Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MichaelAir

Szpital TVN - pytanie dotyczące obsady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że proszę o poważme potraktowanie tego tematu. Sprawa wydaje się być dość nietypowa. Mianowicie chodzi o pewną osobę grającą pacjentkę (Justynę Michalską) w odcinku nr 236. Oglądając ten odcinek miałem nieodparte wrażenie, że przypomina mi ona kogoś, kogo wcześniej już spotkałem. Teraz chciałbym się z nią skontaktować i wyjaśnić tę sprawę. Problem jest taki, że nie pamiętam jej imienia i nazwiska, a te dane podane w "serialu" zapewne nie są prawdziwe. Jeśli chodzi o wiek, to może być w zbliżonym do tego, który jest przypisany dla tej pacjentki we wspomnianym wyżej "serialu".

Poniżej zamieszczam link to odcinka. Jak już wyżej wspomniałem - proszę o poważne potraktowanie tego wątku.

 

http://player.pl/seriale-online/szpital-odcinki,1171/odcinek-236,S00E236,32397.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawę powinieneś zgłosić Malanowskiemu, ewentualnie CSI - na pewno namierzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie napisz do Tomka z W11 może coś zdziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, guys, żarty żartami, ale to nic nie w nosi do tematu. Rozumiem, że w tej sytuacji Panowie wyżej nie są w stanie pomóc, być może mają swoje powody. Jednakże liczę na to, że być może znajdzie się ktoś, kto byłby w stanie zasugerować jakieś sensowne rozwiązanie. Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Nigdzie nie widać, aby nazwiska były publikowane.

TVn też Ci go nie da.

 

Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zack_

Spodziewałem się, że ktoś prędzej czy później tak napisze :D Jak brzmi popularne porzekadło - nie potwierdzam, nie zaprzeczam. A tak poważnie, to walory czysto estetyczne ta dziewczyna niewątpliwie posiada, ale głównie chodzi mi po prostu o wyjaśnienie sprawy, o której pisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może napisz na Spotted Szpital Tvn ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim czymś z reguły grają studenci szkół teatralnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim czymś z reguły grają studenci szkół teatralnych.

 

Dzięki za podrzucenie kierunku. Masz na myśli coś konkretniejszego?

 

psychofan :question:

 

Psychofan czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podrzucenie kierunku. Masz na myśli coś konkretniejszego?

Jeżeli zdjęcia kręcone w Warszawie, to studenci ze szkół warszawskich, jeśli kręcone na Śląsku, to studenci z Sosnowca itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stop klatka.

print screen

wydruk billboardu.

pocięcie billboardu na kawałki.

rozdania kawałków znajomym.

ustawienie całości (tak jak na trybunach na meczach, tylko tutaj przyczepić kijki, od małego do długiego, stworzy się ściana) pod siedzibą tvn, potem na jakimś dużym rynku.

Profit, albo się sama odezwie albo jakaś telewizja zrobi szum że „romeo szuka julii” itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdjęcia kręcone w Warszawie, to studenci ze szkół warszawskich, jeśli kręcone na Śląsku, to studenci z Sosnowca itd.

Z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że kręcą w Krakowie. Nawet się dobrze złożyło, bo tamtejsza szkoła udostępnia nawet dane studentów ze zdjęciami (nie wszystkie to robią). Niestety, poszukiwania tam nie przyniosły oczekiwanych rezultatów...

 

stop klatka.

print screen

wydruk billboardu.

pocięcie billboardu na kawałki.

rozdania kawałków znajomym.

ustawienie całości (tak jak na trybunach na meczach, tylko tutaj przyczepić kijki, od małego do długiego, stworzy się ściana) pod siedzibą tvn, potem na jakimś dużym rynku.

Profit, albo się sama odezwie albo jakaś telewizja zrobi szum że „romeo szuka julii” itd.

Najprędzej TVN by zrobiła szum. Oni zawsze potrafią zrobić szum z niczego i skutecznie manipulować informacjami. A ja przecież działam w słusznej sprawie.

 

Wy się śmiejecie ale wnukom będzie opowiadał jak babcię znalazł w TVN.

Nie wiem czy byłby to powód do dumy. O ile by wtedy jeszcze istniał twór taki, jak TVN.

Tak czy inaczej, dzięki za pomoc. Będę szukał dalej. Zobaczymy, z jakim skutkiem. Jednak jeśli jeszcze ktoś by miał jakiś pomysł, który mógłby coś wnieść do sprawy, na coś naprowadzić, to oczywiście byłbym wdzięczny za podzielenie się owym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób stopklatkę i użyj wyszukiwania obrazem Google. Może jest w jakichś bazach modelek/hostess ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie ale wnukom będzie opowiadał jak babcię znalazł w TVN.

 

Przez 10 sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skaszani tę opowieść..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma w napisach końcowych imienia i nazwiska? Musi być

No właśnie nie ma. Jak na złość, chciałoby się powiedzieć. Podają tylko kilka nazwisk występujących tam aktorów, ale akurat tego poszukiwanego nie widać.

 

Zrób stopklatkę i użyj wyszukiwania obrazem Google. Może jest w jakichś bazach modelek/hostess ;)

Bardzo dobry pomysł. Oczywiście niezwłocznie po przeczytaniu tego tak też zrobiłem, jednak znów bez efektów. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Całe szczęście. Ja bym poszedł jeszcze dalej - zlikwidował te RODy, które są w dobrych lokalizacjach i pobudował tam osiedla. 
    • Jestem bardzo na nie. Wymęczyłem się do połowy drugiego odcinka. [uwaga, lekkie spoilery] To nie jest serial, to jest zestaw przydługich teledysków z losowymi scenami mającymi tylko zaakcentować charakterystyczne elementy z gier. Tępa jak maszynka do golenia z promocji na aliexpress laska wychodzi ze swojej nory, w której jej klan spędził ostatnie kilkaset lat, ot tak sobie i nagle to wywołuje heheheszki na całego, bo joj, ma niebieski kostium! Mimo że zachowuje się jak upośledzona, nic kompletnie nic jej nie zagraża na ziejącym promieniowaniem, wypełnionym szkieletami i mutantami terenie. Wielki rycerz Braterstwa Stali ma problemy z wielkim, zmutowanym misiem, ale na szczęście jego giermek załatwia misia jednym strzałem ze starożytnego rewolweru. Przed genetycznym laboratorium stoją wieżyczki gatlinga, ale nie są w stanie trafić w szybko idącego przed nimi staruszka.  Scenariusz tego dzieła jest tak prosty, że gierki, na które przecież narzekano, przy nim są historiami wartymi nagród literackich. Całość wypełniona jest stereotypowymi "dads jokes". Mimo że serial jest wypełniony zwłokami, mutantami, nie ma żadnego zagrożenia, nawet nikt nie udaje że cokolwiek tępej głównej bohaterce może się przydarzyć. Żarcik za żarcikiem i tyle.  Dobitnie to przypomina, że jedynym powodem produkcji jest przyciągnięcie więcej ludzi do prime poprzez maksymalne uproszczenie wszystkiego, co można uprościć. Można obejrzeć...tylko po co?
    • Nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy 😆
    • Ubi + i po problemie, dla mnie to gra na jeden raz wiec nawet zeby absolutnie pelna wersja kosztowala 250zl i tak bym wzial +.
    • Gsync dalej ssie, migotanie w Alan Wake 2 dalej takie samo. W sumie przy ponad 70+ FPS nie widzę już rozrywania obrazu, wady wzroku mają swoje plusy  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...