Skocz do zawartości

Spokxik

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  4921
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Odpowiedzi dodane przez Spokxik


 1. 10 minut temu, Boldwyn napisał:

  Na kuszę też trzeba mieć zezwolenie. 

  Kusza, jest u nas ciężko z zezwoleniem, możesz posiadać jako rekwizyt lub pamiątka historyczna. Musi być zgłoszona ofc i bez możliwości użycia  Co do użytku myśliwskiego to pozwolenie musi być uzasadnione i graniczy z cudem 


 2. 19 godzin temu, Badalaman napisał:

  PiS wie że kryzys dopiero się zaczyna. Więc to dla nich całkiem dobry moment. Potem będzie tylko gorzej z poparciem.

  Ciemny naród, tak jak z ceną ropy już spadła z 129usd za baryłkę na 108usd a u nas ciągle benzyna drożeje. Ciekawe kiedy ludzie ogarną że Orlen ich okrada.


 3. 7 minut temu, Dresiq napisał:

  Wczoraj słyszałem rozmowę ukrainki z polakiem, chyba jakimś pośrednikiem nieruchomości. Oni mają problem z znalezieniem mieszkania nawet za kasę. Bo każdy się boi że tacy uchodźcy wyniosą mu TV, sprzęty agd i ruszą dalej na wschód. Oni myśleli że w hotelu pomieszkają 3 dni i coś znajdą, a niektórzy już są tydzień.

  I ta rozmowa wyglądała jak casting. Zobaczył jak są ubrani, wypytał o kwalifikacje zawodowe. Widział że trafił na ukrów z kasą i wykształceniem, dlatego ich tam zabrał i wynajął na okres 3msc.

  Wiadome że ludzie dygają, cwaniactwo jest wszędzie. Przecież ktoś może się podszywać pod imigrantów. Sam szczerze brał bym jedynie mamuśki z dziećmi, a już całe familie to podziękuję. Ubiór, gratka to nie wszystko nie wiadomo na kogo się trafi.


 4. 11 godzin temu, crush napisał:

  No właśnie. Czyli obywatele.

  Z czasem zacznie się dbanie o siebie i swoich. Dojdzie niechęć i obwinianie. 

   

   

  Spoko standardowo zwali się na Tuska ;)

  Żary żartami, ale gminy i urzędy faktycznie powinny zająć kościoły i inne placówki parafialne żeby rozdysponować uchodźców. I nie, nie nabijam się to jest jeszcze polskie mienie nie Watykanu.


 5. 39 minut temu, adask0 napisał:

  Ktos jeszcze wierzy w sondaze? :E  Fakt faktem jest jednak ze pis zyska na wojnie - nikt juz nie pamieta o naszych problemach, wszyscy teraz trabia tylko o wojnie ;)

  Jeszcze tydzień góra dwa i ludzie zaczną bać się o siebie. Sześć tygodni w tym tempie i 45-50% ukrainy będzie zajęte. Tak że trzeba się zacząć chyba pakować w razie czego uciekać.


 6. 6 minut temu, Wu70 napisał:

  Jeszcze +500% i nasze górnictwo zacznie wychodzić na zero

  Nie chcę robić offtop ale wystarczy wywalić prezesów, wice prezesów, dyrektora, wice dyrektora, zastępcę dyrektora i setkę doradców dyrektora, bez tych pasożytów na kopalni  będzie git. 30% poszybował w tydzień wojny, a co dalej.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...