Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gościu od C3-ki to albo mistrz wciskania kitu albo debil - wysłał mi panel z oryginalną folią, przykręcony odwrotnie, stożki na śruby były od środka, więc albo sam go tak użytkował, albo myślał, że mi wciśnie, że panel jest jak nowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu od C3-ki to albo mistrz wciskania kitu albo debil - wysłał mi panel z oryginalną folią, przykręcony odwrotnie, stożki na śruby były od środka, więc albo sam go tak użytkował, albo myślał, że mi wciśnie, że panel jest jak nowy :D

witaj w moim swiecie, ile razy ja tak mialem a z C3 mialem takie jaja ze gosc na odwrot przykrecił to jeszcze nie srubkami M3 a wkretami do drewna

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał nieco taniej meshify c to proline 333 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu od C3-ki to albo mistrz wciskania kitu albo debil - wysłał mi panel z oryginalną folią, przykręcony odwrotnie, stożki na śruby były od środka, więc albo sam go tak użytkował, albo myślał, że mi wciśnie, że panel jest jak nowy :D

Użytkowałem. Być może to dla Ciebie będzie szok, ale tak ją otrzymałem, nie zwracałem na to uwagi, pasuje -> zakładam i tyle. Z tego wniosek, że jestem debilem, tylko szkoda, że o tym nie napisałeś na ellgro czy prze maila :zakochany:

Edytowane przez Superplastyfikator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz pozytywa i 5 gwiazdek, nie miałem z tym dużego kłopotu - na rynku wtórnym trzeba się liczyć z takimi problemami, a przy duńkowych wkrętach to i tak jest nic szczerbaty.gif

Nie zrażaj się, w końcu po to wymyślono internet, żeby anonimowo obrażać osoby postronne. Mimo wszystko, rzecz rzuca się w oczy ;) Ja mam nick jak debil, ale mimo interwencji u administracji, nie jestem w stanie tego zmienić...

 

 

nawiasem mówiąc - mam na zbyciu Jonsbo UMX4 i Jonsbo C3 (wypolerowałem panel), wszystkie plany spaliły na panewce, życie zweryfikowało itd.

Edytowane przez jakzniszczyczswiat.part2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wentylatory to chyba pod aio pomyślane. Do AC bym wywalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt LC żeby to tak wypełnić, to trochę wyjdzie :)

Swoją drogą, ogromna jest ta obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt LC żeby to tak wypełnić, to trochę wyjdzie :)

Swoją drogą, ogromna jest ta obudowa.

 

koszt nie był taki tragiczny - 2x 480 + 420 + 280 od HW Labs, kilka Eloopów, titanXp/dark/XE, trochę RAMu, jakieś dyski na nvme a Quake2RT i tak nie działał płynnie :(

 

własnie robię kolejny build, paczka z TW w 2 dni w Polsce, opłaciłem prawie 2k cła...

teraz tylko czekam na to co było lokalnie z casekinga i resztę komponentów - bo lokalnie idzie dłużej niż z TW...

Edytowane przez Ryoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki maly offtop - czy ma ktoś jakas fajna bude pod itxa i grafike 28cm?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki maly offtop - czy ma ktoś jakas fajna bude pod itxa i grafike 28cm?:)

 

tu masz licytacje dancase, może w miarę tanio pójść

 

https://allegro.pl/oferta/dancases-dan-a4-sfx-v4-itx-7-25l-usb-c-l9i-8450255891

 

Lian Li v700

 

https://www.olx.pl/oferta/obudowa-lian-li-v700b-CID99-IDx9dam.html#c326ec7084

 

ale bez wysyłki, jest ktoś z Krakowa kto by mi to wysłał? :E

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, cudów nie ma, na cpu mały cooler slim jakiś. Grafika chyba w miarę ok z racji na to że ma swoją oddzielną komorę. Można sporo danych znaleźć na temat tej obudowy na forach. Weź pod uwagę że ta obudowa jest bardzo mała, sporo mniejsza niż np. ncase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki maly offtop - czy ma ktoś jakas fajna bude pod itxa i grafike 28cm?:)

 

Zerknij sobie na Parvum X2.0 (robiłem w niej projekt) czy Parvum VEER 1.0

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy pierwszy raz wrzucałem tę aukcję, pewnie doooobrych kilka lat temu, może nawet jakieś 10 lat temu, nie chce mi się już szukać postów - czasem mi się przypomina jak przeglądam budki, żeby zerknąć czy już sprzedał...

 

nie, jeszcze nie sprzedał

 

ale tak sobie myślę - jak nie będzie zmieniał ceny (a dobrze pamiętam, że od początku ona była za 350 zł) - to pewnie za jakiś czas w sumie ona tyle będzie warta, z tym że wtedy za 350 zł to będziemy kupować dużego kebaba z colą i może zostanie na ciepłego Kustosza

 

epicka twardość sprzedawcy

 

EDID - widzę w ogóle, że gościu rozwinął asortyment i ma np. antycznego Topka 400W za jedyne 180 zł i DVD w cenach z czasów gdy w każdym większym mieście działały giełdy z pirackim softem...

Edytowane przez kater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...