Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

akai

Logitech G500, problem. Mysz kilka podwójnie... co jakiś czas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam dziwny problem z myszą logitech g500 - od ponad miesiąca raz/dwa razy w tygodniu mysz zaczyna klikać podwójnie. Myslałem, że pada i odeślę na gwarancję, ale po max 30 minutach jej przechodzi i działa jak gdyby nigdy nic do następnego razu. Co to może być? Wcześniejsze myszy które miałem jak zaczynały podwójnie klikać to zwykle już nie przestawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poprawić kształt blaszki w mikrostyku. Poszukaj filmików jak to się robi (double click fix). Robota za pierwszym razem wymaga dużo cierpliwości. Mi to zajęło 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysz ma jeszcze prawie 2 lata gwarancji, więc nie chcę rokręcać. Dziwię się tylko że tak długo pada, nie wyślę na gwarancję póki co bo pewnie podłączą i stwierdzą że sprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie wyślę na gwarancję póki co bo pewnie podłączą i stwierdzą że sprawna.

Opisz problem i wysyłaj. Możliwe, że otrzymasz nową myszkę. Logitech ma rewelacyjne wsparcie dla klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie otrzymasz nową myszkę... z taką samą wadą fabryczną. Mi się nie chciało wysyłać i czekać miesiąc na nową. W 2-3h sam to naprawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pół roku miałem to samo z ta myszką, lewy klikał 2x -słychac było 1 kliknięcie ale impulsy 2 wysyłał (nie za każdym razem). Wysłałem na gwarancje...po półtora tyg. wrociła naprawiona z wymienionym mikrostykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe jest też to, że źle trzymasz myszkę. tzn, jesli np palec wskazujący masz strasznie wysunięty do przodu i w efekcie nie zawsze "klikasz" w miejscu wytypowanym do tego, czyli nacisk sie odbywa w miejscu odleglym od mikrostyku, czasami mysz odbiera to za podwojne klinkiecie np. Głupota, ale czasami może się zdarzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...