Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

H1ghty

Steelseries Kinzu V3 (Avago 3050) - dyskusja, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"60 IPS" ~ 1.52 m/s -> prędkości maksymalne mogą zabić potencjał.

jeśli cena będzie tak do 100 to może być ciekawa alternatywa dla g100s, choć ta ma 4 m/s (wg producenta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"60 IPS" ~ 1.52 m/s -> prędkości maksymalne mogą zabić potencjał.

jeśli cena będzie tak do 100 to może być ciekawa alternatywa dla g100s, choć ta ma 4 m/s (wg producenta).

 

może nie będzie tak źle. W kana v2 też podają 60IPS a spokojnie ma ponad 4m/s

 

Edit: A jednak Kana V2 ma ponad 3m/s anie 4. Tak czy siak to sporo lepiej niż wynika z danych producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie będzie tak źle. W kana v2 też podają 60IPS a spokojnie ma ponad 4m/s

 

Edit: A jednak Kana V2 ma ponad 3m/s anie 4. Tak czy siak to sporo lepiej niż wynika z danych producenta.

 

oby. pierwsze testy pokażą czy warto. jak będzie miała te 2.5 to będzie znośnie jak więcej to bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 ips to malo.

 

 

g100s ma 2,60 m/s okolo. Ale to jest nieco inny sensor niz 3050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie 3310 ? znając życie zaśpiewają 150+ za ten plastikowy szit. Dla mnie to dobitny dowód, że steelseries kończą się pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wciąż to kinzu, muszą kontynuować serie szitowatych optyków :E co nie zmieina faktu, a3050 - nie tak źle, będę miał na oku v3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego, że niedługo wychodzi Kinzu V3, zastanawiam się jak sprawuje się w grach Avago 3050? Czy na tym sensorze da radę pograć bezproblemowo przy 800 DPI? Kinzu ma dla mnie wręcz idealny kształt, a V2 nie miało najlepszych opinii, więc chętnie zakupiłbym V3 od razu po jej premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego, że niedługo wychodzi Kinzu V3, zastanawiam się jak sprawuje się w grach Avago 3050? Czy na tym sensorze da radę pograć bezproblemowo przy 800 DPI?

...

Grać można, ale 3050 najlepiej sprawuje się na najniższych wartościach DPI. 800 z perspektywy jak najlepszych osiągów tego Avago już może być za dużo. Co do Kinzu v3, poczekajmy na recenzje, precyzja to nie wszystko, a i ona zależy od wielu czynników nie tylko samego senora (FW, jednostka sterująca, ogólnie tzw. implementacja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy i gdzie bedzie dostepna w Polsce? Na stronie SS mozna juz kupic wiec chyba mozemy sie spodziewac gdzies u nas niedlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy i gdzie bedzie dostepna w Polsce? Na stronie SS mozna juz kupic wiec chyba mozemy sie spodziewac gdzies u nas niedlugo...

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie bez wiedzy ogólnodostępnej. Zapytaj dystrybutora: http://www.impakt.com.pl lub sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bocznych guzików, więc na pewno nie kupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, na pewno wezmę to pod uwagę, gdy będę chciał komukolwiek polecić ten model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu spoko a i brak bocznych przycisków to dla mnie plus. Gdyby tam siedział 3310 lub 3090 byłby instabuy a tak to poczekam na niusy w sprawie sensora w nowym deathadderze chroma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie kosztować 130-150 to raczej nieopłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie kosztować 130-150 to raczej nieopłacalna.

Ogólnie myszki jakiś czas temu podrożały i przedział, o którym piszesz nie jest wygórowaną kwotą. Najważniejsze, aby gryzoń miał przyzwoitą precyzję i był solidnie wykonany.

 

Rozmiary, waga, kształt - me gusta. Może znalazłem wreszcie zastępcę dla A4techa AK-47?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wprowadzenie tych biednych vtracków w miejsce sprawdzonych optyków jest po prostu strzałem w stopę przez A4tech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wprowadzenie tych biednych vtracków w miejsce sprawdzonych optyków jest po prostu strzałem w stopę przez A4tech.

Bloody TL8 Terminator

Bloody ZL5 Sniper

Bloody ML16 Commander

Bloody WL5 Winner

Bloody TL9 Terminator

wszystkie na Avago 9800.

 

Bloody RT5 Avago 3050.

 

Bloody F9 nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mysz wjechała do sklepu procpu, zastanawiam sie czy nie kupic, ale ten sensor mnie troche niepokoi. Mam teraz zowie fk1 i jak wiadomo predkosci sa tam wysokie, bardziej mi pasuje kształt kinzu, ale nie mam pojecia jak bedzie zachowywal sie sensor (jaki max speed, jaki lod) wie ktos moze? cena nie jest jakas wysoka (140 zł) wiec mysle, ze sie oplaca. I co z pamiecia, czy ustawienia ktore sobie przypisze beda w niej zawsze czy bede musial instalowac ss engine, ktorego nie cierpie. gram na 800 dpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mysz wjechała do sklepu procpu, zastanawiam sie czy nie kupic, ale ten sensor mnie troche niepokoi. Mam teraz zowie fk1 i jak wiadomo predkosci sa tam wysokie, bardziej mi pasuje kształt kinzu, ale nie mam pojecia jak bedzie zachowywal sie sensor (jaki max speed, jaki lod) wie ktos moze? cena nie jest jakas wysoka (140 zł) wiec mysle, ze sie oplaca. I co z pamiecia, czy ustawienia ktore sobie przypisze beda w niej zawsze czy bede musial instalowac ss engine, ktorego nie cierpie. gram na 800 dpi

http://www.overclock.net/t/1507255/steelseries-kinzu-v3

Z prawej strony masz galerię, a w niej również zmierzone osiągi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka została zamówiona, więc będzie porównanie z (między innymi) FK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka została zamówiona, więc będzie porównanie z (między innymi) FK.

ok, czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...