Skocz do zawartości

TheMr.

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  8685
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez TheMr.

 1. Operational situation in the Soledar direction at 14:45. ➨ During the fighting in the direction of the village of Yakovlevka, the Armed Forces of Ukraine managed to knock out Russian troops from three forest plantations and partially from two forest belts, taking them under control. ➨ Part of the Russian troops retreated towards Yakovlevka to the defensive lines in anticipation of reinforcements. The fights continue.
 2. Już jadą. Z Zaporoża, a ci z Chersonia do Zaporoża
 3. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Ma swoje plusy i minusy. Nie raz czyściłem Event i ktoś przyszedł pomoc i exp wpada większy.
 4. Po wojnie? OPEC ich ratuje tak, że ich decyzje nie miały wpływu na cenę baryłki. Gujana z roku na rok będzie wypuszczała więcej ropy, a poszukiwania ropy na północy od Wenezueli dopiero się zaczęły. I prawdopodobnie jest tam potencjał na całkowite wyłączenie Rosji. Indie i Chiny? No będą kupować i doić Rosję, w wynikach to widać. Sprzedaż urosła, a netto w dół o 50%. A Europa potrzebuje ropy do 2040 roku plus minus. Do 2030 1/3 samochodów to będą elektryki.
 5. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Przy alt tabie to ledwo przeglądarka da radę obsługiwać przy 16 GB RAMu Nie, nie da rady.
 6. Conajmniej 10 silnych wybuchów w Tokmaku. https://ekonomiarosji.pl/2023/06/07/najnowsze-dane-z-wykonania-budzetu-federacji-rosyjskiej/ Dziura Rosji to już 42 mld $. Prawdopodobnie więcej. Dziura będzie się powiększała z każdym miesiącem.
 7. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Można. Fabuła 4 jest co najwyżej „jest”. Te same postacie, brak ciągłości fabularnej, postacie poznajemy od nowa jakby świat sanktuarium resetował się
 8. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Przeskok w itemach między WT3 a WT4 jest ogromny. Tak jak na doszlifowanym WT3 robiłem pod 15-20k dmg to na WT4 wchodzi już po 40-60k Paragony robią swoje też.
 9. Co ekspert to inne wnioski. Czytałem ze cała I linia obrony poszła się rypać, i ma to pokrycie w tym ze pozycje rus były zdecydowanie niżej. Ze względu na mniejszy zasięg artylerii i moździerzy również Rosjanie musieli podchodzić bliżej brzegu żeby walić. Ich Toczka ma zasięg ledwo 7 km. Zgadza się co do krótkoterminowych zysków, ale w ogólnym rozrachunku to przeciąganie upadku. Trochę dziwnie zaplanowali kiedy ich wojska ratowały się na drzewach…
 10. To działa w dwie strony. Ukraina tez może przerzucić wojska z chersonia. I zrobią to szybciej bo Rosjanie musza jechać na około przez zagrożenie od strony Himarsow i SS. Długoterminowo zyskała Ukraina. Krótkoterminowo te jednostki RUS faktycznie mogą gdzieś załatać luki, ale biorąc pod uwagę ze oni nie brali udziału w wojnie tylko patrole, to ich jakość jest wątpliwa. Ukraińcy i tak zniszczyli większość artylerii która nękała Cherson, bo ataki zdecydowanie zmniejszyły się na miasto, przez zajęcie wysp. I trzeba mieć na uwadze, ze po stronie Ukrainy żołnierze dostają szkolenie NATO przez długie miesiące, po stronie Rosjan słuch o szkoleniach zamilknął. A te jednostki z Chersonia prędzej pójdą do Bachmut albo Bielgorodu.
 11. Może i miałoby to sens gdyby nie odbudowa Mariupola Czyli w jednym rejonie robią taktykę spalonej ziemi, a w drugim odbudowują (na potrzeby propagandy) ale jednak. Wysadzenie tamy to z pewnością katastrofa ekologiczna, społeczna, i problemy będą narastać z czasem. Od strony wojskowej jednak sytuacja dla Ukrainy polepszyła się. Na dniach Dubovo powinno paść bo nie mają drogi zaopatrzeniowej.
 12. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Jeśli chcesz mechanik z D2 to się nie doczekasz. D3 zbyt dużo i długo szlifował gatunek H'n'S by cofać się do archaicznego D2. I tak jak powiedziałem, gracze z D2 nie zrozumieją D 4. Wolą cisnąć grę bez end gejmu i archaiczne UI.
 13. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Potwierdzam. Rogue kończy się i tak na ND 80.
 14. Jeszcze nie. Dopiero wczoraj zaczęli ataki rozpoznawcze na większą skale, a i tak porobili wyłomy w trzech miejscach Jak ruszą to nie będzie żadnej informacji od naszych OSINTowców, raczej strona RUS będzie lamentować na Telegramach. Na Zaporożu zaatakowała najsłabsza brygada UA, a misje wykonali i tak. Przekroczyli rzekę i zrobili "bridgehead".
 15. Bachmut zaraz będzie potrzebował wsparcia z Zaporoża albo Swatowa
×
×
 • Dodaj nową pozycję...