Skocz do zawartości

kanon7

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3617
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

47 Excellent

1 obserwujący

O kanon7

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Ostatnie wizyty

20433 wyświetleń profilu
 1. Kwestia czasu, aż auta elektryczne też będą tak opodatkowane jak spalinowe. Akcyza na stacje ładowania, podwyżki prądu w domu itd. Problemy z siecią energetyczną, już teraz w lato mamy problem, a co będzie gdyby tak już 10% pojazdów u nas było elektrykami? W lato sieć pada codziennie. Nie mówiąc że takie obciążenie nie wytrzymała by linia przesyłowa, która w Polsce ma średnio ok. 30 lat. OZE nie pomoże większemu zapotrzebowaniu na prąd, bo większość by ładowała auta w nocy. A wtedy, OZE nie produkuje, tylko z sieci (elektrownie węglowe) jedzie.
 2. Slim jest pewny, bo to zawsze oszczędności (zyski) dla Sony. Niższy proces technologiczny; SOC chłodniejszy, tańszy w produkcji = mniejsza obudowa, możliwe cięcia w elementach konsoli itd. Co do wersji Pro, to po PS4 Pro mnie w ogóle nie zdziwi PS5 Pro w np. 2024 roku. Tym bardziej że wiele osób wiążę małą ilość 36 CUs w gpu (XSX 52 CUs) z łatwą i bezproblemową możliwością zdublowania jej: 36 -> 72 CUs 2,2 GHz. Na pewno przy PS5 wersja Pro jest mniej potrzebna, niż w PS4. Teraz mamy na start bardziej wyważony i mocniejszy sprzęt do możliwości PC, niż to miało w przypadku PS4.
 3. Ukazywanie że PS5 będzie mieć te 10,2TF, to jak mówienie że Polacy zarabiają kwotę brutto wypłaty nikt brutto na rękę nie widział, tak w grach te 10,2TF będzie w menu gry max. PS4 Pro 4,2TF - 100% XOX 6TF - 142% PS5 9TF - 100% XSX 12TF - 133% Racja, nadal 42% z obecnej generacji to więcej niż 33% dla nadchodzącej. Ale to nadal tak samo duża różnica. Jak XOX miał przewagę w multiplatformach, tak XSX będzie miał identycznie przewagę nad PS5 w multiplatformach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...