Skocz do zawartości

Ninnuam

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Ninnuam


 1. Szkolenia i doszkalania pracowników, w tym, jak zbywać klienta, który zadaje pytania ponad te o dostępność i warunki gwarancji; osobiście nie udało mi się spotkać w MM osoby, która ma zamiar odpowiadzieć na zadane pytanie, ważne żeby klient się odp....ił.

  Gadaj człowieku z dzieckiem, po pierwsze temat ten jest założony po to żeby się pośmiać, ja też parę razy odmawiałem pomocy klientowi bo:

  - podchodzi do mnie kiedy rozmawiam z innym klientem a ja mam mu pomóc bo ch** i koniec.

  - bo klienci chcieli żebym pomógł z lodówkami.

  Nie wiem w jakim Media byłeś ale firma MediaMarkt to spółka konsolidacyjna rządząca się własnymi prawami w przypadku każdego marketu. Więc, nie masz prawa swoich przeżyć używać do oczerniania tego właśnie MM.

   

  Osoba widząca dzień w dzień to jakie jest podejście do klienta i jakie jest podejście klientów do doradców ma bardziej obiektywne opinie.


 2. Dla osób które uważają się za "miszczów" głównie chodzi tu o osoby z wykopu - w sieci MediaMarkt NIE ISTNIEJĄ takie osoby jak "sprzedawcy" są to "doradcy" i uwierzcie jakbyś za każdym razem miał tłumaczyć każdemu że chodzi mu o coś innego to sorry bardzo :/

   

  Kolejna kwestia DORADCY ewentualnie promotorzy zatrudniani przez firmy które mają swoje produkty w ofercie MM są osobami wykwalifikowanymi wbrew pozorom nie jest to łapanka istnieje coś takiego jak :

  1. CV i list motywacyjny

  2. rozmowa kwalifikacyjna

  3. szkolenia i doszkalania pracowników.

   

  Jakby któryś z was postał 12 godzin słuchając "genialnych" tekstów albo użerając się z klientami typu : "jak to ku*** nie ma ma być ku***" "Ja chcę rabat!" też chcielibyście mieć coś wesołego od życia.

   

  A teraz coś na luzie:

  "Chciałabym kupić odtwarzacz taki na okrągłe kasety, żebym mogła muzykę oglądać"

  "-Przepraszam, czy w tym zestawie jest subufrom?

  - Nie proszę pana w tym zestawie nie ma SUBWOOFERA.

  - A ile kosztuje taki subufrom?"

  "Gdzie znajdę odtwarzacze X-ray?"

  "Dwie eleganckie kobiety (ok. 50)

  - Przepraszam gdzie znajdę uszczelki do prysznica?

  - Proszę pani, jeżeli szukać to w praktikerze obok - my sprzedajemy sprzęt RTV I AGD.

  - Aha... a gdzie leżą słuchawki prysznicowe"


 3. No jeśli chodzi o olsztyński MM to poziom wiedzy jest ok, ale kadra jest wyjebista, sam znam część tych osób i to jest miejsce w którym chciałbym pracować. Płacą ci za to, że masz kilka h dziennie dobrą zabawę :) I dobrze płacą ;]

   

   

  Alien dobrze to płacą mi, bo ja jestem wyjątkowy :E

×
×
 • Dodaj nową pozycję...