Skocz do zawartości

TheMr.

Forumowicze
 • Liczba zawartości

  8684
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez TheMr.

 1. Już jadą. Z Zaporoża, a ci z Chersonia do Zaporoża
 2. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Ma swoje plusy i minusy. Nie raz czyściłem Event i ktoś przyszedł pomoc i exp wpada większy.
 3. Po wojnie? OPEC ich ratuje tak, że ich decyzje nie miały wpływu na cenę baryłki. Gujana z roku na rok będzie wypuszczała więcej ropy, a poszukiwania ropy na północy od Wenezueli dopiero się zaczęły. I prawdopodobnie jest tam potencjał na całkowite wyłączenie Rosji. Indie i Chiny? No będą kupować i doić Rosję, w wynikach to widać. Sprzedaż urosła, a netto w dół o 50%. A Europa potrzebuje ropy do 2040 roku plus minus. Do 2030 1/3 samochodów to będą elektryki.
 4. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Przy alt tabie to ledwo przeglądarka da radę obsługiwać przy 16 GB RAMu Nie, nie da rady.
 5. Conajmniej 10 silnych wybuchów w Tokmaku. https://ekonomiarosji.pl/2023/06/07/najnowsze-dane-z-wykonania-budzetu-federacji-rosyjskiej/ Dziura Rosji to już 42 mld $. Prawdopodobnie więcej. Dziura będzie się powiększała z każdym miesiącem.
 6. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Można. Fabuła 4 jest co najwyżej „jest”. Te same postacie, brak ciągłości fabularnej, postacie poznajemy od nowa jakby świat sanktuarium resetował się
 7. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Przeskok w itemach między WT3 a WT4 jest ogromny. Tak jak na doszlifowanym WT3 robiłem pod 15-20k dmg to na WT4 wchodzi już po 40-60k Paragony robią swoje też.
 8. Co ekspert to inne wnioski. Czytałem ze cała I linia obrony poszła się rypać, i ma to pokrycie w tym ze pozycje rus były zdecydowanie niżej. Ze względu na mniejszy zasięg artylerii i moździerzy również Rosjanie musieli podchodzić bliżej brzegu żeby walić. Ich Toczka ma zasięg ledwo 7 km. Zgadza się co do krótkoterminowych zysków, ale w ogólnym rozrachunku to przeciąganie upadku. Trochę dziwnie zaplanowali kiedy ich wojska ratowały się na drzewach…
 9. To działa w dwie strony. Ukraina tez może przerzucić wojska z chersonia. I zrobią to szybciej bo Rosjanie musza jechać na około przez zagrożenie od strony Himarsow i SS. Długoterminowo zyskała Ukraina. Krótkoterminowo te jednostki RUS faktycznie mogą gdzieś załatać luki, ale biorąc pod uwagę ze oni nie brali udziału w wojnie tylko patrole, to ich jakość jest wątpliwa. Ukraińcy i tak zniszczyli większość artylerii która nękała Cherson, bo ataki zdecydowanie zmniejszyły się na miasto, przez zajęcie wysp. I trzeba mieć na uwadze, ze po stronie Ukrainy żołnierze dostają szkolenie NATO przez długie miesiące, po stronie Rosjan słuch o szkoleniach zamilknął. A te jednostki z Chersonia prędzej pójdą do Bachmut albo Bielgorodu.
 10. Może i miałoby to sens gdyby nie odbudowa Mariupola Czyli w jednym rejonie robią taktykę spalonej ziemi, a w drugim odbudowują (na potrzeby propagandy) ale jednak. Wysadzenie tamy to z pewnością katastrofa ekologiczna, społeczna, i problemy będą narastać z czasem. Od strony wojskowej jednak sytuacja dla Ukrainy polepszyła się. Na dniach Dubovo powinno paść bo nie mają drogi zaopatrzeniowej.
 11. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Jeśli chcesz mechanik z D2 to się nie doczekasz. D3 zbyt dużo i długo szlifował gatunek H'n'S by cofać się do archaicznego D2. I tak jak powiedziałem, gracze z D2 nie zrozumieją D 4. Wolą cisnąć grę bez end gejmu i archaiczne UI.
 12. TheMr.

  Diablo 4 PC, PS5, XBOX

  Potwierdzam. Rogue kończy się i tak na ND 80.
 13. Jeszcze nie. Dopiero wczoraj zaczęli ataki rozpoznawcze na większą skale, a i tak porobili wyłomy w trzech miejscach Jak ruszą to nie będzie żadnej informacji od naszych OSINTowców, raczej strona RUS będzie lamentować na Telegramach. Na Zaporożu zaatakowała najsłabsza brygada UA, a misje wykonali i tak. Przekroczyli rzekę i zrobili "bridgehead".
 14. Bachmut zaraz będzie potrzebował wsparcia z Zaporoża albo Swatowa
×
×
 • Dodaj nową pozycję...