Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trocha6

MŚ 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że jesteś raczej fanem piłki nożnej ;) spoko przyjmiemy każdego.

Jedyny poważny zarzut do zespołu a raczej ponownie do sztabu trenerskiego to oczywiście przetrzymywanie Nowakowskiego na boisku przez całe 3 sety!!!. Ja rozumiem może to być podyktowane taktyką ale po prostu ten chłopak jest nieobecny, popełnia juniorskie błędy a Możdżonek wydaje się dużo lepszym rozwiązaniem, zarówno na zagrywce, bloku ale i sprytu boiskowego dużo więcej. Brazylia grała na swoim bardzo wysokim poziomie, wygraliśmy to na boisku. Zamęczyliśmy Lucarelliego, w czwartym secie zaczął popełniać w końcu błędy, bardzo dobra taktyka serwisowa, nawet jak na te nasze badziewne floty. Sporo błędów sędziowskich, na szczęście po równo dla dwóch stron. Ciekawy jestem kto wyjdzie na Rosję, Paweł czy Fabian, wydaje mi się, że pierwszą rundę miał grać Paweł, bo wiadomo zespoły łatwiejsze a Guma po kontuzji etc. Wydaje mi się, że pomimo wszystko tym pierwszym wystawiającym jest chyba jednak Fabian. Ciekawy jestem decyzji, no i czekam na Możdżonka od początku. Jutro pomimo wszystko życzyłbym sobie wygranej Rosjan, nasi grając na luzie są innym zespołem- lepszym.

PS. Chyba nidgy nie widziałem Wlazłego w takiej formie, po ostatnim sezonie na przyjęciu widać, że jego repertuar zagrań został poszerzony, wciąż jest siła razy ramię, ale niektóre plasy, podcięcia samą dłonią po ciasnym skosie robią na mnie ogromne wrażenie...i to wszystko z trzeciego metra z pełną kontrolą. Oby tak dalej!

 

 

PS. nie śmiejcie się z sędziego, facet ma pewnie problemy z tarczycą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Widać, że jesteś raczej fanem piłki nożnej ;)

Nie mam zamiaru tego ukrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru tego ukrywać.

 

nie mam nic przeciwko piłce nożnej i jej fanom, chodziło mi o fachowość twojej wypowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic przeciwko piłce nożnej i jej fanom, chodziło mi o fachowość twojej wypowiedzi ;)

Fachowość była akurat całkiem dobra.

Z czym się nie zgadzasz? Z tym, że Nowakowskiego było trzeba wywalić dużo szybciej? Nic ogólnie do niego nie mam, czasami fajnie gra, ale to co robił w ostatnim(ch kilku) meczu to masakra, bo o ile potrafię zrozumieć, że mocna zagrywka wpada w siatkę, to jak w jej środku co chwila ląduje flot...

 

To że Brazylia gra dobrze, ale nie ma nic wspólnego z tą Brazylią z przed kilku lat? Też sama prawda - z tyloma własnymi błędami bylibyśmy przez nich zmiażdżeni.

 

P.S. Polecam wyłączenie sobie dźwięku w czasie oglądania meczu - fajnie można sobie wyrobić swoje zdanie, a nie przyjąć to co mówią komentatorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowość była akurat całkiem dobra.

Z czym się nie zgadzasz? Z tym, że Nowakowskiego było trzeba wywalić dużo szybciej? Nic ogólnie do niego nie mam, czasami fajnie gra, ale to co robił w ostatnim(ch kilku) meczu to masakra, bo o ile potrafię zrozumieć, że mocna zagrywka wpada w siatkę, to jak w jej środku co chwila ląduje flot...

 

To że Brazylia gra dobrze, ale nie ma nic wspólnego z tą Brazylią z przed kilku lat? Też sama prawda - z tyloma własnymi błędami bylibyśmy przez nich zmiażdżeni.

 

P.S. Polecam wyłączenie sobie dźwięku w czasie oglądania meczu - fajnie można sobie wyrobić swoje zdanie, a nie przyjąć to co mówią komentatorzy.

