Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

losdamianos

Wiecie co mnie wkurza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ze jak czytam artykul i na dole mam czasem podane zrodlo to nie moge w nie kliknac i musze googlowac NAZWA PORTALU + haslo.

Kochany PCLABIE naprawde nie staniesz sie biedniejszy jezeli pozwolisz uzytkownikom klikac w miejsca gdzie te aktualnosci faktycznie mialy miejsce, przemysl to a w zamian moze od czasu do czasu w reklame klikne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

Albo chociaż zmienić kolor którym napisane są źródła, bo ten jawnie sugeruje że jest to hiperłącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza stawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

 

3tgiag.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@losdamianos

Ale to nie jest żaden problem techniczny. Problem jest w tym, że nie każdemu newsmanowi się chce wstawiać linki do źródła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@losdamianos

Ale to nie jest żaden problem techniczny. Problem jest w tym, że nie każdemu newsmanowi się chce wstawiać linki do źródła ;)

 

Ale to jest dobry sposób by ktoś wyzej im o tym przypominał ;)

 

Od kiedy googluje będąc zalogowanym reklamy zdarza mi się klikać bo są na temat.

Co się wogóle nie zdarzało przez minione lata np. dzięki reklamie dowiedziałem się o istnieniu Xamarin

Wyświetla mi sporo stron tematycznych(C++, AVR, ARM) - pewnie na podstawie wyszukiwania. Dziwne że bielizny mi nie rekalmuje, bardzo dziwne :)

Lub conajmniej brzoskwinek.

W okresie oglądania reklam z lat 80(głównie Apple) pojawiały się reklamy tu i ówdzie jaki to wspaniały jest Macintosh z 10" ekranem CRT :D

Natomiast po zmianie maszyny - bez logowania w tym samym miejscu wyświetlały się rekalmy Lidla..

 

Na labie widuje reklamy z onetu pewnie za pośrednictwem onetu są sprzedawane(czy raczej promują serwis matke), raczej nie klikne bo są to reklamy gier i raczej google nie ma na to wpływu ;)

Natomiast paradoksalnie - do czego lab zmusza sprawia że w reklamach częsciej będą się pojawiać strony źródłowe których poszukujesz i (ale to domniemuje) kolejnosć w wynikach wyszukiwania również się zmieni. Więc lab zmuszaniem do używania szukajki(dowolnej) - zmniejsza swoją pozycje w szukajce pewnie nie tylko indywidualnie ale globalne pozycjonowanie.

 

Więc... jeśli dobrze kombinuje - Twój postulat losdamianos ma sens.

Zakaz linkowania konkurencji - a jedynie wspominanie o niej również sprawia że się googluje konkurencje więc również obniża pozycjonowanie pclaba zwiększając pozycjonowanie konkurencji na którą z googla ludzie klikaja(zagranicznej czy polskiej ale zawsze PC reviews, news itd)

Klikając bezpośrednio z laba - google nie miało by na temat klikania wiedzy.

 

(szczerze to mnie ani ziębi ani parzy problem linków, ale mysle że jest to godne przemyślenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza, że forumowicze nawet Ci z tysiącami postów nie potrafią nazwać tematu adekwatnie do treści jaką zawiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na ten przykład zastanawia co będzie wcześniej - łatka na to:

post-58508-141364528426_thumb.jpg

(efekt ignorowania + skalowanie)

Czy nowa wersja admin... forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Ze jak czytam artykul i na dole mam czasem podane zrodlo to nie moge w nie kliknac i musze googlowac NAZWA PORTALU + haslo.

Kochany PCLABIE naprawde nie staniesz sie biedniejszy jezeli pozwolisz uzytkownikom klikac w miejsca gdzie te aktualnosci faktycznie mialy miejsce, przemysl to a w zamian moze od czasu do czasu w reklame klikne !

i tak ostatnio o czym by nie pisali, to najczęściej podają źródlo jako onet.pl, onet.pl gry, ew. softonet.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza, że forumowicze nawet Ci z tysiącami postów nie potrafią nazwać tematu adekwatnie do treści jaką zawiera.

problem w tym nietopyrzu ze gdyby tytul tematu byl bardziej tresciwy to nikt by do niego nie zajrzal i to mnie wkurza..

pila sobie awansowal i zbytnio go juz pclab nie obchodzi zycze mu jak najlepiej.

Tweaka juz dawno nie ma ciezko o portal ktory by mial w powazaniu swoich uzytkownikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam, kiedyś o tym marudziłem (przy okazji jakiegoś innego faila newsmana). Przez chwilę (zdaje się) było ok. Potem wróciło to, co teraz, czyli brak linków. Tak jakby ktoś się bał, że ojejejeju jeszcze jakiś czytelnik kliknie na konkurencję i okaże się, że wiadomości na pclabie to przekopiowane (czasami źle) wiadomości z innych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym nietopyrzu ze gdyby tytul tematu byl bardziej tresciwy to nikt by do niego nie zajrzal i to mnie wkurza..

 

pila sobie awansowal i zbytnio go juz pclab nie obchodzi zycze mu jak najlepiej.

 

Tweaka juz dawno nie ma ciezko o portal ktory by mial w powazaniu swoich uzytkownikow

To lepiej zaryzykować trafieniem tematu do śmietnika ;)?

