Skocz do zawartości

Pawelek6

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  7473
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Pawelek6


 1. Mamy sukces chyba. Aplikacja już normalnie działa (przynajmniej u mnie). Loguje w automacie, na niewidocznym i pamięta ustawienia. Pobierzcie sobie od nowa instalkę, uruchomcie i wybierzcie opcję "Napraw". Powinno pomóc.


 2. Tak. Czyściłem wszystko co się dało, co tylko brzmiało "EA" lub jakkolwiek podobnie, ale to nic nie daje. Już nie takie cuda robiłem, jednak tym razem odpadłem, gdyż skończyły mi się opcje. Sprawdzałem również czy antywirus i zapora nie blokuje, jednak tutaj również nic.

  • Upvote 1

 3. Czyli można oficjalnie uznać, że zostałem pozbawiony możliwości użytkowania tytułów ze swojego konta. Brawo EA...

  Przez godzinę z tym walczyłem i nic. Jedyna opcja aby na chwilę coś włączyć, to należy: odinstalować EA app; zainstalować Origin, na którym się zalogujemy i następnie zaktualizuje się do EA app. To jest moment kiedy aplikacja działa. Jeżeli się ją zamknie, to ponownie już nie uruchomicie. Bezpośrednia instalacja EA app również nie działa, tylko aktualizacja z Origina działa do czasu kiedy nie wyłączycie aplikacji lub komputera.

  Cudownie, już się nie pobawię w BF1 :heu:

  P.S. Jeszcze tak wtrącę odnośnie próby obejścia próby tej aktualizacji - nie da się. Jest tylko przycisk aby się zgodzić i wyświetlić informacje, nie ma czegoś do zamknięcia itp.


 4. Zainstalowało mi się dzisiaj EA app. Zaraz po aktualizacji działało. Jednak po zamknięciu i próbie ponownego uruchomienia już nie działa. Wyskakuje ekran logowania, podaję daje dane, akceptuje i tylko na chwilę pojawia się ikonka na pasku, po czym znika i tyle. Próbowałem przeinstalowywać już dwa razy. Również sprzątałem wszelkie pozostałości i nic. Ktoś miał podobny problem i zna sposób rozwiązania?

  • Upvote 1

 5. Jako, że w końcu po latach wymieniłem starą (już 8-letnią!) Xperię Z5C, to postanowiłem sprawdzić jej wodoodporność :E Tym bardziej po tak długim czasie ciekaw byłem stanu wszelkich uszczelek. Efekt? Działa! Około 20 minut topiłem i żyje. Nie chciało już mi się dłużej.

  Są jednak dwa "ale". Po pierwsze, telefonu nie da się używać pod wodą. Sam nacisk wody na ekran powoduje, że przesuwa się i uruchamiają się zupełnie losowe rzeczy, które akurat w danym momencie są wyświetlane na ekranie. Nawet jak się telefon wyciągnie, to trzeba pozbyć się stojącej wody z ekranu aby dało się cokolwiek zrobić. Druga kwestia jest taka, że pod koniec testu telefon zaczął twierdzić, iż są wpięte słuchawki. Aczkolwiek pod otrzepaniu z wody gniazda słuchawkowego, wróciło do normy.

  To był przyjemnie dziwny eksperyment :E


 6. Ooo... święty wątek. Tylko 3 strony :E Po paru latach na forum, to teraz byłem "w terenie" i dzisiaj jest już 2 stycznia i to w zasadzie jego koniec, a ja twierdzę, że nie. Nie ma opcji aby (dopiero) jutro wrócić do pracy. To będzie straszne! Ja nie żyję przecież. Help :E


 7. Na Steamie jak kiedyś chciałem zakupić Borderlands The Pre-Sequel wraz z dodatkami, to się okazało, że można wziąć The Handsome Collection (dwójka + TPS + dodatki) i mi odliczyło część drugą z dodatkami, które już miałem. Policzyło mi tylko to, czego mi brakowało z zestawu. Zero dublowania, zero przepłacania.


 8. Na Steam wszystko startuje i kończy się o godzinie 19:00 naszego czasu. A więc tak, spóźniłeś się. Jednak spokojnie, CP często na wyprzedażach jest przeceniany na 99zł.


 9. HDMI to standard telewizyjny i stąd te różne opcje. Ogólnie jak ktoś musi używać HDMI (jak ja, bo mam 2x HDMI i 1x D-Sub), to najlepiej bezpośrednio w ustawieniach monitora ustawić pełny zakres i wtedy również nie trzeba grzebać w panelu sterownika, ponieważ na domyślnych ustawieniach od razu będzie dobrze. O tym również wspominałem.

  Jednakże jak masz DP, to cóż... tematu wtedy w zasadzie nie ma. Podłączasz i używasz.


 10. Rozumiem, że monitor lub tv podpinany przez HDMI, tak? Jeśli masz monitor i złącze DP, to je wykorzystaj i nie będzie tej zagadki wtedy, tylko od razu pełny zakres bez przestawiania.

  Pytanie również czy nie możesz wybrać formatu RGB po prostu i pełnego zakresu 0 - 255?

  Ogólnie przy 444 będzie lepiej względem 422. Natomiast 12 bitów, to szczerze wątpię, że ma twój ekran. Nie potrafię tego dokładnie wytłumaczyć, ale na niektórych ekranach 8-bit można to ustawić na 12-bit. Dotyczy to chyba ekranów z HDR, gdzie jest to wymagane. Mój monitor np., który ma nawet podane w specyfikacji 8-bit mogę ustawić na 12-bit, co i tak nie sprawi, że tyle będzie miał.

  I jeszcze jedna kwestia, w monitorze możesz na sztywno ustawić pełny zakres RGB i powinno z automatu w panelu na domyślnych ustawieniach być wtedy dobrze. Tak samo w przypadku tv można ustawić zakres pracy HDMI lub przełączając go w tryb PC, zależnie od tv.


 11. HP 2010 to też była dobra część i wyglądała jak pierwsze odsłony serii właśnie. Drogie auta bez tuningu, malownicze trasy i policja na zderzaku. Pojawił się wtedy ten driftingowy model jazdy, jednakże pasował do tej gry gdzie trasy były odpowiednio przystosowane do takiego modelu jazdy. Następnie przenieśli ten styl prowadzenia do otwartych miast i... nie, to nie pasuje, wręcz przeszkadza w zabawie.

  • Like 1
×
×
 • Dodaj nową pozycję...