 

Po pierwsze chyba coś się pomyliło komuś. Odnosisz się do Nowakowskiego o którym to ja pisałem a to głównie jego flot lądował w siatce. Zarówno Kłos, Możdżonek jak i Mika serwowali bez błędów siatki. Mało tego, w secie 4 i 5 to właśnie nasza zagrywka w największym stopniu zmieniła oblicze tego meczu. Lucarelli i Felipe(libero) byli zachwiani w odbiorze a Bruno miał problem z wystawieniem szybkiej piłki z 3-4 metra.

Zaniżanie wartości Brazylijczyków jest po prostu nie fair. Jaki zespół do tej pory nie przegrał meczu? To umniejszanie jakości gry polskiego zespołu jest tak beznadziejnie niefajne, że szkoda na to klawiatury. Własne błędy to przede wszystkim set numer 3 w którym zostaliśmy.... zmiażdżeni?

Turniej się nie skończył, równie dobrze możemy z tego turnieju jeszcze odpaść ale wiem jedno, zagraliśmy trzy pięciosetowe bardzo dobre mecze z samą czołówką światową i nikt nam nie darował tych zwycięstw. Wygraliśmy to wszystko na boisku i w głowach, świetną grą zespołową. Jedynym meczem w którym zostaliśmy totalnie obnażeni był mecz z USA. Pamiętajmy, że zawsze, nawet Niemcom w piłce nożnej, zdarza się ten jeden troszkę słabszy mecz w turnieju. Pamiętajmy również, że nas zespół z całą pewnością przed turniejem oraz w trakcie jego trwania nie był w gronie najlepszej trójki światowej, tak jak pisałem nasz zespół jest od lat w okolicach 5-6 miejsca, tym bardziej widać więc, że nasz zespół poczynił ogromny postęp w przygotowaniach. To wszystko z bardzo młodym zespołem, bo przypomnę tylko, że wczoraj +30 to tylko Wlazły.

Jeśli podważasz fachowość komentatorów Polsatu to nie mam nic więcej do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chyba coś się pomyliło komuś. Odnosisz się do Nowakowskiego o którym to ja pisałem a to głównie jego flot lądował w siatce. Zarówno Kłos, Możdżonek jak i Mika serwowali bez błędów siatki.

Ups... nie wiem jak na to spojrzałem, że połączyłem wasze posty w jeden...

 

Jeśli podważasz fachowość komentatorów Polsatu to nie mam nic więcej do powiedzenia.

Fachowości nie podważam, na pewno to specjaliści do których nie mam startu, ale czasami emocje ich ponoszą. Najbardziej nie lubię natomiast częstej w ich wykonaniu hipokryzji w stylu - my coś robimy niezbyt "ładnego" to mówią coś w stylu "No rywale powinni zdawać sobie sprawę, że przy grze na najwyższym poziomie nie wszystko ma być ładne", natomiast gdy rywale zrobią coś złego to twierdzą "Jak tak można robić na takim poziomie"

 

EDIT

Na szczęście przeszło już im "Fabianowanie", albo Fabian po prostu zaczął grać na tyle dobrze, że nie jest to zauważalne, ale w poprzednich sezonach strasznie mnie to drażniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takiego odczucia w żadnym meczu z udziałem naszego zespołu. W moim przekonaniu są bardzo obiektywni, często obnażając błędy naszego zespołu. No ale o gustach się nie dyskutuje.

 

Nie rozumiem o co chodzi z tym Fabianowaniem, że niby go chwalili? Również tego nie odczułem, po za tym postaw się na pozycji ojca który musi to komentować. On naprawdę daje radę skoro często mówi Drzyzga. A czy jest dobry? Dobry to chyba jest skoro wychodzi na mecz z Brazylią i nie popełnia błędów. Czy jest lepszy od Zagumnego, ofc not.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takiego odczucia w żadnym meczu z udziałem naszego zespołu. W moim przekonaniu są bardzo obiektywni, często obnażając błędy naszego zespołu. No ale o gustach się nie dyskutuje.

Tak żeby jeszcze skończyć temat, to sam oglądam zazwyczaj mecze z włączonym dźwiękiem, bo jednak komentatorzy emocje potrafią wzmocnić i tego im odmówić nie można.

