Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Cz4ki

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    259
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Cz4ki


  1. No jak wczoraj ten trailer pobrałem, tak oglądałem go chyba ze 30 razy :)

     

    Co do włosów Geralta - mi tam specjalnie nie przeszkadzało to, że miał włosy szarawe a nie śnieżnobiałe :)

     

    ps Muzyka też świetna, rzec by można że miażdży kule :E

    A skad pobrac trailer w wysokiej rozdzialce?


  2. Mi padła barbarka na 59 lvl-u :/

    Nie da się tego zareklamować.

    Bez sensu jest to, ze zeby zagrac na singlu potrzebny jest dostep do internetu. D2 to jedna z moich ulubionych gier, a D3 zdazylo mi sie znudzic w ciagu 2 tygodni, zaczalem grac na HC, a tu taki psikus. Mam nadzieje, ze dodatek cos zmieni w tej kwestii.


  3. Ok, w wywiadach na mtv tworcy mowili, ze nie zmieniadiablo na mroczniejsze i projekt zostaje taki jaki jest.

    Co do nekromanty.... gosciu sie zapytal o nekromante a tworcy powiedzieli tak " Jezeli grales w " Diablo II " to jakie ma to dla ciebie znaczenie ? "

     

    Ano dla mnie ma takie znaczenie, że grałem ta postacią bardzo długo PvP i chciałbym ją zobaczyć w D3 :mad:

    I mogliby zmienić trochę, bo wygląda jak nie Diablo...


  4. Coś, ostatnio cicho, żadnych newsów, ostatnio tylko parę screenów nowych. :kwasny: Bashiok wypowiadał się na temat czy grac w single czy nie i o obrażeniach:

    „Dla ludzi, którzy sięgnęli po Diablo 2, jednym z logicznych tego następstw było dołączenie do społeczności Battle.net. I nie zawsze było to pozytywne doświadczenie.

     

    Większość ludzi, w tym ja, zaraz po powrocie do domu instalowali grę i w nią grali. Po paru tygodniach lub miesiącach, ci ludzie ukończyli grę, może nawet kilka razy, mieli z tego masę radości, a mimo to grali dalej, starali się znaleźć lepsze przedmioty.

     

    Któregoś dnia, podczas uruchamiania gry, spostrzegli przycisk „Battle.net” i postanowili na niego kliknąć... i, nie było tam ich postaci. Musieli zaczynać od początku. Każdy z nas chętnie grałby na Battle.necie (w grach zabezpieczonych hasłem, jeśli byłoby to konieczne) po to, by mieć możliwość gry online/handlu z innymi swoją postacią. To tak jak zmarnować kupę czasu tylko po to, by znaleźć właściwą grę, którą jest gra na Battle.necie.

     

    Podczas gdy „zaczynanie od początku” jest czymś, przez co niemal każdy gracz Diablo 2 musi przejść, brak wyświetlających się na ekranie instrukcji czy wskazówek jakie są różnice pomiędzy grą single a grą na Battle.necie, pozostawia niesmak.

     

    Aby uniknąć tego rodzaju sytuacji, będziemy się starali znaleźć sposób, by zachęcić do tworzenia przede wszystkim postaci na Battle.net.”

     

    „Nie chcemy, żeby podczas walki z bossem, na modelu pojawiały się tylko grafiki ran. Mogłoby to nie pasować do przeciwnika, na przykład podczas walki z mniejszym bossem, albo takim, który ma niesymetryczną sylwetkę, albo mogłoby to prowadzić do tego, że bez względu na styl, na to jak fajnie wygląda boss, pod koniec i tak będziesz walczył z makabryczną siekanką zamiast przeciwnika.

     

    Uważamy jednak, że można pójść krok dalej niż po prostu wyświetlać rany na ciele i da się wyciągnąć coś znacznie fajniejszego z walki z bossem. Chcielibyśmy sprawić, przynajmniej w przypadku przeciwników, dla których miałoby to sens, aby ich stan zdrowia, obrażenia jakie otrzymali, były widoczne. Zamiast na przykład zwykłego bryzgnięcia krwią, mogą oni stracić kończynę lub części pancerza, albo tak jak w przypadku Thousand Poundera – mogą radykalnie zmienić sposób walki. Chcemy zrobić coś więcej niż tylko pokazywać rany po cięciach mieczem, a zamiast tego zastosować inne zdecydowane i widoczne (co może być trudne w grze takiej jak ta) rozwiązania, pozwalające zwizualizować stan zdrowia wrogów.

     

    Skoro jesteśmy już przy obrażeniach podczas walki, mimo że nie dało się tego zauważyć na gameplay trailerze ani na żadnym screenshocie, ale gdy przeciwnik zginie "krytyczną śmiercią" to jeśli bohater będzie stał w odpowiedniej odległości od niego, zostanie obryzgany fontanną krwi. Wygląda to super.”

