Skocz do zawartości

zaodrze244

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    2049
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez zaodrze244

  1. dlatego ja poszedłem w 2TB Microna 1300 + obudowa na dysk taka https://allegro.pl/oferta/obudowa-dysk-hdd-2-5-sata-tracer-726-usb-3-1-usb-c-9700404211 Faktycznie usb 3.1 gen 2 obsługuje gdyż testowałem to ze swoim komputerem i płytą główną arous z370 gaming 5 oraz porównywałem to z przejściówką usb - sata - to jest taka sama o której w testach przed premierowych konsol gadali w DF. https://www.amazon.com/gp/product/B017NIDXF0/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Dzięki temu działa to szybko, gry się wczytują błyskawicznie. Nie ma różnicy jakieś znaczącej między odpalaniem gierki z dysku wewnętrznego a na tym ssdeku na usb. Oczywiście mówię o grach które nie wymagają dysku NVME, tak jak np FORZA, która krzyczy że z dysku na usb to ona działać nie będzie. Na środku na górze jest ten micron 1300 2TB podpięty bezpośrednio do płyty głównej a poniżej tak jak napisane, ta obudowa z allegro wpięta do usb 3.1 gen 2, sabrent podłączony do usb 3.1 gen 2 oraz na końcu ta obudowa z allegro wpięta do usb 3.1 gen 1. Wszystko w obrębie jednej ww. płyty głównej
  2. I 24GB VRAM na RTX 3090 to też za mało żeby nie szarpało... Winne jest UBI. Pod mór i rozstrzelać...
  3. PS5 to jakiś customowe RDNA 1 z jakimiś elementami 2. XSX to 100% RDNA 2 z DLSS w wydaniu AMD. I dopiero jak devy nauczą się z tego korzystać to może wtedy XSX pokaże pazura. Zresztą gdyby PS5 można było kupić w normalny sposób, to bym pewnie ps5 też już miał i wybierał cross genowe gry odpowiednio na której lepiej dana gra działa. A że jest jak jest, nawet miesiąc nie minął od premiery, pierwsze gry od ubi, także dajmy sobie trochę czasu i cieszmy się z grania i nie podniecajmy się stronniczymi analizowania DF. Bo DF zamiast się chełpić tym że podsuwają durne pomysły ubi w obniżaniu rozdzielczości w trybie wydajność AC:V to powinni zjechać ubi że powinni się bardziej przyłożyć do swojej pracy i w końcu ten archaiczny silnik przebudować. A on korzenie to ma jeszcze w AC:Unity.
  4. Digitalfoundry jest stronnicze i zawsze faworyzuje sony albo boją się tych skośnych dziadów obsztorcować. Poza tym skoro AC:V na PC i XSX się tnie w przerywnikach filmowych a na PS5 nie to ciekawe dlaczego. ubiSHITsoft zawsze coś musi spierniczyć. Poza tym w 4K i 30FPS AC:V wygląda super ale żeby np mordować w 4K z wszystkim na maxa RTX3090... Aż tak graficznie fenomenalna ta gra nie jest żeby takie coś się działo. To wszystko jest wina tych co tą grę stworzyli. Zobaczcie sobie np na Ghost Recona Breakpoint gdzie na "oryginalnym" silniku na 8700k+1080Ti w 1440p z wszystkim na maxa ta gra się mi cięła i musiałem mocno z detalami w dół jechać żeby 60fps osiągnąć. Gdy zrobili ostatnio pacza i zrobili tą grę na VULCANIE to jakimś cudem w 1440p wszystkie ustawienia na maxa we wbudowanym teście mam 60fps.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...