Skocz do zawartości

chmielu1258

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  3131
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O chmielu1258

 • Tytuł
  Uzależniony od forum

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 1. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Nie no panowie nikt w CDPR nie odważyłby się zrobić z Geralta pedała w imię przypodobania się lgbt i politycznej poprawności, fani by ich chyba roznieśli tak by to mniej więcej wyglądało : https://www.youtube.com/watch?v=8t9x_y3vFic
 2. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  W dwójce eliksiry działały za krótko i jeżeli walka była poprzedzona jakimiś przerywnikiem to nie było możliwości stoczenia jej "na" eliksirach.
 3. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Ale ten koleś tam do***bał Wiedźmin z kuszą w książce no chyba k*rwa nie Wiedźmin po którym widać ,że się starzeje gdzie w książkach nie raz było napisane ,że wiedźmini starzeją się tak powoli ,że tego nie widać. Premiera 25 zamiast 24 W ogóle jakiś paź bez szkoły.
 4. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  [quote name='Pulpit' date='12 Listopad 2013 - 20:35' timestamp='1384288509' post='12091896'] Geralt nie nosił płaszczów, bo krępują ruchy, może niech mu dadzą jeszcze łuk, bo mała różnorodność broni [/quote] Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta. Było ciepło, a człowiek ten miał na sobie czarny płaszcz narzucony na ramiona. Zwracał uwagę. A tu proszę cytat z książki.
 5. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  [quote name='Akozz' date='24 Sierpień 2013 - 19:36' timestamp='1377369415' post='11884840'] I dlaczego tak łatwo akceptujecie to że wolno nam wybierać kim będzie Geralt poprzez dokonywanie wyborów moralnych a nie dane nam jest trochę wolności w aspektach wydawało by się kosmetycznych ? I jeszcze raz powiem bo widzę że jakoś nie dociera. Nie chodzi mi o ciężką zbroję płytową. [/quote] Nie wybieramy kim Geralt będzie, jest, był i będzie wiedźminem możemy jedynie wybierać między jedną stroną a drugą. I owszem niech ubrania wyglądają różnorodnie ale kolczuga nie jest dla wiedźmina, powtórzę bo widzę ,że nie dociera wiedźmin nie nosi żadnej zbroi lekkiej czy ciężkiej czy kolczugi czy płytowej, nie nosi.
 6. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Książkowy wiedźmin w ogóle nie nosił zbroi, tylko zwykłe ubrania i ćwiekowana kamizelkę, i moim zdaniem jakiś skórzany pancerz z ćwiekami to maks, zakuwanie Geralta w zbroję od stóp do głów odbiega za daleko od wizerunku wiedźmina. I zgadzam się z [quote name='nietopyrz' date='24 Sierpień 2013 - 18:29' timestamp='1377365365' post='11884670'] To nie jest RPG typu jaki Ci się marzy. W Wiedźminie główny bohater nie służy personalizacji gracza. Geralt ma własny charakter i to ty masz się wczuć w niego, nie on w Ciebie. [/quote] To nie jest typowe rpg gdzie masz wybór kim twoja postać będzie. Grasz wiedźminem, wiedźmini nie noszą ciężkich zbroi i tyle.
 7. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  [quote name='Akozz' date='24 Sierpień 2013 - 18:15' timestamp='1377364510' post='11884612'] Dlaczego by nie dać możliwości zakupienia cięższego pancerza, kolczug, czy zbroi z wszelkiego rodzaju łusek potworów ? Mogą ograniczać ruchy, szybkość czy magiczne zdolności ale dają więcej możliwości graczowi. Zarówno w wyborze stylu gry jak i w wyrażeniu się. A nie na zasadzie to jest witcher a jak się nie podoba to do widzenia. [/quote] Bo w tedy gra nie różniła by się za wiele od innych gier rpg. To je wiedźmin, tego w pancerz nie ubierzesz.
 8. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  [quote name='iniside' date='24 Sierpień 2013 - 13:56' timestamp='1377348999' post='11884006'] Zaraz, zaraz. Twierdzisz, ze kolczugi przywierały do ciała, tak jak lateks ? Bo na moje oko, to one zawsze zwisały stsunkowo luzno. [/quote] Coś jak z koszulką, w niektórych miejscach przylega do ciała (plecy, ramiona, klatka piersiowa) a gdzie indziej jest luźna (ręce, brzuch)
