Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Crysis6600

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    390
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Crysis6600


  1. Teraz mam taki problem już moge wejsc w liste wyszukiwania serwerów na multi ale zadneg onie szuka wgrywałe mjuz ten plik co podał seba też macie takie problemy , dajcie raz a porzadnie tutaj jakies pliki i nie bedzie zadnych poblemów


  2. słuchajcie jeszcz era zmówie jak zrobic zeby z tym modem mozna było wkoncu grac po necie z kąd wziasc i jak podmienic ten niby plik DS sound dll czy jakos tak powiedzcie prosze i dam wam spokuj plzzzz


  3. Chciałbym się od was dowiedzieć czy zaóważyliście jakieś zmiany oczywiscie na + instalujac nowego patha ?

     

    Jeżeli chodzi o mnie to widze zwiększona wydajność i poszczególne ustaiwenia graficzne nie zżerają tak pamieci karty graficznej .

     

    o problemach tez możecie mówić ;)


  4. wpisałem swój orginalny serial number ale gdy w telefonie wybieram gre na multiplayer to coś pisze o nieorginalnych plikach gry ( to po angielsku ) i nie dizała multiplayer .:( to żem se pograł .

     

     

    Co do internetu to też mam 1mb i ściągało mi się 3 dni . komp dizałał tylko w dień od rana do wieczora .


  5. orginalne płytki gta 4 poszły się jeb.... tzn jedna wywala błąd mający związek z ejest ona uszkodzona , wiec ściagłem sobie z internetu ,gta tera zsie własnie instaluje i mam pytanie jak zrobić zebym mógł sobie wpisać ten swój serial number do tego gta pirackiego da się tak ? , samo wyskoczy po instalacji jak to było w orginalnej czy poprostu w piracie nie da się wpisać seriala ?


  6. No chyba śmieszny jesteś jasne że nie trzabyło trochce poczekać z kupieniem kompa bo tak to straszne gówno kupiłeś współczuję , pozsro dla rodziców , że ci to gówno kupili :cool:


  7. A ja mam takie pytanie odnośnie tego nowego patha :

     

     

    Obsługa nowych kontrolerów:

    Korzystanie z dodatkowych urządzeń jest teraz domyślnie zablokowane. Należy dodać argument "-usedirectinput", aby odblokować.

    • gamepady:

    - Logitech Dual Action

    - Logitech RumblePad 2

    - Logitech Cordless RumblePad 2

    - Saitek P2500

    • kierownice:

    - Logitech G25 Racing Wheel

    - Logitech Wingman Formula GP Wheel

    - Logitech MOMO Racing

    - MOMO Force

    - Driving Force Pro

    - Driving Force

    - Formula Force

     

    ja mam pada Saitek P2500 gdzie mam niby wpisac ten argumend "-usedirectinput" aby odblokować. proszę kogoś o jasne wytłumaczenie .


  8. zrobił se jaja powiadasz . Chciał pokazać zeby ci co chą zagrac w gta 4 musza skusic sie na zakup konsoli i gta 4 na konsole i dzieki temu mi sie wydaje ze Rocstar troszke zarobił a gdy juz zarobili wiecej niż chcieli zarobic dali już tego patha który już pewnie miesiac temu miał się ukazać , i teraz znowu beda zarabiac bo ludzie zobacza wow zwiekszyła sie wydajnosc to kupią GTA . :D tak mi sie wydaje .

     

    ja gram z tym pathem wszystko mam na LOW tylko reflection coś tam cośtam mam ustaiwone na High suwaki dwa pierwsze na 40 ilośc smaochodów na 80 , ten ostatni suwak na 0 bo tylko zjada pamiec iFPS nie spada mi ponizej 26 oscyluje w granicy 26-60


  9. OK pisałem kilka postów wyzej ze wyświetlało mi coś podobnego do artefaktów , ok :D i to były właśnie artefakty ( pamiec ram grzała się do około 90 * , ale dałem na nie wentylator 80 mm i już nie wywala gra zadnych błedów ani nie ma zadnych pasów ani tych artefaktów innym co też tego typu wyskakuje tez radze Dotknąć swoich pamieci RAM czy aby nie domagają się dodatkowego nawiewu


  10. kto ma taki problem jak ja ze jak w niektórych miejscach się jedzie to pokazuja się artefakty a gdiz eniegdzie nie .

