Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

d4rK_7

Laptop na studia inżynierskie max 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

1) Kwota przeznaczona na zakup: max 2000zł

 

2) Rozmiar matrycy: 15,6

 

3) Główne zastosowanie: programy inżynierskie na uczelnie. Z takich najbardziej wymagających to AutoCad i Inventor.

 

4) Miejsce użytkowania: głównie uczelnia gdzyż w domu posiadam całkiem porządnego pc'ta.

 

5) Wymagania specjalne: mile widziana matowa matryca, ale nie jest to obowiązek

 

6) System operacyjny: Win7 aczokolwiek nie wiem jak jest z instalacją systemu na laptopie, bo nie robiłem formata na czymś innym niż PC.Czytałem gdzieś w jakimś artykule chyba na pclabie, że instalacja sterowników bywa kłopotliwa i często producenci nie dołączają płyty ze sterownikami czy to prawda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko, że błyszczący ekran do, którego nie jestem za bardzo przekanonany. Laptopa będę używał głównie na uczelni gdzie oświetlenie jest dobre czy to od lamp czy to od słońca dlatego przydało, by się coś z matowym ekranem. Gdyby nie to to faktycznie zdecydował bym się na któregoś lenovo g510 lub g510H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych ten.

Do AutoCad'a i Inventora musi być klawiatura numeryczna, w miarę wydajne CPU i matowa matryca o dużej rozdzielczością. (Bez niej praca w tych programach to katorga)

Jeśli jesteś studentem to zapytaj na uczelni czy możesz dostać Windowsa za darmo z MSDNAA. Jeżeli tak to szukaj lapka bez systemu. :)

A może używany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...