Szanowny Użytkowniku,
Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.
Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.
Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:
- Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
- Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
- Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
- Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
- Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności
Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.
-
Liczba zawartości
125 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi dodane przez dyefox
-
-
Na ostatnim zdjeciu widac jakis brudek na rezie:P
Wentyle na gorze to xigmateki? Jakbys mogl tak ocenic od 1 do 5 czy na odleglosc bardzo rozniece kolorystycznie widac do zoltego plynnu w ukladzie.
Oploty zolte mialem kiedys ale poliestrowe u siebie. W UV swiecily zbytnio w kolor zieleni

-
Ostatnie zdjecie powala

-
Zastanwaialem sie kiedy ktos to przyczai ze np 2 tiberium sun'y sa

-
Najlepsze jest to gniazdko na scianie sklejone tasma

-
WitamPoszukuję jakieś ciekawej i wciągającej gry RPG. Ostatnie RPG które przykuło moją uwagę na dłużej był NWN 2 + dodatek W grach tego typu lubię mnogość uzbrojenia, zbroi itp. Myślałem też może o jakimś dobrym haken slashu ale ostatnio chyba nie wyszlo nic dobrego Może macie jakieś propozycje na co warto zwrócić uwagę. Tematyka oraz czasy kiedy się to rozgrywa dowolna
Jezeli luzno podejsc do tego RPG to Silent Storm polecam
-
Ostatnio wujo coś mi mówił o jakiejś wiekowej już grze strategicznej, która nie chce mu chodzić pod XP. Sprawdziłbym ją sam, ale nie pamiętam tytułu. Zaczynała się chyba jakoś na ku? Kumun? Kumulun?
Coś w tej dekolt. Wie może ktoś co to za tytuł dokładnie?a moze Cannon Folder?
-
4. Sacred
7. troche na Obliviona wyglada
12. Fallout chyba 1
13. Ratchet & Clank
14. Vampire The Masquerade: Redemption
15. Battlefield 1942
16. Need For Speed Hot Pursuit

Need For Speed Underground 2 / NFS8
w Gry
Napisano
Zwieksz detale cieni