 

Jest focus. Widać, że mu zależy, ale życie depcze wyobraźnie :/.

 

Problem w tym, że użytkownicy mają w poważaniu wszystko i wszystkich. Jakaś straszliwa nienawiść w narodzie panuje. Wystarczy, że z kimś się nie zgadzamy i już jest powód do inwektyw. To mnie wkurza - brak wyobraźni, zrozumienia, chamstwo, braki w wychowaniu, braki autorytetów. Czy tak samo jest za granicą? Chyba tylko za wschodnią.

 

Jeżeli dobrze pamiętam, kiedyś o tym marudziłem (przy okazji jakiegoś innego faila newsmana). Przez chwilę (zdaje się) było ok. Potem wróciło to, co teraz, czyli brak linków. Tak jakby ktoś się bał, że ojejejeju jeszcze jakiś czytelnik kliknie na konkurencję i okaże się, że wiadomości na pclabie to przekopiowane (czasami źle) wiadomości z innych źródeł.

Proponuję Ciebie na nowego newsmana. Serio! Piszesz z sensem na tematy, na których się znasz i co ważniejsze będziemy mieli wreszcie nowinki z linkami :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proponuję Ciebie na nowego newsmana. Serio! Piszesz z sensem na tematy, na których się znasz i co ważniejsze będziemy mieli wreszcie nowinki z linkami :>.

 

 

Ja wiem, że Jagular pisze dobrze i (co najważniejsze) z sensem. Obawiam się tylko, że po jego przygodzie z moderką na tym forum jego ochota na to, tudzież chęć wzięcia udziału w rozwój wortalu będzie równała się zeru. Nad czym bardzo ubolewam, ale czemu się całkowicie nie dziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Jagular pisze dobrze i (co najważniejsze) z sensem. Obawiam się tylko, że po jego przygodzie z moderką na tym forum jego ochota na to, tudzież chęć wzięcia udziału w rozwój wortalu będzie równała się zeru. Nad czym bardzo ubolewam, ale czemu się całkowicie nie dziwię.

Eeeeee to zupełnie inna przygoda byłaby i co ważniejsze intratna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee to zupełnie inna przygoda byłaby i co ważniejsze intratna.

 

 

Dostałby darmową skrzynkę z domeną pclab.pl :hmm:

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Popieram autora tematu.

 

Czy tak ciężko podlinkować źródło? Chciałbym wiedzieć ile z tego co piszecie jest prawdą, ile w tym twórczości własnej a ile CTRL+C, CTRL+V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ciebie na nowego newsmana. Serio! Piszesz z sensem na tematy, na których się znasz i co ważniejsze będziemy mieli wreszcie nowinki z linkami :>.

Wyczuwam atak ironii :cool:

Eeeeee to zupełnie inna przygoda byłaby i co ważniejsze intratna.

Jak intratna (omińmy moją osobę i podejdźmy do tematu ogólnie)? Ile dostaje za newsa (w tym przypadku nie ma chyba zależności objętości do zarobku) statystyczny polski ktosiek kompilujący tego newsa z wiadomości na innym portalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak intratna (omińmy moją osobę i podejdźmy do tematu ogólnie)? Ile dostaje za newsa (w tym przypadku nie ma chyba zależności objętości do zarobku) statystyczny polski ktosiek kompilujący tego newsa z wiadomości na innym portalu?

W przypadku tego portalu (nie wiem jak u konkurencji) nie ma stałej stawki za newsa. Każdy jest rozpatrywany indywidualnie, często objętościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziałam w temacie tych źródeł.

 

PS. Newsmanów wciąż szukamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ważniejsze będziemy mieli wreszcie nowinki z linkami :>.

A to nie ma takich? :E

Proponuję przejrzeć dokładnie, a nie wybiórczo. :>

 

Problem jest w tym, że nie każdemu newsmanowi się chce wstawiać linki do źródła ;)

Ja bym dodał jeszcze zapominalstwo. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziałam w temacie tych źródeł.

 

PS. Newsmanów wciąż szukamy :)

 

Facebook facebook facebook. Zlajkowanie 10 serwisów UK/US + znajomość języka = +9 do szans [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam atak ironii :cool:

 

Jak intratna (omińmy moją osobę i podejdźmy do tematu ogólnie)? Ile dostaje za newsa (w tym przypadku nie ma chyba zależności objętości do zarobku) statystyczny polski ktosiek kompilujący tego newsa z wiadomości na innym portalu?

Nie do końca ;)

 

Ja nie obliczam stawek, więc się nie wypowiem, ale chyba da się zarobić, skoro niektórzy tyle lat już pisują.

 

A to nie ma takich? :E

Proponuję przejrzeć dokładnie, a nie wybiórczo. :>

...

Nie czytasz między wierszami. Chciałem jakoś kota zachęcić do działania. Twoje newsy akurat bardzo lubię, bo nie dość że są merytoryczne, widać zainteresowanie tematem, to jeszcze autorskie do bólu. Bardzo fanie, że mamy takiego eksperta od gier. Jag mógłby stać się takim od grafiki i monitorów :).

 

...

PS. Newsmanów wciąż szukamy :)

Najciemniej pod latarnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obliczam stawek, więc się nie wypowiem, ale chyba da się zarobić, skoro niektórzy tyle lat już pisują.

Jak piszesz dużo i szybko to da się zarobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...