Skocz do zawartości

TheMr.

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  8582
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez TheMr.

 1. Wiele osób wyliczało, że okienko pojawi się dopiero miedzy 19-22 maja. I od tej daty jest liczona tak naprawdę "spóźniona" ofensywa. A Rybar tak jak inni po prostu panikują na każde większe pierdnięcie Ukrainy czy roszadę wojsk I o to chodzi w przygotowaniu psyops.
 2. Plus minus 2.5k zł.
 3. Nie. Między 5800X3D a 7800X3D jest ~20% różnicy w FHD, przy 4090. W 1440p jeszcze mniej. Przejście na 7600/7700 da ci nie więcej niż do 10% w FHD. Przesiadka sama w sobie nie ma sensu. Więcej zyskasz po prostu zmieniając GPU. 5800X3D jest dalej topowym procesorem. Jak pojawi się karta która się nudzi przy 5800X3D, to wtedy można myśleć o przesiadce. A ceny AM5, DDR5 jeszcze spadną.
 4. Ofensywa rozpoczęła się dwa tygodnie temu. Ilość gruzowanej artylerii, ostrzał zaplecza, wybucha Rosjanom zaplecze średnio 10 razy w ciągu dnia w różnych miejscach. Dzisiaj info ze w Melitopolu 300+ orków zmarło. Akcja w Bryansku, to cześć całej operacji. Przejęcie wysp na Chersoniu. Jak chcesz widzieć rajdy i przejmowanie wiosek na froncie to musisz poczekać bo „wielka zimowa ofensywa” rosyjska została przeorana przez Ukrainę, i plany się zdecydowanie zmieniły. Bachmut wywalczył zdecydowanie więcej czasu, wyrządził większe szkody wiec Ukraina ma więcej czasu na przygotowania. A filmy jak wyżej to kolejny element strachu. Rosjanie już srają na froncie, i każda mniejsza akcja jest na telegramie rozdmuchana do JUŻ SIĘ ZACZĘŁO. Psyops Ukrainy działa w cholerę dobrze. Pare rzeczy się złożyło na opóźnienie. Zwłaszcza pogoda. Do tego dłuższe szkolenie w Szwecji, dostęp do Leo 1A5, przez przedłużającą się obronę Bachmutu, przez słabą pogodę w kwietniu i początku maja. Dostep do Shadow Storm. I teraz samoloty, chociaż IMHO nie będą och używać. Samoloty to będzie wrzesień-październik. Dalej uważam ze rok temu były testy i rozpoznanie możliwości ukraińskich pilotów. Być może nauka angielskiego. Przygotowanie serii testów by szybciej ich szkolić, dużo papierkowej roboty.
 5. I co za różnica? TK klepnie. W dalszym ciągu, po zmianie TK i posiadaniu prezydenta, nie potraficie zrozumieć że trójpodział władzy stał się fikcją, i PiS kontroluje państwo na równi jak Białoruś. Głosowania w sejmie to mrzonki, a Lex TVN to co było? Żeby nie było opozycji. Rosja 2.0. I mam głęboko jak obecny rząd pomaga Ukrainie, nie przeciwstawia się to z tym że to V kolumna prorosyjska. Ciągnąca ropę i gaz dalej od Rosji.
 6. Grzanie żabki odcinek 500. Ukraine, native motherland, Lord, our heavenly father: bless us! Going to destroy the enemies of my native land. Murderers of my brothers, rapists of my loved ones. Let my hand be strong - to kill enemies! Let my eye be clear - to kill enemies! May my weapon be in good working order - to kill enemies! Let my will be steel - to kill enemies! Ukraine, native land-mother, Lord, our heavenly father: bless our resolute offensive. Our holy victory. Brzmi trochę jak modlitwa z Szeregowca Rayana pewnego snajpera
 7. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Szukaj na forum. Kupony z RTXów pewnie chodzą w tej cenie.
 8. Na ile to prawda, a nie pokrzepienie serc na froncie - To że brał udział w ofensywie na Ruska Lozova nie jestem w stanie uwierzyć. W 2022 był już zbyt głęboko jako szef, i jego utrata mocno by zabolała UKR.
 9. 1 i ostatni argument Tak, ludzi u was mnogo, to już wiemy.
 10. Na obecnym polu bitwy? Bradley w najnowszym wydaniu albo CV-90 >>> stare czołgi z lat 60-70. Rosyjskie armaty nie były produkowane z myślą o użyciu jej jak artyleria, mogą pomóc na kilka dni, ale później armata odmówi posłuszeństwa. Rosjanie rzucają co popadnie na front, Ukraińcy muszą odpowiedzieć tym samym bo nie mają wystarczającej ilości IFVs/TOWów/Javelinów i innych środków by poradzić sobie z czołgami Rosjan. Przewagą Leo1A5 na 100% jest wizja w nocy, SKO i możliwość atakowania czołgów na większą odległość, a mogą się przydać żeby uwolnić inne Ukraińskie czołgi, z innych odcinków. W dalszym ciągu to Ukraina ma mniej sprzętu ciężkiego niż Rosjanie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...