
    • Ja się przesiadłem z i7 2600k (wyżyłowanego) na ryzena 3600x.... Byłem strasznie wkur. kiedy zobaczyłem mniejsze FPS w overwatchu... Stary poczciwy 2600k 220-380fps, a "nowy" 3600x 240-340 (full oc 4.4ghz all core, ramy 3733mhz). Zrobiłem zwrot 14dniowy wziąłem 5600x. Fps w overwatchu 399-400 nawet nie drgną. Znajomi prosi z 10900k, 9900kf, 9700k, 10600k, 8700k mają spadki fps do 320-340 w team-fightach.  Odpaliłem sobie stream@60fps 2 monitory + kobitka oglądała netflixa z mojego kompa mówię... pewnie z 300fps będzie i tak monitor tylko 240hz, a tu zonk 388-400fps . Jak to znajomi zobaczyli wszyscy nagle przesiadka na zen3.
    • Niektóre dają. Polecam samemu popytać, a nie tylko u doradcy. W tym konkretnym przypadku kontakt z deweloperem się urwał, a zarządcą jest spółka dewelopera. Mieszkańcy podjęli decyzję o zmianie administratora po zawiązaniu się wspólnoty. Skopano projekt odwodnienia. Chodzi o to, aby wszystkie informacje były publicznie dostępne, a nie po zapytaniu. Deweloperzy wielokrotnie zmieniali projekt na etapie budowy, a to jest niedozwolone bez zgody nabywcy. Można odstąpić od tej zasady tylko z ważnych przyczyn, np. zmian w przepisach. Deweloperzy w umowach zastrzegają prawo do zmiany projektu. UKOIK to zakwestionował. Bywa też, że na początku powstają wizualizacje, wszystko pięknie, a zanim ruszy sprzedaż, nagle projekt się zmienia i tak okłamuje się przyszłych nabywców. Potem płacz, bo tyle pieniędzy, a wyszło jak zawsze. Nie wiem, jak było w tych konkretnych przypadkach. Czy projekt do pozwolenia na budowę może być na tyle elastyczny, by zostawiał pole manewru? Chyba nie. Raczej wykorzystuje się kruczki prawne i liczy, że klient nie pójdzie do sądu, choć efekt końcowy mocno odbiega od tego, co myślał, że kupuje. 2x wyższa była dla 10%, natomiast dla 15% czekam na odpowiedź z banku. Dopytam o akt, natomiast jeśli chodzi o przydział miejsc w garażu, to często zakup jest obligatoryjny i tak powinno być. Nie ma, że drogo i parkuję pod blokiem. Kto nie ma auta, to miejsce wynajmie lub odsprzeda. Ale zazwyczaj deweloperzy lecą po najniższej linii oporu, czyli brak garażu podziemnego albo tylko 1 poziom, a reszta niech parkuje pod blokiem, zaś w skrajnych przypadkach na miejskich parkingach. To też zależy od materiału. Z tego, co czytam, to w technologii monolitycznej z żelbetu nawet 12 cm to mało.  Obserwując wiele budów jestem w stanie uwierzyć w te 8 cm nawet między mieszkaniami. http://www.forumbudowlane.pl/sciany/sciany-w-budynku-pomiedzy-mieszkaniami-t68411 http://www.forumbudowlane.pl/materialy-budowlane-opinie/wlasciwosci-akustyczne-scian-t36866 Dużo zależy też, jak sąsiedzi sobie wykończą mieszkanie.   Odnośnie oferty last minute, mam duży dylemat, bo do jesieni kwestia mieszkania zostałaby załatwiona. Lokalizacja ciekawa, są sklepy, miejsce w garażu, natomiast brak komórki, orientacja zachodnio-północna, małe pokoiki 8 m², ceny mocno przewartościowane, a osiedle średnio mi się podoba. Inne czynniki, które mi pomogą podjąć decyzję? Muszę się zdecydować do jutra. Ktoś z tego mieszkania zrezygnował po korekcie metrażu. Hm... Cokolwiek kupię z odpadów w dobrej lokalizacji, to i tak potrzebuję dźwigni w postaci kredytu z 15% wkładem. Pójdę kilka mieszkań obejrzeć w miarę możliwości. Może natknęliście się na jakiś poradnik, na co zwrócić uwagę, o co pytać, co sprawdzić, bo to zawsze pomoże. Co do akustyki, to na rynku pierwotnym tego nie sprawdzę. Jeśli wykłada się tyle kasy, to decyzja nie jest łatwa.
    • Trzeba znać angielski, bo (o ile jest tak samo jak w dwóch poprzednich częściach) w każdej misji jest kilka scenariuszy na wykończenie celów. Trzeba ukradkiem kogoś podsłuchać i wtedy uruchamia się scenariusz, w którym wykorzystujemy te podsłuchane informacje do wykończenia celu. Bez w miarę dobrej znajomości angielskiego cała frajda z wykonywania tych scenariuszy pryska. Dziwną rzecz odwalili, wszystkie poprzednie Hitmany miały polskie napisy, a tu taka niemiła niespodzianka. Miejmy nadzieję, że ktoś, chociaż jakieś fanowskie spolszczenie do tej gry zrobi.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...