 9. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Wiedźmini ciężkich zbrój nie nosili
 10. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Ja pierdzielę, czy my na te same zdjęcia patrzymy ? Talia jest szerokości bioder czyli tak jak to jest u kogoś kto jest ekstremalnie wysportowany. A wygląda to jak wygląda bo ma zbroję chroniąca klatkę piersiową.
 11. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Oby tylko CDPR nie poszedł do łóżka z EA bo będzie jak z Dead Space, Crysis i wszystkimi grami który wychodzą od EA. PS ja pierdzielę tak się przez tą listę podjarałem.
 12. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  [quote][list] [*]większy porządek w dzienniku - twórcy obiecują uproszczoną formę zapisków [*]brak podziału na rozdziały w kontekście głównego wątku fabularnego. Zamiast tego - stopniowe kształtowanie przygody na podstawie fabuł "lokalnych", zespolonych z konkretnymi regionami [*]nowy interfejs dla wytwarzania przedmiotów, bardziej wymagające (a co za tym idzie, satysfakcjonujące) łączenie nie tyle konkretnych składników, co ich kategorii (np. skóry) [*]powrót trofeów, które nie tylko podniosą atrybuty, ale przydadzą się również w alchemii [*]podział uzbrojenia na przedmioty zwykłe, ludzkie i "tylko dla wiedźminów" [*]możliwość importowania zapisanych stanów rozgrywki z "dwójki" stoi pod znakiem zapytania - twórcy nie wiedzą jeszcze, jak rozwiązać problem z przenoszeniem ich między platformami, choć zaznaczają również, że każdy niewyjaśniony wątek z "dwójki" doczeka się ostatecznego domknięcia [*]maksymalny poziom postaci to 60 - gracz będzie rozwijał swojego Geralta pod kątem trzech dobrze znanych biegłości (szermierka, magia i alchemia) [*]większa swoboda rozwoju postaci - więcej grywanych ścieżek doboru zdolności, drzewko rozwoju przyjmie kształt dysku, gdzie kolejne grupy zdolności będą tworzyły nowe warstwy [*]zarówno fryzurę, jak i zarost Geralta będzie można zmieniać [*]rozbudowana mechanika jazdy konnej - kilka rodzajów wierzchowca, możliwość "tuningowania" swojego zwierza pod kątem wytrzymałości i innych cech [*]aż 96 animacji Geralta (dla porównania, w "dwójce" było ich zaledwie 20) [*]walka o wiele bardziej dynamiczna i widowiskowa (nadmiernie używany w drugiej części przewrót odejdzie do lamusa) [*]bojowa postawa Geralta zależna od tego, kto stanie mu na drodze - inny charakter walki w przypadku starcia z byle opryszkami i jeszcze inny w przypadku walki z bardziej wymagającym przeciwnikiem [*]wygodniejszy dobór celu i bardziej precyzyjne kontrowanie ciosów [*]oprócz skutego lodem Skellige odwiedzimy m.in. spustoszone wojną, bagniste Ziemie Niczyje czy tętniąca życiem aglomeracja Novigrad [*]brak wskazówek na radarze - wystarczy rzut okiem na horyzont, żeby dostrzec coś ciekawego [*]nowa umiejętność Geralta - zmysł podświetlający ważne przedmioty, ciała i inne tropy. Wiedźmin wykorzysta najprzeróżniejsze techniki operacyjno-poznawcze (np. do tropienia bestii) [*]już na starcie otrzymamy kompletny zestaw wiedźmińskich trików; ulepszony znak Igni będzie działać niczym miotacz ognia [*]możliwość "podkręcania" zaklęć i wykorzystania znaków do interakcji ze środowiskiem [*]gracz zostawi świat w jednej z 36 konfiguracji zależnych od wyborów w punktach zwrotnych [/list][/quote] [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_lq2u0cmb2s1qii6tmo1_500.gif[/img] Pięknie, po prostu pięknie, zakup w dzień premiery.
 13. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Zacnie, zacnie, gry od CDPR zawszę chętnie zakupię.
 14. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Jeśli ma być w 2014 to raczej na next geny
 15. chmielu1258

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Super, pierwsze dwie części świetne. Czekam z niecierpliwością.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...