Skocz do zawartości
zaodrze244

GTX 680 MSI TWIN FROZR III

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Sprawdzilem teraz. Pad ma wymaganie 5V i 1.5A, wiec juz taka ladowarka wystarczy.  Co do Hz na oledzie po hdmi 2.1 w standardzie wyswietla w 4k@60Hz. A juz w zakresie dostepnych Hz pokazuje wszystko.
    • Wczoraj walnąłem się z ceną gazu. Ta rynkowa jednak jest w miarę ok. Dobiła tylko chwilowo do 80gr za 1kWh   Ale spadła już na okolice 50gr za kWh. Czyli jak wyjmiesz z kotła gazowego 100% to pompa ciepła z COP 2 wyjdzie identycznie w utrzymaniu. Ale średnie COP pompy będzie ponad te 2 więc nie ma opcji aby gaz dogonił kosztami pompę ciepła. Kociół gazowy wpięty pod grzejniki, puszczony na około 50*C na wyjściu u somsiada zjada 2x więcej gazu mimo iż ma nastawioną temperaturę 20*C a ja 22*C. Budynek szregowy więc nie potrafię tego do końća wyutłumaczyć. Nawet jak w tym roku napaliłem w kominku może z 5-7 razy. Końcówkę drewna dopaliłem na minimalnym wkładzie.  Somsiad nie pali w kominku bo ma nowy.  Jeszcze nawet jednego pieńka drewna od 2 lat tam nie wsadził. Oszczędza może sprzęt  
    • A tak myślę, że skoro mam tyle wariantów na ładowarce to chyba nie ma znaczenia - kontroler sam chyba się zaadaptuje do ładowarki? Aż tak się sypią? 😮 Oby nie.   Też tak myślę, że za bardzo się przyjmuję. Jak to ma niby usmażyć mi pada?
    • od tufa np https://www.techpowerup.com/vgabios/234020/zotac-rtx3080ti-12288-210420 najlepszy na szybko znaleziony
    • Przesmyk ma 100km szerokości. Umocnienia trzeba mieć z czego postawić i kim utrzymać. Ukraina będzie miała daleko sięgającą precyzyjną artylerię, może MRLSy czy lotnictwo, wyczyścić pole żeby zdobyć przyczółek. Potem iść na Teodozję/Primorskij żeby odciąż dostawy droga lądową z Rosji. Nie trzeba odbijać całego Krymu, robić walk miejskich - odciąć zaopatrzenie militarne i powoli wykrwawiać kacapskie złogi. To będzie bardzo trudne i musi być zaplanowane z głową. Ukraińcy będą się tym martwić dopiero jak oczyszczą resztę kraju czyli za wiele miesięcy.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...