    Nie iwem czemu ale mi GTA strasznie grzeje pamieci ram zadna inna gra nawet crysis nie doprowadziła do takiego stanu moich pamieci przed chcwilą zawiesiłmi sie komp po wyświetleniu tych artefaktów właczyłm everesta i temperatury procka i karty w normie , i zachwile zwiecha to pomyślałem z emoze te arty to przez pamieci , dotykam palcem wsyzsktie pamieci i szok odrazu zabrałem palce bo mnie uparzyły naprawde temperatua taka sama tak samo parzyły jak boxowa karta radeon 4850 mojego kolegi przy temperaturze 90 * moje pamieci musiały miec zblizoną temperature do 90 * .

    Podczas zawieszenia gry w głośnikach było słychac taki dziwny dzwiek tak jak bym słuchał muzyki z płyty cd i naraz jak by coś rysowało o płyte przerazliwy pisk .

     

    SORY ZA BŁEDY ORT .


  11. UWAGA BEDZIE SPOILER KTO NIE PRZESZEDł GTA 4 powyzej 58 % NIECH NIE CZYTA

     

     

    Mam problem z misją coś Im morning to co pegorino ucieka motorówką a ja jade po wybrzeżu motorem i potem wyskakuje na wyskoczni na helikopter chyba romana i tak wisze , i tutaj mam problem wielki pisze coś zeby wcisnąć spacje czy cos klikam i nic sie nie dzieje tylko kamera jakos z innej perspektywy się pokazuje i nic , o co tu chodzi .


  12. No najlepiej poradzić komus format bo nic innego się nie umi zrobić , ja poleciłbym mu optymalizacje programami tymi co ja wyżej podałem .

     

    Kiedyś zrobiłem u kumpla taką optymalizacje a miał zawalonego kompa to sie zdziwił ze tak przyspieszyło mu kompa.

     

    Defragmentacja dużo daje GTA 4 bardzo duzo zajmuje i składa się z wielu plików , i teraz niech jedzie autem i niech dysk natrafi na te porozrzucane pliki to się nie dziwie ze mu sie tnie , zdefragmentuj se gościu dysk tam gdzie masz gta 4 i dysk windowsowy też mógłbyś .


  13. Najwiecej grze fpsów daje defragmentacja a na drugim miejscu jest oczyszczanie rejestru i zbednych plików .

     

    Ja uzywałem programów :

     

    Easy Cleaner

    Odkurzacz

    AusLogics Registry Defrag

    Defrag Professional 10

     

    i robiłem wszystko w takiej kolejnosci jak napisałem wyzej , najpierw oczyszczanie , defragmentacja rejestru , reset kompa i potem defragmentacja i gra cały czas chodziła wyśmienicie , oraz cały system , i tak robie nawet na co dzień a już tej gry nie mam dawno na dysku . :)


  14. bo trzabyło jeszcze skopiować folder Xlive i wtedy by dizałały , ale spoko miałem ten sam problem i go jakoś rozwiazałe mnie wiem ale stwórz nową gre zaloguj się tak samo jak byłes zalogowany na tych starych seyvach włącz pierwszą misje kawałek pojedz i wyłacz gre i tam wejdz do folderu tych saevów i tam jak wejdziesz w jais folder to jest kilka plików z cyferkami na koncu to usun cały ten folder z tymi plikami i wklej na jego miejsce ten folder z tamtych saevów i powinno dizałać .

     

    A jak nie zadziała to tutaj na stronce poczytaj i wszystko pisze , http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=49073.0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...