Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

szalony kefir

Forumowicze
  • Liczba zawartości

    131
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez szalony kefir


  1. Wziąłem 6 128 GB i w sumie nie wiem dlaczego tyle kazali mi czekać (orange) skoro w apple.pl dostępny jest od ręki. Miejmy nadzieje, że Pani Bogusia się myliła i będzie prędzej.

     

    Co do lumi to wszedłem dzisiaj do MM i kupiłem 530. :E Ktoś tu na nią ostatnio strasznie narzekał, że zamula mega ten snapek 200. Powiem tak: demon prędkości to nie jest ale imo jest szybsza, a na pewno płynniejsza niż nowe androidy w tej cenie. Ten czas oczekiwania na japko spokojnie z nią przetrwam.

     

    ps. jestem zaskoczony, że bez problemu obsłużyła microsd 128GB

    530 to muł w porównaniu z np. Motorolą E, więc nie pitol. Cena zbliżona.


  2. Na pewno mając 20 lat i pracując fizycznie.

    Wystarczy zrobić uprawnienia na ciężki sprzęt budowlany(koparki, ładowarki, walce itp) lub mieć prawo jazdy na "wywrotkę", a 4 tys zarobisz bez problemu. Oczywiście jak to w budowlance, czasami trzeba sieknąć 200 h w miesiącu.


  3. To są moje przypuszczenia, które częściowo się sprawdzają przy okazji prezentacji 337.50. Poza tym na głównej wisi news, że AMD lada moment wypuści karty w 20nm, więc nv najprawdopodobniej podąży ich tropem. 750/Ti to taki Maxwell w wersji beta o którym słuch szybko zaginie po prezentacji GTX 800 z DX12. Beta z absurdalnie wysoką ceną jak na wydajność, którą prezentuje. No chyba, że nv będzie klepać "osiemsetki" w dwóch wymiarach technologicznych, 20nm rezerwując dla TOPu, a 750/Ti(28nm) przekotletuje na 850/Ti np dodając pełną obsługę DX12.


  4. Maxwell będzie jeszcze miał swój czas, na razie czas odrobić zaległości z Fermi i Keplerami. Ja czekałem rok na dobre sterowniki, tak samo dobre, jak były 314.22.

    Być może, ale raczej ten który dopiero wyjdzie, czyli w 20nm. Moim zdaniem 750/750Ti podzielą los HD4770, którą też wypuszczono pilotażowo zaraz przed serią HD5000. Potem konsekwentnie olewano w sterownikach. Takich kart po prostu się nie kupuje. Co innego, jakby miały bardzo atrakcyjną cenę, jednak w przypadku 750/Ti jest zupełnie odwrotnie.


  5. Jak to jest tym mnożnikiem na budżetowych H81/B85? Rozumiem, że regulacji brak, ale czy każda z nich zapewnia dostępność maksymalnego Turbo Boost procesora? Pytam, bo mam w planach zakup 4570S, a w nim jest dość duży rozrzut między trybem standardowym, a turbo. Byłaby trochę kicha, gdyby latał jedynie na 2,9 bez możliwości wejścia na 3,6. Można jakoś ustawić 3,6 dla wszystkich rdzeni?


  6. Wchodze na forum battleloga, same tematy placzkow. Wchodze tutaj, to samo. Po ile wy macie lat? Tak trudno zrozumiec ze przy TAKIEJ grze nie ma bata aby nie obylo sie bez problemow. To nie bf2, mamy tu ogrom detali, skryptow w ktorych gra moze sie wykrzaczyc, nie mozliwoscia jest tego zrobienia od tak na zawolanie. W koncu naprawia wszystkie znalezione bledy, lecz wasz placz tego nie przyspieszy, powaga.

    Takie głodne kawałki mógłbyś serwować, gdyby ta gra była za free. Ludzie zapłacili, więc wymagają i wcale mnie to nie dziwi.


  7. Nie podoba mi się to... w porównaniu do PC jednak jest spora różnica... w wersjach na konsole jest jakiś BLUR, albo coś w tym stylu. No i nie widzę różnicy w rozdziałce pomiędzy PS4, a XO. NIby ps4 ma 900p... Oglądając screeny to widać mniejszą rozdzielczość, mniejszą ilość detali (trawa)... Szczerze to nie wierzę, że PS4 na starcie ustępuje PC. Przecież jest to architektura zamknięta (większe mozliwości, optymalizacja) Dodatkowo 8 rdzeni, 8 gb DDR5 i Coś 'ala' Radek 7870. Więc to co zobaczyłem ma się nijako do specyfikacji konsoli... DICE DAŁO DUPY!}

    Edit: W sumie jakby zeszli do 30 klatek wtedy byłoby myślę 1080p, lepsze tekstury, więcej detali.

     

    Mimo to zawiodłem się strasznie... brak słów, to była gra na którą czekałem, ale teraz to już nie wiem co zrobić.

    Wiesz jakiej karty potrzeba do 1080p + dobre detale + 60fps ????

     

    bf4_gpu_1920.png

     

    Powyższa tabelka jest bez wygładzania krawędzi, bo z wygładzaniem ledwo Titan daje radę utrzymać 60fps.

     

    bf4_gpu_1920aa.png

     

    Czy aby za dużo nie wymagacie od sprzętu kosztującego tyle, co niezła(np GTX780) karta graficzna? Niezła, bo sam Titan kosztuje tyle, co dwie konsole, a gdzie procesor i reszta podzespołów?


  8. O Jezu spędziłem tam parę godzin i słyszałem ten motłoch wiadomo było ,że coś z tego będzie o czym pisałem w innym temacie. Byli by kibice z arki była by walka , byliby czarni ,japońce... byłoby to samo Meksykanie dostali bo tam byli naprawdę zmęczony już jestem opisywanie tego...

    Ile można?

    Daj spokój, bo psychofan kibolskiej dziczy wie swoje. Kiedyś dostanie wpierd0l od takich pojebów, to mu rura zmięknie. Wpierd0l tylko za to, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie.

     

     

    kibiców Ruchu

    Kibice :lol2: Zachlane, drące ryja łajzy, odpalające race na plaży.


  9. JEZU ludzie wyluzujcie już :D.. Grafa słaba, grafa super... Opanujcie się! Czy w grach liczy się grafika? Grafika to dodatek.. Ważne, że gra ma zajebisty tropikalny klimat oraz oprawa jset czytelna - to jest najważniejsze!

    Niestety, taki trend. Tłumaczę to tym, że gry coraz nudniejsze, więc ludzie skupiają się na jakości grafiki.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...