Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BlackBishop

Katowice - parking na tydzień

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie - ile pi * drzwi będzie kosztowała przyjemność zostawienia auta na tydzień w Katowicach (raczej w centrum a nie na zadupiu typu Pyrzowice :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zostawić np. pod gwiazdami, myślę, że nic nie powinno się stać. Ogólnie to nie wiem czy gdzieś lecisz czy nie, jak masz wylot z Pyrzowic, to wszyscy okoliczni mieszkańcy udostępniają swoje podwórko na parking. Zostawiasz auto, bierzesz kluczyki ze sobą, tydzień parkowania 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysy na lakierze i wybite szyby gratis :D

Ja mam parking dla Dwóch bloków i nic się tam nikomu nie dzieje, zamknięty w podwórzu. Sąsiad trzyma nowe bmw 5 i x3 od roku, auta całe. A jak się boisz to stawiasz obok bo siedzibą firmy, która robi monitoringi i zabezpieczenia i masz 2-3 kamery wycelowane w auto cały czas :-)

Serio, goście mają ze 30 kamer dookoła budynku.

 

Kolega mówił o gwiazdach :D, no to tam bym nie zostawiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parking dla Dwóch bloków i nic się tam nikomu nie dzieje, zamknięty w podwórzu. Sąsiad trzyma nowe bmw 5 i x3 od roku, auta całe. A jak się boisz to stawiasz obok bo siedzibą firmy, która robi monitoringi i zabezpieczenia i masz 2-3 kamery wycelowane w auto cały czas :-)

Serio, goście mają ze 30 kamer dookoła budynku.

 

Kolega mówił o gwiazdach :D, no to tam bym nie zostawiał...

 

Na gwiazdach czy na kukurydzach kolo po pijaku wyrzucił meblościankę która zaparkowała na tikaczu? :E

A generalnie to w ścisłym centrum masz obok dworca PKP/Galerii Katowickiej a na plecach Poczty Polskiej jakiś tam parking strzeżony.

Zostawienie auta w jakimś spokojnym miejscu to też nie głupi pomysł, byle by nie na Załężu czy innej "wesołej" dzielnicy.

A Pyrzowice to generalnie spory kawałek od Kato, zerknij na mapę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Może na podziemnym parkingu w Altusie? Nie wiem tylko jak tam z cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na podziemnym parkingu w Altusie? Nie wiem tylko jak tam z cenami.

Drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lecisz z Pyrzowic to tanio idzie zostawiać na prywatnych parkingach przy lotnisku . Zostawiasz auto i właściciel cię zawozi zarówno przy odlocie jak i przy przylocie . Moi rodzice zawsze tak zostawiają jak lecą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lecisz z Pyrzowic to tanio idzie zostawiać na prywatnych parkingach przy lotnisku . Zostawiasz auto i właściciel cię zawozi zarówno przy odlocie jak i przy przylocie . Moi rodzice zawsze tak zostawiają jak lecą .

Możesz podesłać kontakt do jakiejś sprawdzonej osoby na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie lecę samolotem - tam to za tydzień biorą 150zł - przeżyłbym pewnie

muszę się dostać do Katowic z plecakiem, torbą, rowerem i chgw jeszcze czym - a PKP rozważam jako ostateczność :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...