Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArcziR2D2

OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem wszystko jak napisałeś niestety Win7 nadal nie widzi pamięci urządzenia... w menedzeże urządzenie widnieje już jako android phone. W wśród podłączonych dysków nie ma pamięci urządzenia... masakra jakaś... :/

 

edit

no i mam kolejny problem... jak podłączam One kablem do kompa to dioda tylko mignie na zielono i nic się nie dzieje. jak podłączę ładowarkę jest to samo, nie ładuje się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakichś opcji dla pamięci?

Jest chyba taki program Android Phone Manager czy coś w tym stylu.

Próbowałeś zewnętrznym programem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha... problem rozwiązany. Podłączałem One przez USB 3.0 na przodzie budy, jak wpiąłem w 2.0 to zatrybiło wszystko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha... problem rozwiązany. Podłączałem One przez USB 3.0 na przodzie budy, jak wpiąłem w 2.0 to zatrybiło wszystko :E

A pomysleć, ze nowy sprzęt powinien być kompatybilny z USB 3.0 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomysleć, ze nowy sprzęt powinien być kompatybilny z USB 3.0 :E

To raczej chyba problem samego USB 3.0 które powinno być wstecznie kompatybilne, a nie sprzętu który jest na USB 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do ładowary, to są przejsciówki za grosze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz One już działa na USB 3.0 nie wiem czemu nie chciał wcześniej działać, może przez brak sterownika który mi podał Ziggy G&G

 

@ ja__ tak wiem, poźniej o tym pomyślałem i zaopatrzyłem się już w taką przejściówkę :)

 

 

Co do samego One to mam kilka pytań, jako że system który w nim jest w niewielkim stopniu przypomina to co było w SGS2 nie mogę znaleźć kilku rzeczy:

 

1. Czy da się i gdzie wyłączyć mogę ładowanie przez USB po podłączeniu do kompa?? w SGS2 było takie coś. Nie chcę aby bateria ładowała się po podłączeniu do kompa.

 

2. Mam pewien problem z kontaktami w tel. Póki co wydaje mi się że opcje personalizacji pod tym względem są dość ubogie, albo ja nie mogę znaleźć :P Kontakty odczytało mi z SIM a potem jak zalogowałem się na tel na konto google to zsynchronizowało mi kontakty z googla i teraz mam niektóre podwójne. Czy da się ustawić gdzieś tak aby czytał tylko z karty? poki co mam tylko w opcjach wyświetlanie kontaktów z konta google ale o dziwo nie zaimportowało mi wszystkich tylko połowę. A przy niektórych kontaktach numer tel jest dwa razy podany ( jeden z tel, drugi z google )

 

3. Jak dodać kolejne strony na głównym ekranie? :E w SGS2 wystarczyło dotknąć przycisku menu>strony>dodaj stronę ... tu tego nie ma :P

 

edit

jaką baterie ma One? li-ion? bo nie wiem czy robić formatowanie czy nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie formatować. Używać. Kart na ekranie masz tyle ile jest obecnie zajętych, chcesz więcej to przesuń jakieś ikony aplikacji w prawo i stworzy nową kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPO ma baterię li-poly - nie formujesz. nie trzeba.

 

Karty j/w, ale masz inne launchery jeśli chcesz i tam może będzie ta opcja.

 

Nie znalazłem opcji wyświetlania kontaktów tylko z SIM. Pewnie trzeba inny program do konaków :E

 

Nie ma opcji wyłączenia ładowania, ale to nie szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania 3 zaproszenia :

 

One - 64 GB Sandstone Black

 

ważne jeszcze 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki... ktoś ma jakieś dobre rady jak dobrze nałożyć szkiełko na wyświetlacz? :P jakieś triki żeby nic się nie dostało się pod szkiełko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką wiadomość, aby tu wkleić - proszę bardzo.

 

Witam.

Dostałem zaproszenie do kupna telefonu, jednak nie będę teraz go kupował. Natomiast zaproszenie jest ważne tylko 24 godziny, tj. do jutra 25.11 godziny 12:00. Dlatego właśnie chcę je oddać za darmo osobie, która chce ten telefon kupić. Proszę się skontaktować na priv w sprawie zaproszenia.

 

WAŻNE!

ZAPROSZENIE JEST WAŻNE TYLKO DO JUTRA DO GODZINY 12:00 WIĘC JEŻELI NIE JESTEŚ GOTOWY GO KUPIĆ OD RAZU, TO DAJ SZANSĘ INNYM.

 

Kontakt z Ziggy G&G

 

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie testuje swojego One i jestem zadowolony. Jest kilka niedociągnięć ale to da się poprawić np. domyślny odtwarzacz muzyki niezbyt dobrze działa ale o tym poźniej napiszę bo co innego mnie martwi. Chodzi o aparat. Czytałem recki tego tel i wszędzie było że robi bardzo ładne zdjęcia i w ogóle, tymczasem ja jestem nieco rozczarowany jakością zdjęć.

 

Na wielu zdjęciach występuje ziarnistość i to spora... zwłaszcza na zdjęciach robionych nocą a te wg testów One ma robić dobre.

Mam nadzieję że to kwestia ustawień aparatu, nie mogę sobie odpowiednio ich dobrać może ale to dlatego że fotograf ze mnie żaden :E

 

Żeby się nie rozpisywać dalej... zdjęcie zrobione rano jak wracałem z pracy, tryb nocny

http://www.tinypic.pl/olr2w2nt5lr1

 

tragedia po prostu... mój stary SGS2 robił lepsze zdjęcia

jakieś rady jak ustawić aparat?

 

a tu inne zdjęcie, również nie zachwyca...

http://www.tinypic.pl/byxfy0u9z7kf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem, chodzi o wiadomości MMS... nie działają na moim One, nie mogę ich odbierać, włączenie transmisji komórkowej nic nie zmienia. Ustawienia są raczej dobre - sprawdzałem na stronie orange.pl

 

Operator to Orange POP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...