Skocz do zawartości

grzesiek811

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    338
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez grzesiek811

  1. Mój pierwszy tak miał, że spadało do 0. Tylko nie wiem jak to może nie przeszkadzać. Mi się 3dMark instalował dwie godziny. Dysk poszedł na reklamację i zwrócili kasę. Teraz próbuję drugi reklamować. Programem z mojego załącznika można sprawdzić właśnie kontroler i typ pamięci. jm_id.rar
  2. Daj znać jak przyjdzie RTX czy jest ok, czy problem pozostał. Przyznam się, że też zawsze jechałem na nvidia. Raz kupiłem ATI HD4850 i nie działał, artefakty od razu po wyjęciu z pudełka. Potem znów tylko nvidia i niedawno kupiłem 5700XT, w dodatku używkę. Niby było OK, ale w RDR2 komputer się wieszał. Już widziałem w tym klątwę AMD, ale okazało się, że API Vulkan powodował ten błąd, po zmianie na Dx12 problem zniknął i do tej pory jest OK. Co ciekawe na GTX 1060 gra działała dobrze też na Vulkanie. A też już cyrki wyczyniałem i szukałem przyczyny.
  3. Sugerując się testem na ithardware kupiłem dwa dyski Patriot P210 1TB. Jeden już padł i całe szczęści bo się go pozbyłem. Kopiowałem wczoraj dużą paczkę plików MKV. Po chwili prędkość zapisu spadła, ale nie jak w teście do 200 MB/s, tylko do ~50 MB/s, w dodatku często spadając do 25 MB/s. To już przecież dyski HDD są szybsze. Nie wiem czy na tej podstawie można próbować reklamować dysk? Czy te dyski tak mają, że to taka lipa? Takie większe kopiowanie trafia mi się raz na jakiś dłuższy czas, ale to masakra, że prędkość jest poniżej 100 MB/s.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...