Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zbychu99

Dobra/tania płyta na Z97 do OC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak w temacie. Żeby nie przepłacać za nazwy, etykiety itp. Dobry sprzęt, tani (ale nie bubel) do OC na Z97. Proszę o przykłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio dobrze to używane z87 - za 250-350zł dostać czsem idzie perełki w stylu oc formuli matx czy hero asusa.

Do haswella wystarczy a na kolejna gen można sobie kupić nowe mobo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet to 500-600zł. Nie dla mnie bo ja mam to co w stopce ale składam inny zestaw. 500-600zł co nie znaczy, że chciałbym wydać wszystko. Napisałem tanio bo mój asus tani nie był (przynajmniej dla mnie)- i uważam, że mógłbym kupić tańszą płytę oferującą to samo ;) Składam zestaw na i5-4690k + jakieś mobo najlepiej na z97 coby dało się wykręcić procka na 4.5GHz. Nie chcę przepłacać za pierdoły jakieś dodatkowe ;) Dobre mobo coby spokojnie można podkręcać (no chyba że trafię na słabe cpu). Dobre/tanie = adekwatna cena do możliwości i osiągów. Nie chcę zapłacić za jakieś fajerwerki nikomu prawie nie potrzebne. Preferowałbym coś asus/msi/asrock - ze względu na zwrot kasy jeśli zakupię razem z prockiem "k".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...