Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Alexy

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    859
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Alexy


  1. Może ktoś polecić jakieś trance w tych klimatach (konkretnych wykonawców, płyty, składanki):

    ?

    Żeby właśnie było tak 'dźwięcznie' nie wiem jak to nazwać, żeby ten automat perkusyjny nie dominował, tylko właśnie te inne 'dźwięki', no nie mam pojęcia jak to określić, bo jestem nowy w takich klimatach muzycznych ;p Po prostu, żeby brzmiały jak to wyżej.


  2. Odcinek kiepściuutki, przez 3/4 czasu mamy dylematy o tym, czy zabić tego 'nowego', czy nie i nawoływania Dale'a, by tego jednak nie robić - stary pierdziel odprawiał jakieś morały, dobrze w sumie, że wykitował - może te wątki pseudo-filozoficzne się zakończą i akcja trochę ruszy, chociaż zostały tylko 2 odcinki do końca sezonu, więc też nie ma za bardzo na co się napalać.

    A tego dzieciaka Ricka to bym chyba pobił - jest tak irytujący, że jak go widzę, to ciśnienie mi się podnosi - dobrze, że ta blondi się ogarnęła.


  3. Grałem póki co niecałe 9h - gra się naprawdę fajne - akurat jestem fanem Fable, dlatego tak szybko dobrałem się do tej gry. Co do poziomu trudności - nie jest ciężko, aczkolwiek gram na średnim poziomie, bo nie jest fanem tego, by sobie utrudniać życie na siłę. Questów masa, grafika przyjemna - taka Fablowo-mmorpg'owska, sama gra to takie połączenie TES z właśnie Fable. Fabuła - no póki co dużo o niej nie mogę powiedzieć, bo skupiam się na misjach pobocznych i z głównym wątkiem stoję w miejscu :E Mogę polecić, bo gra się przyjemne, lekko, no chyba że ktoś woli produkcje bardziej Skyrimowe, ale i tak warto sprawdzić ten tytuł.


  4. Hio, zna ktoś i może polecić jakieś fajne zespoły grające metal symfoniczny połączony z growlem/ostrym wokalem (oprócz Epici)? Ew. metal industrialny z growlem, lub taki "inny metal" np. z elektronicznymi samplami. I też żeby ten growl/krzyk nie występował cały czas, tylko żeby przeplatał normalny wokal. Chodzi mi o np. coś takiego:

    Szkoda, że inne kawałki tego zespołu już tak nie wyglądają ;/


  5. No, zaskoczeniem wielkim to nie było. Imo fajnie by zrobili, gdyby Debra zaczęła węszyć wokół Dextera no i ten stażysta - może jakaś akcja z nim się stanie. Ogólnie sezon bardzo dobry, tylko mogliby jednak nie dawać takich wyraźnych znaków, ze profesorek jest wytworem wyobraźni Travisa.


  6. E, teraz odcinki TWD są po prostu tragiczne - NUDA, nuda, nuda, połowę odcinka zajmują te pseudo-filozoficzno-patetyczne rozmówki, nic się nie dzieje, akcja jest irytująca (uganianie się za gówniarzem), blondi - tragedia, ta matka - też tragiczna postać. Masakra - jak pierwszy odcinek 2 sezonu był nawet dobry, tak teraz mamy lipę.


  7. Bardzo przyjemnie się gra, na sprzęcie z sygny bez problemów w rozdz. 1680x1050 na standardowych ustawieniach super płynnie. A konta nie mogłem utworzyć przez zaporę, która blokowała, wyłączyłem i od razu się udało.


  8. Szykuje się na prawdę świetna gra. Demo wspaniałe, optymalizacja także - na kompie z sygnaturki, na rozdz. 1680x1050 cienie High, geometria High, Physix średnie, bez AA&Synch. pion - mam średnio 23,3fpsy - super płynnie to nie jest, wystarczy troszkę zejść z np. cieniami i już można grac!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...