Skocz do zawartości

Gonzo3211

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  14301
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Gonzo3211

 1. Miejmy nadzieję że bliżej niż dalej . Szacunkowy czas gry zobaczysz na profilu w dashboardzie.
 2. Tak więc ciężko wyrokować teraz czy coś zmienią czy nie. Też akurat tej gen nie grałem kiedyś więc dla mnie podwójnie nowa gra i również zamierzam zmolestować switcha w niej. Wszelkich nowości i zmian przez to nie wychwycę. W odświeżeniu ruby/sapphire: omega i alpha, dodali te mega ewolucje z nowych części, więc jakaś ingerencja była, ale jak pisałem kiedyś - przeszedłem całą grę bez tego i chyba raz czy dwa gra to wymusiła na graczu, wtedy nagle takie olśnienie że no ta, dodali tu mega ewo. Byłby steelbook już bym brał, a jakieś figurki zbierające kurz i miejsce to nie dla mnie, to poczekam
 3. https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/games Porównaj sobie co jest na pc a co xss. Skoro masz one s, to można chyba już grać przez xcloud w nowości.
 4. Mi niewiele brakło, ale żeby odblokować dopiero ten świat . Tzn. chwilka maksowania została, ale robiłem wszystko uczciwie tj. szukałem naklejek i gwiazdek, to chwilę schodzi. Dwa stemple przyznam że podejrzałem gdzie są, bo za chiny ludowe bym nie znalazł :O. Robiłem mapy po naście razy i nic. Na razie muszę tego joycona zrobić, wtedy mogę grać. U mnie też, ale tylko dlatego że nie ma co czekać na jakiekolwiek promki . Do tego na prawdę jestem ciekaw ulepszeń względem jedynki. Ta niestety zostawiła u mnie średnie pierwsze wrażenie i mimo że chciałbym dać drugą szansę, to już nie mogę, a tym bardziej że bliżej premiery dwójki, to nie ma już co chłostać jedynki. Nie oglądam spoilerów No tak, odświeżona, a co z nimi ma być? Tego dowiemy się po recenzjach . Ja raczej wezmę też na premierę lub chwilę po, właśnie z tego względu (stare poki), szkoda że nie ma steelbooka u nas, wtedy by poszedł preorder, a tak zobaczę.
 5. Dzięki, w takim razie kupię przy następnej okazji . Nie wiem co za kasztan ustawiał datę tej promocji. Rzuciłem okiem że do 23 września to 23, myślałem że cały dzień, a to było chwilę po północy z 22, chyba do 23 wrz. 00:59 czy jakoś tak. Dali by do 22 wrz. 23:59 i byłoby wiadomo, to nie . No nic, kolejkę gier mam ustawioną po sam czubek głowy, to i tak by nie było kiedy zagrać, nic się nie stało . Next time.
 6. Akurat chciałem zmieniać pastę w swoim pleju
×
×
 • Dodaj nową pozycję...