Skocz do zawartości

209458

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  14218
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 209458

 1. Pewnie dawał. aczkolwiek te filtry z czasów 486 (potem chyba wyszły z mody) które widziałem jednak pogarszały jasność i kontrast oglądanego obrazu.
 2. Może oni antyreflaksem nazywaja okulary z filterm polaryzacyjnym? Bo tak akurat niektóre odbicia można zmienijszyć, aczkolwiek nie wiem czy to koniecznie zadziała z monitorami. Dawno temu, w czasach CRT no powierzchni kineskopu mógł zbierac sie ładunek elektryczny. I kurz, który zbiera się wszędzie. I czasem takie naładowane drobinki kurzu odrywały się od kineskopu i tworzyły niewidoczny kurzowy wiatr niesiony odpychaniem się ładunków w oczy użytkownika. Wtedy zerówki mogły rzeczywiście coś dawać.
 3. Znam kilka osób, które nie chcą mieć z KK nic wspólnego do tego stopnia, że nawet na firmową popijawę integracyjną za nieswoje pieniądze nazywaną "wigilią" nie przychodzą :E. A mi tam wygodnie w mojej hipokryzji: 1. Sam sie nie zapisywałem to szkoda mi czasu latać i załatwiać papiery. Dowód osobisty mi stracił ważność to jest priorytet na razie a nie apostazje. 2. Nie chce komplikować życia rodzinie. Np. niech by się zdarzyło (odpukać) złapac covida, a że choroby towarzyszące tez są to zejść. I teraz grobowiec rodzinny na cmentarzu parafialnym i znając mściwość sutannowych to pochować apostaty nie dadzą. Więc byłby nagły wydatek na kolejną dziurę w ziemi na komunalnym. Taki urok małych miejscowości. Więc jako osoba leniwa jakoś przeżyję, że moje zwłoki będą leżeć pod krzyżykiem.
 4. Ja bym się w kupno nie ładował, bo jeszcze będzie podatek dodatkowy... Skonsultuj to chociaż z jakimś doradcą kredytowym (byle ogarniętym bo to pewnie niecodzienna sytuacja). Na mój nieprawdniczy gust wygląda to tak: 1. Załatwiasz sprawy spadkowe. Masz wtedy całe mieszkanie i długi pieniężne u innych spadkobierców. 2. Idziesz do banku po kredyt pod hipotekę. Ale jak pisałem. Ani nie jestem prawnikiem, ani bankierem, ani nawet takiej sytuacji nie miałem. W moim przypadku reszta się po prostu zrzekła udziałów.
 5. Skoro na obronę Kościoła masz tylko tyle, że w Islamie jest jeszcze gorzej to by wskazywało, że KK jest już wrakiem ideologicznym. A na filmiku widać już nowe pokolenie wychowane bez bezwarunkowego posłuchu wobec tego co proboszcz powie w niedzielę i bezrefleksyjnego uwielbienia dla papieża od kremówek.
 6. A więc mamy dziękczynnie całować purpuratów po stopach i złotych pierścieniach za to, że miłościwie nie są jeszcze tak bezwzględni jak ajatollahowie. A takiego wała! Właśnie KK dzięki temu jest religią miłości bo kilka razy w swojej historii zdarzyło mu się dostać mocna po 4 literach: od reformacji, różnych rewolucji, ostatnio skandali pedofilskich i musiał nabrać nieco pokory.
 7. Ile razy mozna powtarzać!? To nie Kościół jest wzorowany na korporacjach. To korporacje wzorowały strukturę na Kościele.
 8. Zbierasz ileś tam podpisów pod projektem ustawy i on trafia do sejmu. Najpierw musi być zaopiniowany przed odpowiednią komisję. Przewodniczący komisji przez kilka kolejnych lat nie podaje projektu pod obrady, mija kadencja dziękujemy.
 9. LG Magic Remote - taki alternatywny pilot od LG. Nie wiem jak w najnowszych modelach, ale w moim dzięki pilotowi mamy dodatkowe funkcje, których standardowy pilot nie obsługuje: 1. Pilota uniwersalnego, tzn sterowanie jednym pilotem innymi urządzeniami, typu dekoder czy odtwarzacz, które nie obsługują HDMI-CEC. 2. Żyroskopowej myszki, dzięki której po menu i funkcjach smart nawigujemy kursorem kierowanym jak wskaźnikiem laserowym, a nie strzałkami i innymi guzikami na pilocie. Niestety LG co generację zmienia model megic remote, co z jednej strony jest fajne, bo każdy kolejny ma lepiej przemyślane ułożenie klawiszy, ale też jest niekompatybilny z innymi modelami i trzeba szukać wariantu pod własny telewizor.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...