Mimo wszystko polecam czasami obejrzeć mecz bez komentarza, zapamiętać swoje odczucia - który zawodnik jak grał itd, później wejść np. na onet tam chwalą zawsze tych samych zawodników co komentatorzy i porównać z naszymi odczuciami i statystykami - mi często (może i nie często, czasami) się zdarzało, że ktoś kto grał wg mnie lepiej był przemilczany przez komentatorów, ale już w statystykach był lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, żeby komentatorzy przemilczeli dobrze grającego zawodnika, serio. Nie potrzebuję wyłączać komentatora, żeby mieć swoje własne zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi z tym Fabianowaniem, że niby go chwalili? Również tego nie odczułem, po za tym postaw się na pozycji ojca który musi to komentować. On naprawdę daje radę skoro często mówi Drzyzga. A czy jest dobry? Dobry to chyba jest skoro wychodzi na mecz z Brazylią i nie popełnia błędów. Czy jest lepszy od Zagumnego, ofc not.

Tak jak mówiłem w tym roku też tego nie zauważam, być może ojciec się już przyzwyczaił, albo po prostu przy tak dobrej grze Fabiana jest to niezauważalne, bo przecież trzeba pochwalić go za dobrą grę.

Pamiętam jednak, że na początku kariery Fabiana mnie to drażniło, nie wiedząc nawet, że to Drzyzga komentuje, baa... do dzisiaj nie jestem w stanie zapamiętać który głos jest którego komentatora.

 

Nie zauważyłem, żeby komentatorzy przemilczeli dobrze grającego zawodnika, serio. Nie potrzebuję wyłączać komentatora, żeby mieć swoje własne zdanie ;)

może przemilczenie to złe słowo, bardziej pasowałoby zaznaczanie zasług innych.

 

Ja akurat jak oglądam z komentarzem, to zazwyczaj chwytam ślepo to co mówią, niestety za mało asertywny chyba jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co sam już nie wiem, nie jestem jakimś uber fanatykiem polskiej ligi, owszem znam wyniki, oglądam jak tylko znajdę wolny czas, znam rozkład sił etc, ale nie mogę się wypowiedzieć w tej kwestii. Nie zauważam tego w meczach tego turnieju. Najczęściej mówią Fabian Drzyzga, nie słyszałem jakichś wielkich pochwał na jego temat, jest to wciąż wystawiacz, solidny ot tyle i chyba po prostu najlepszy jakiego mamy w całej lidze po Zagumnym. Nawet jeśli zdarza mówić po imieniu to weź pod uwagę, że oni się tam wszyscy znają jak łyse konie. Ile razy słyszałem świetny atak Mariusza, albo świetna obrona Zatora. Czy to przystoi komentatorowi? Mi to absolutnie nie przeszkadza, ja to oceniam in plus. Możesz mieć oczywiście inne zdanie, ale wydaje mi się, że trochę się czepiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat mówienie po imieniu zupełnie mi nie przeszkadza, nawet gdyby tylko do niego jednego tak mówił, to cóż... trudno się odzwyczaić, ale przecież nie mówią tak tylko do niego, często zdarza się Piotr, Mariusz, Igła, Guma itd. to akurat moim zdaniem też na plus, jest luźniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś również miał wrażenie, że Rosjanie to spotkanie odpuścili totalnie bo wiedzieli, że dzień po dniu będą grali i ocenili, że po prostu większe szanse mają z nami? Te ciągłe uśmiechy, nawet po meczu zmroziły mnie totalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie to zastanawia... Nie wiem nawet co myśleć, z jednej strony trochę ryzykowne byłoby odpuszczenie takiego meczu, z drugiej... może chłodna kalkulacja szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można dzisiejszy mecz w necie oglądać? Albo czy można gdzieś wykupić oglądanie tylko jednego meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można dzisiejszy mecz w necie oglądać? Albo czy można gdzieś wykupić oglądanie tylko jednego meczu?

zobacz na weeb.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ci Rosyjscy siatkarze to jak jacyś ludobójcy wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Telegram z Moskwy.

Gratulacje Zwycięstwa. Stop

Gaz. Stop

Putin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final four nasze!!!

Półfinał, choć i finał musi być. ;) No i elegancko. Na razie męczę te mecze na jakichś streamach, ale na resztę spotkań trzeba do wuja podjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech juz to wygraja a nie podniecaja sie, ze są w półfinale. Lepiej trafic na Niemców i ich spokojnie ograc niz na Francje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jakieś menelstwo gwizdało podczas wykonywania hymnu rosyjskiego, a także podczas zagrywek rosyjskich zawodników, prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Dwa sety wyraźnie olane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...