Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Momos1

Codegen w poezji...

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz to ci mojego wysle za darmoche i sobie sprzedasz, pokryjesz koszty transportu ;)

DOBRA! Chętne się nim pobawie :P.. kontakt na PM ;)

 

Słuchajcie. Mam zasiłkę FEEL 300W. Tyle wiem :]

Jutro przyjdzie moja NF7 rev.2 Póki co poleży na szafie, dopóki kaski na pamięci nie nazbieram. Ale pytanie takie. Czy z ztym FEELem warto coś kombinować na tej płycie z jakimkolwiek OC? Chodzi mi o zmianę samego FSB, bez napięcia.

Warto.. jak lubisz efekty dźwiękowe i świetlne, oraz buchające płomienie to serdecznie polecam :D

 

Tzn, będzie to coś takiego:

NF7, Sempron 2.2+ (mam cichą nadzieję póścić go na realne 2.0, ale to już  po wymianie zasilacza), 512 jakiś dobry ramów, GF3ti 200 i VGA Silencer rev3, 2 dyski i ngrywarka CDRW. Na usb drukarka i modem Neo :D

do normalnej pracy wystarczy.. ALE NIE DO O/C ! :D Chyba że.. (patrz wyżej :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Codegeny to się Wibry pytajcie...:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do normalnej pracy wystarczy.. ALE NIE DO O/C ! :D Chyba że.. (patrz wyżej :E)

Jeśli do normalnej starczy to luz. Póki co zadowole się standardem. A jak wpadnie trochę kasy to się pomyśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te codeshity sa poprostu zabójcze. Moze upchne go koledze ktory ma jakiegos noname 200 lub 250W. P III 600MHz Geforce4 250/300 i 192 ram, kiedys podkrecalismy go do 700Mhz i tak chodzil ze 5 miechów ze stara Nvidia vanta 16mb, gdy kupilismy geforca ko 15 minutach grania w ylejaka gierke z 3d wylanczala sie. Obnizylismy taktowanie do 600mhz i wszystko dziala. Myslicie ze byla to wina zasilki ? Jak bym kupywal tego Modecoma lub Fortrona to bym go moze mu dal tego Codegena w zamian za tego jego starego (wiatraczek sie przyda), myslalem jeszcze zeby dac go na cele charytatywne ale pewnie go nie zechca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych codegenach nawet wiatrak jest zjebany - chyba, ze sie go pusci na +5v ew +7v

 

edit:

(..)Moze upchne go koledze(...)

kolegow chcesz obrocic przeciwko sobie :E tesciowej, to jeszcze, ale koledze :hmm::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym go puscil pod USB, mam akurat kabel bo mi sie myszka stara popsula a byla na usb. Bardzo przydatna rzecz takie kabelek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam kompa takiego jak w sygnaturce. Mam wlozone 4 karty do PCI. I chce kupic 2 neony z allegro i 2 wiatraczki, czy ten codegen to uciagnie ?

 

Dżizys... doświadczamy cudu chyba, że jeszcze działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem cudotwórcą chyba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawac pokłony dla mojego Codegena prosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po ile by poszedl codi 400 w :hmm::E

a jaka różnica każdy codi to pewnie to samo tylko inne naklejki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem ci iż jest to naprawde cudem że na takim sprzęcie on jeszcze ciągnie :E ... założe się ża jak dołożysz jakiegoś wiatraczka, nie daj boże neonka, to zasiłka z kompem poleci fpistu :E

no wlasnie..wsadzil go moj kolega do p4 3,8ghz 2x1gb ram elixirow do tego 2 napedy cd/dvd i nagrywara dvd 4 wentylatory 2 z tylu budy 2 z boku w sciance...noi odpalamy..buuuuuuuum :o:mad2: no i po codusiu :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

escalade1 dzieki za słowa otuchy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..wsadzil go moj kolega do p4 3,8ghz 2x1gb ram elixirow do tego 2 napedy cd/dvd i nagrywara dvd 4 wentylatory 2 z tylu budy 2 z boku w sciance...noi odpalamy..buuuuuuuum :o  :mad2: no i po codusiu :mad2:

na jego miejscu bym sie cieszyl, ze tylko zasilacz, normalnie coraz lespze zabezpieczenia robia w tych codegenach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bież Modecom Feel. Za 20 zł więcej masz Modecom 350 GTF. Jest znacznie lepszy.

 

możesz powiedzieć dlczego tak uważasz ??

 

tylko bez odp w stylu - bo to Modecom GTF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Mam zasiłkę FEEL 300W. Tyle wiem

Jutro przyjdzie moja NF7 rev.2 Póki co poleży na szafie, dopóki kaski na pamięci nie nazbieram. Ale pytanie takie. Czy z ztym FEELem warto coś kombinować na tej płycie z jakimkolwiek OC? Chodzi mi o zmianę samego FSB, bez napięcia.

 

 

Warto.. jak lubisz efekty dźwiękowe i świetlne, oraz buchające płomienie to serdecznie polecam :D

 

 

 

Tzn, będzie to coś takiego:

NF7, Sempron 2.2+ (mam cichą nadzieję póścić go na realne 2.0, ale to już  po wymianie zasilacza), 512 jakiś dobry ramów, GF3ti 200 i VGA Silencer rev3, 2 dyski i ngrywarka CDRW. Na usb drukarka i modem Neo

 

 

do normalnej pracy wystarczy.. ALE NIE DO O/C ! :D Chyba że.. (patrz wyżej :E)

 

 

 

Zależy jaki to Fell.

 

Jeżeli to Fell ESP-300 ATX to może i ryzykujesz przy OC, chociaż kumpel ma na takim zasilaczu Bartona 2800+, FX5200 Ultimate podkreconego na 300/550, HDD 120 GB, DVD-RW i dwie kości DDR 400.

 

ten Fell ESP-300 ATX ma realnie 230 - 240 W.

 

znacznie nowszymi konstrukcyjnie i lepszymi zasilaczami Fella są modele LC-B, które są niewiele gorsze od Modecomów GTF.

 

Sam mam Fella LC-B 350 i jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, panowie eksperci. Mam FEEL 300W Model: ESP-300ATXSP4. Uciągnie to NF7, Semprona 2.2+, GF3ti, 512 ramu, chłodzenie vga silencer, 2 dyski i CDRW? Czy może lepiej wsadzić Codegena 350W? Czy to jeden pies?

 

Edit: Nie bedę ryzykował z OC. Chodzi mi o to czy wytrzyma ten szajs taki zestaw. Później, jak uzbieram jakąs kasę, to kupie porządny zasilacz do OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego kompa, to modecom 350 gtf ( 99 zl w komputroniku )

lub cos z allegro - fortron 300/350 w poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj codegen przezyl 2ghz semprona, 256henków 2.9V, gf256, dysk, si-di er-wó, no i abita nf7 ;) do czasu az zaczalem obic chyba 235fsb :E padl.... razem z plytką.... teraz mam modecoma 350gtf i niczego sie nie boje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedys mialem Codegena 300 ale nagle podczas uzywania w srodowisku windows odmowil posluszenstwa i juz nie wstal. Dobrze, ze nie pociagna za coba nic innego. Teraz Chieftec radzi sobie dobrze :)

 

Pozdro

mialem podobnie, dysk pamieci i mobo do wymiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...