     

    „To był jedynie przykład, nie mam pojęcia czy będzie istniała możliwość odcinania kończyn i czy w ogóle jest sens wprowadzać coś takiego do walki”

    źródło: diablo.phx.pl


  5. NA PEWNO prędzej niż rok nie wypuszcza nowego diabełka, czym mieliby zwabić ludzi za rok na WWI :E I sądzę, jak od początku sądziłem, że premiera będzie w równe 10lat po drugiej części, czyli w czerwcu 2010roku ;) Nie bijcie :E


  6. w 9 minucie trailera, na moście, u góry ekranu widać wielkie coś.... wrrrrr :)

    No jak to pierwszy raz zobaczyłem to aż mnie ciarki przeszły :D Ta łapa podobna do tego stwora co na końcu zabijają, ale z 10razy większa :E


  7. Jedyne co mi przychodzi na myśl to reset skilla ale tego co się ostatnio rozdało, bo można przypadkiem źle nacisnąć, ale nie reset wszystkich skilli :lol2: Wiadomo, że każdy na początku będzie noobil jaka postać zrobić itp itd To jest cały smaczek robienia postaci tak długo, aż zrobi się postać która Ci będzie pasować. :thumbup:


  8. Przed chwilą oglądałem konferencję i ktoś się zapytał czy będą jakieś sekrety itp. a gościu mu powiedział że będzie jak w każdej grze Blizzarda :E

    A co mówili o tej kartonowej grafice? Bo akurat mi rozłączyło jak o tym była mowa :(


  9. Jedna, z najlepszych rzeczy które zaprezentowali do tej pory w D3 jest mapa ;) Strasznie mi się podoba, takie połączenie 5aktow z dwójki+lod, tristra, lut gholen, kurast, arreat itd. Ciekawe czy taki Lut Gholen będzie podobne choć trochę do tego z dwójki, chociaż jak akcja jest 20lat później to wątpię :question: Ale bardzo fajnie zapowiada się świat gry :thumbup:


  10. To ustawcie sobie jasność monitora na 10% i będzie mroczniej :cool::o

    Dobre :kwasny:

     

    Przeciez wyglada dobrze 0o.

    Co prawda pokazali barbariana no ale trudno. Chcialbym zobaczyc jak mag w szatach wyglada.

    No ale lepiej wygląda na tamtym screenie po prawej stronie :thumbup:


  11. znalazłem screena

    pokazującego jak wygląda grafa w d3, a jak powinna wyglądać

    Ale wyyyypas :thumbup::D :D

     

    Zakochałem się w tym obrazku :E


  12. Ja właśnie pobrałem. :)

    Super się ta gra prezentuje, grafika właśnie taka jaka powinna być.

    Bardzo fajne są również efekty przy atakach. :)

     

    Edit:

    Takie coś znalazłem:

    To już trzecia odsłona kultowej gry Diablo. Program tworzony na silniku w pełnym trójwymiarze, wykorzystuje efekty DirectX 10 i oferuje tym samym najwyższy poziom jakości grafiki. Od podstaw powstał system tworzenia i rozwoju postaci tak, że wolny wybór gracza przypomina takie tytuły jak "World of Warcraft", gdzie możemy ustalać wygląd bohatera. Diablo 3 wyposażony został również w opcję gry wieloosobowej bez konieczności opłacania abonamentu. Premiera spodziewana jest w drugim kwartale 2009 roku.

    Na GOL'u pisali, że pomimo 4 lat prac nad nią, gra znajduje się we wczesnym stadium produkcji (w pracach bierze udział 50 osób) Czyli nie spodziewałbym się za szybko premiery :hmm:


  13. Kto mi powie dlaczego na stornie Blizzarda sa zaprezentowane tylko 2 postacie ?

     

    Barbarzyńca i Witch Doctor ?

    A po co wszystkie :E Tak ludzie będą ciekawi jak wygląda reszta :thumbup:

     

     

    Dużo osób ma takie same avatary, ja dla wyróżniania się dodam jeden element :E


  14. O co chodziło z tym? wiem że na końcu na jakies pytanie było no comment for that czy coś takiego.

    No czy będą słowa runiczne alby czy będzie jakiś nowy system. A ten n/c :E

    Wg. harmonogramu dzisiaj już nic nie będzie o D3, jutro od 10-11 D3 Panel i od 17-18 Diablo III Panel

    Denizens of Diablo cokolwiek to jest warto będzie obejrzeć :D:thumbup:


  15. Zdążyłem tylko na końcówkrę ( w drugim temacie jest co nieco o tym co mówili), niezły był ten koleś który pytał dlaczego nie bylo żadnego info wcześniej - nerwus totalny tak łapami wykrecał.

    No niezłą polewę z niego miałem :D Ale nie odpowiedzieli na pytanie o słowa runiczne :hmm:


  16. Ależ determinacja :E Jeszcze nie poszedłeś spać czy już wstałeś? :lol2: Ja wstałem z nadzieja na ujrzenie D3, ale trudno będę musiał czekać do niedzieli bo nie będę miał dostępu do neta na "mini-wakacjach" :thumbdown: Ale jak Blizzard ukradł fanom diablo3.com to chyba wszystko jasne :D :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...