Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

jaśmin22

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    1302
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez jaśmin22


  1. Cześć wszystkim !

     

    W dniu dzisiejszym po południu będę grać w Bloodborne The Old Hunters..Niestety mam ogromny problem by pokonać Bossa - Ludwiga Przeklętego.Dowiedziałem się,że można poprosić o pomoc i dany tropiciel na moją prośbe może się zjawić w moim świecie i mi pomóc - jak mam to zrobić ? Mój nick to : ShadowDefender Kto waleczny,doświadczony, chętny by pomóc w pokonaniu Ludwiga Uśmiech ? Proszę o pomoc !

     

    Pozdrawiam.


  2. Witam,

     

    Ostatni czas na ESKA TV widziałem teledysk gdzie dwie dziewczyny fajowsko jeżdżą na wrotkach...W dalszej części klipu pojawiają się chłopaki na deskach.

    Czy ktoś kojarzy tytuł tego klipu ?

     

    Pozdrawiam .


  3. Panda dobra? Przyznam, że tylko raz mialem ja zainstalowana jakies 4-5 lat temu przez 30 min, wiec nie potrafie szerzej wypowiedziec sie na temat tego produktu. Ciezko ocenic, bo faktycznie nie bierze udzialu w renomowanych testach. A w tych, ktorych bierze zwykle nie wypada rewelacyjnie. Czy 92% lub też 95% to dobry wynik to rzecz wzgledna, subiektywna kazdego uzytkownika. Dla jednego 99% to doskonaly wynik, ale juz 95% to słaby, a dla drugiego np. >92% jest dobry, wystarczajcy. Osobiscie uwazam, ze skoro darmowe odpowiedniki osiagaja przedzial 95-99% to chyba nie warto zawracac sobie nia glowy zważywszy, że nie jest demonem lekkosci, szybkosci.

     

    EDIT:

    Trzeba też uwzglednic, ze poprzednia jej wersja osiagala wyniki <90%, wiec jej skutecznosc jest "falowa". Dlatego tez nie zaufalbym temu produktowi opierajac sie na powyzszym tescie.

    Według mnie jest to wynik dobry, antywirusy , które otrzymały wynik powyżej 95 % można stwierdzić iż są bardzo dobre, zaś te które otrzymały poniżej 90 są słabe, np Rising 83.4% 77.5% .


  4. Oznacza że praktycznie nigdzie nie potwierdzono rzetelnie jej skuteczności, Nie twierdzę że musi to oznaczać że jest słaba, lecz przydałoby się potwierdzić jej skuteczność w wielu testach. Wynik na poziomie ~ 92% w wykrywaniu malware nie powala na kolana i powiedzmy sobie szczerze - jest to jeden z gorszych wyników w tym teście.

    Nie siej herezji, program jest dobry a to , że nie bierze udziału w testach AV COMPARATIVES nie oznacza , że jest słaba. Weź też pod uwagę drugi wynik - 95.6% w wykrywaniu adware / spyware .


  5. To nie to samo.

    Każdy nowoczesny antywirus posiada specjalny moduł proaktywny w przypadku Noda jest to Technologia ThreatSense :

     

    http://www.eset.pl/nod32/threatsense/ochrona-proaktywna.html

     

    W przypadku antywirusa Gdata nosi ona nazwę OutbreakShield :

     

    http://www.antywirusy.pl/?site=home&pa...;productID=2283

     

    Kaspersky również posiada taki moduł :

     

    http://www.kaspersky.pl/services.html?s=fa...p;details_id=91

     

    Pozdrawiam.


  6. Napisałem już że obecnie mam odinstalowanego NOD-a na rzecz innego antywirusa, jeśli zdecyduję się jeszcze na jego instalację w przyszłości to będziemy mogli wrócić do tego zagadnienia, obecnie rozmowa o nim mija się ciut z celem.

    Skoro mija się z celem to po co zaczynasz dyskusje na ten temat ? , ludzie próbują ci pomóc a ty piszesz , że ta rozmowa mija się z celem.

    Marnujesz czas innych użytkowników tego forum ! , następnym razem zastanów się bardziej nad sensem poruszania pewnych tematów ! .


  7. A Wy nadal swoje - z mojej strony koniec tego tematu. Powiedziałem co zaobserwowałem, jeśli do Was to nie dociera to trudno.

     

    To już twoja sprawa , co instalujesz , jakie programy chcesz mieć w systemie, jednak tak jak yngve wspomniał nie krytykuj antywirusa za swoją niewiedzę.Odpowiednia konfiguracja na pewno przyniosłaby pozytywny rezultat.


  8. Pewnie chodzi Tobie o poradnik konfiguracji Comodo. Otóż konfigurowałem Comodo za jego pomocą i nic to nie zmieniło. Żadna zmiana ustawień zarówno NOD-a jak i Comodo nic nie zmieniła.

     

    Szkoda , że nie zapytałem się w jaki sposób go skonfigurował , jednak kolega z tamtego forum poradził sobie z tym problemem.


  9. Osobiście uważam że to nie ma nic do rzeczy, gdyż procesem który wprowadzał całe zamieszanie był proces ekrn.exe, który to ciągle chciał się łączyć z internetem ( przy każdorazowym włączeniu jakiejkolwiek www ), co powodowało wyświetlenie monitu od Comodo. Tak więc chyba miałem pecha co do tego duetu.

     

    Zatem u ciebie wystąpił taki problem , mogę ci tylko powiedzieć, że na forum PC FORMAT , pewien człowiek , również miał taki problem.

    Dałem mu link do konfiguracji Comodo , pisząc , że najprawdopodobniej o to chodzi.Okazało się , że miałem racje - kwestia odpowiedniej konfiguracji.


  10. W teście były brane pod uwagę tylko darmowe antywirusy a wy bierzecie pod uwagę te płatne.

    Jest wielka przepaść między darmowym a płatnym Avastem.

     

    Pabloss Ja nigdy nie miałem żadnych problemów instalując Comodo + Nod32 , tak samo chyba kolega yngve. Niektórzy jednak twierdzą , że występują dane problemy , dla mnie te problemy są związane z ich systemem , który najprawdopodobniej nie jest za rewelacyjny .Uważam , że gdyby twój windows był świeżo po instalacji nie było by żadnych komplikacji.


  11. dla mnie ten test to lipa.

    Avast został najlepszym programem antywirusowym, twierdzą, że ma najlepszą wykrywalność , kiedy skorzysta się z google i wejdzie na zagraniczne serwisy łatwo można zauważyć dużą przewagę Aviry nad Avastem ! , poza tym czy ludzie od serwisu dobre programy znają się na antywirusach - na ich testowaniu ! ? .Nie wierzę w takie testy.


  12. Piszę dobrze :) , pisząc o automatycznych aktualizacjach mam na myśli , mechanizm , który został zastosowany w najnowszych programach antywirusowych takich jak : Nod32, Avira , Kaspersky , polega on na tym , że kiedy antywirus zauważy , że jesteś on-line zaczyna w pierwszej sekundzie od razu łączyć się z bazą sygnatur , w przypadku Nortona , podkreślam najnowszego Nortona mechanizm ten nie został zastosowany , na aktualizacje czekałem kilka minut , wtedy się uruchomiły.Wszystkie wady jakie wymieniłem tyczą się wersji 2009.

     

    Pozdrawiam.

     

    PS. "Jak można sobie nadać własną rangę? bo widze ze masz prawie tyle postów co ja a masz juz własną"

     

    Wchodzisz w panel kontrolny w dane osobiste wybierasz informacje o profilu i masz rangę ;) .

×
×
  • Dodaj nową pozycję...